Pages:
Author

Topic: bugünki düşüşün sebebi ne? - page 2. (Read 338 times)

full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
November 22, 2019, 04:43:24 PM
Sadece BTC düşmüş o da 7000 lere inmiş şuan için altcoinler çok sert tepki vermedi bence. Bu demek oluyor ki beklenen boğata az kaldı. Sabretmeye devam.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
November 22, 2019, 04:30:09 PM
Çin ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil. Çocuk oyuncağına çevirdiler al gülüm ver gülüm yapa yapa. Ama artık karar verseler iyi olacak yasak mı yoksa destekliyorlar mı...
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
November 22, 2019, 03:58:12 PM
Bitcoin yükseliyor çin hükümeti nden muhtesem açıklamalar, bitcoin düşüyor çin hükümetinden yarak gibi aciklama...
Lan kapatalım gitsin Hacılar bu çini herkes kurtulsun.

yaw yok spekilasyonun kralını yapıyor, çekirgeler, bide 3miliyon tane usdc basmışlar parayı poloyo aktarmışlar, hemen ne ara diyceksiniz, bence bu iş gene patlayacak  toplaya bildikleri kadar toplamaya çalışıyorlar, geçen hafat olumlu açıklama yaptılar 9500 dolara dayandı...

3 milyon dolar para değil bitcoin piyasası için yaprak kımıldatmaz, zaten her 5 dakika da bir o kadar para girip çıkıyor anlık olarak.  çinin yaptığı açıklama baya resmi bir açıklama, ben çok daha fazla düşer diyordum gene iyi dayandı demek yükselişi de sağlam olacak. çin hakkında bir sürü yalan haber çıkıyor, ama bu son açıklama gerçek resmi bir açıklama
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
November 22, 2019, 03:03:58 PM
Hep aynı şey oluyor. Düştükten sonra sebep arıyoruz. Ya Çinliler ya Ruslar ya da Amerikalılar Cheesy Haberler taranıyor; kim ne demiş de böyle olmuş diye bakılıyor. Sonra da olumsuz bir şeyler diyen bir lavuk çıkıyor mutlaka. "Aha! işte bundan oldu" deniyor, konu kapanıyor. Alan alıyor, satan satıyor; bir dahaki düşüşte görüşmek üzere vedalaşılıyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
November 22, 2019, 02:15:37 PM
Satoshi'nin ilk mesajının 10. yıldönümünde eşek şakası yapmış da olabilirler😂
newbie
Activity: 101
Merit: 0
November 22, 2019, 12:27:04 PM
Bitcoin yükseliyor çin hükümeti nden muhtesem açıklamalar, bitcoin düşüyor çin hükümetinden yarak gibi aciklama...

yaw yok spekilasyonun kralını yapıyor, çekirgeler, bide 3miliyon tane usdc basmışlar parayı poloyo aktarmışlar, hemen ne ara diyceksiniz, bence bu iş gene patlayacak  toplaya bildikleri kadar toplamaya çalışıyorlar, geçen hafat olumlu açıklama yaptılar 9500 dolara dayandı...
newbie
November 22, 2019, 12:25:14 PM
Sebebi falan yok hocam olsa olsa bahanesi olur. Ya longları patlattılar ya short açtılar bizi de shortsuz bıraktılar  Cheesy
Grin Grin Cool Huh
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
November 22, 2019, 12:18:37 PM
legendary
November 22, 2019, 11:45:35 AM
çinin yaptığı açıklama bu günkü düşüşün sebebi.  bu haftanın düşüşü de çindekilerin bunu önceden öğrenmesi. çinli birinin açıklamasını okudum haftabaşında bu haberi zaten herkes biliyormuş, gizli saklı haber değilmiş, fakat çinde genelde açıklamalar cuma günü öğleden sonra yapılıyormuş. 

haber hakkında da bi özet ya da kaynak versen daha makbule geçer
Bitcoin haberleri bölümünde var üstad
Çinliler yine bişeyler gevelemiş "he heee" diyip geçiyorum çoktandır
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
November 22, 2019, 11:39:30 AM
çinin yaptığı açıklama bu günkü düşüşün sebebi.  bu haftanın düşüşü de çindekilerin bunu önceden öğrenmesi. çinli birinin açıklamasını okudum haftabaşında bu haberi zaten herkes biliyormuş, gizli saklı haber değilmiş, fakat çinde genelde açıklamalar cuma günü öğleden sonra yapılıyormuş. 

haber hakkında da bi özet ya da kaynak versen daha makbule geçer
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
November 22, 2019, 11:31:53 AM
legendary
November 22, 2019, 11:29:28 AM
Sebebi falan yok hocam olsa olsa bahanesi olur. Ya longları patlattılar ya short açtılar bizi de shortsuz bıraktılar  Cheesy
newbie
November 22, 2019, 10:35:20 AM
Merhaba arkadaşlar btc ve tüm altlar %15 kadar zararda, bu düşüşün sebebi çinin yaptığı açıklamamı yoksa başka bir durummu söz konusu (işin poku tamda yatırım yapacağım günü buldu 63 tl den neo  aldım 50 tane  ******** )
Pages:
Jump to: