Pages:
Author

Topic: Büyük Bir Gelecek Gördüğüm Altcoin: TenX - page 2. (Read 4952 times)

full member
Activity: 630
Merit: 102
Sağlam bir coine benziyor incelemek lazım
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
hocam nasıl bir gelecek görmüşsünüz tenx de yerlere düştü  Cheesy

Bunu iroi olarak yazdiniz degilmi? Basligi acan arkdasin visa anlasmasini ongormedigini dusunuyorum(eger oyle bise varsa ucretli tiyo vermeye baslasin Smiley Ama buda ekstrasi oldu tenx yukselisine..
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Valla süper olur kraken normalde poloneix den bile zor coin alan bir borsa.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Julian twitterda sanirim aciklamis biryerler de okudum krakenle anlasacagiz falanmi ne demis
sr. member
Yükselsin yav daha çok zarardayız ses etmeyin nazar olmasın, şu anki fiyatın uzerıne %70 çıkarsa zararsız çıkıyorum Smiley o zamana kadar epey vakıt geçer gibi
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Tenx bugun hareketli baya sabah sabah neredeyse %10 prim yapmış neden böyle hareketlendi acaba, ben de ufak ufak alıyorum çok yok elımde ama güzel iş yapacak coinlerden biri
sr. member
Activity: 518

Bu arada Centracard'da  Ico bitmek üzere  bakalım Tenx i  nasıl etkileyecek faaliyet alanları aynı sonuçta rakipler artıyor, Centra güçlü bir rakip olacak  Tenx için.
sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Arada bir böyle yıldırma dönemleri oluyor acemi yatırımcılar dayanamıyor ve ellerindekileri satıp çıkıyor.Örneğin 1 ağustosdan önce bitcoin 6bin lira seviyelerine kadar düşmüştü.Şimdi oradan satanlar ne kadar pişmandır.Sabırlı olmak lazım.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Bitcoin  reis düzelmedikçe hiç bir altcoin gün yüzü göremeyecek anlaşıldı. Hangisi atağa kalksa indiriyorlar aşağıya. Hep bu durumdayız maalesef sadece Tenx değil hepsi böyle.

Gayet güzel bir ortam var altlar için: btc nispeten ucuz + altlar ucuz. O halde niye artmıyor bu altlar? Belki ucuzdan btc ve altları istedikleri kadar toplayamadılar ama çok süreceğini sanmam altlar mutlaka ama mutlaka coşacaktır. Şu an elimde ne kadar varsa altlara yatırdım, btc beni ilgilendirmiyor çok artmadığı sürece! Nasıl olsa artacak btc...ytd
full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Bitcoin  reis düzelmedikçe hiç bir altcoin gün yüzü göremeyecek anlaşıldı. Hangisi atağa kalksa indiriyorlar aşağıya. Hep bu durumdayız maalesef sadece Tenx değil hepsi böyle.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
bıraz yukseldı yıne salıyorlar aşagıya tutarlar inşallah benım çok ciddi zararım var bu haber bu kadar etkılememeli daha çok yukselsin
99 olursa kafa kafaya gelıyor malıyetımle, 99 a satış yazdım kar dan geçtim zarar çıksa kafidir.

Kaç sat dan aldığımı hatırlamıyorum ama bende 3,5 dolardan almıştım .Smiley .Bugün çoğu coin düşerken bunun artması olumlu.
sr. member
bıraz yukseldı yıne salıyorlar aşagıya tutarlar inşallah benım çok ciddi zararım var bu haber bu kadar etkılememeli daha çok yukselsin
99 olursa kafa kafaya gelıyor malıyetımle, 99 a satış yazdım kar dan geçtim zarar çıksa kafidir.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Dün tenx ten çıktım bugün herşey düşerken tenx coştu. Abi bende sorun ya
full member
Merit: 112
hocam nasıl bir gelecek görmüşsünüz tenx de yerlere düştü  Cheesy
sr. member
İyi haber geldikçe fiyat düşüyor . Bilinçli değilse enteresan bi durum .
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
TenX' den ben de biraz alıp attım sepetime. Yarın bir gün eski yorumlara göre bir x10 yapmasa da ikiye katlasam kafi.
sr. member
Bilmiyorum, Kraken'in alması gereken onca token varken TenX'i alacağını sanmıyorum ama sanırım TenX'in yöneticisi şöyle demek istemiş. Tokeni EUR/USD olarak alıp/satabileceğimiz bir borsaya sokmak istiyoruz gibi bir şey. Sanırım böyle, tam dinlemedim. Bundan dolayı Kraken'le görüşüyorlarmış fakat Kraken az seçer, öz seçer. Birçok ekibin kendisinden Kraken'e teklif götürmelerine rağmen exchangeden herhangi bir karşılık bulamadıklarını duydum.
Tenx küçümsenecek bir coin oldugunu kesinlikle düsünmüyorum . 11 Farklı altcoini tek kartta harcamaya sunmak başarıdır . Muadilleri BTC , LTC , ETH , DASH'ide ekleyelim 4 tane coin sunuyor . Tenx açık ara hem ekibi ile hem vizyonu ile 1 2 yıla inanılmaz yerlere gelebilecektir . Ceo'su litecoin ilede görüsme halindeymiş bilgi verilmedi içeriği ile ilgili ancak ciddi bişeyler oluyor gibi .
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Bilmiyorum, Kraken'in alması gereken onca token varken TenX'i alacağını sanmıyorum ama sanırım TenX'in yöneticisi şöyle demek istemiş. Tokeni EUR/USD olarak alıp/satabileceğimiz bir borsaya sokmak istiyoruz gibi bir şey. Sanırım böyle, tam dinlemedim. Bundan dolayı Kraken'le görüşüyorlarmış fakat Kraken az seçer, öz seçer. Birçok ekibin kendisinden Kraken'e teklif götürmelerine rağmen exchangeden herhangi bir karşılık bulamadıklarını duydum.
sr. member
#Litecoin Vakfı'ndan açıklama: TenX'ten Toby Hoenisch ile görüştük. Yakında iyi haberlerimiz olacak!

https://twitter.com/LTCFoundation/status/910383537894785024

Ve tenx kraken ile anlaşmak üzereymiş .

http://cryptocoindaddy.com/kraken-to-add-tenx/

Tenx to moon ?

Bunu teyit edebilir misiniz?

Neyi teyit edebilirmiyim hocam anlamadım ? Tenx'in yöneticisi youtube'a yüklediği günlük videolarda kraken'le bağlantı halinde olduklarını doğruluyor .

https://youtu.be/GpNLDmMR1Po

Bu videoda 32:02 kısmında buyrun izleyebilirsiniz
sr. member
#Litecoin Vakfı'ndan açıklama: TenX'ten Toby Hoenisch ile görüştük. Yakında iyi haberlerimiz olacak!

https://twitter.com/LTCFoundation/status/910383537894785024

Ve tenx kraken ile anlaşmak üzereymiş .

http://cryptocoindaddy.com/kraken-to-add-tenx/

Tenx to moon ?

Bunu teyit edebilir misiniz?

Neyi teyit edebilirmiyim hocam anlamadım ? Tenx'in yöneticisi youtube'a yüklediği günlük videolarda kraken'le bağlantı halinde olduklarını doğruluyor .
Pages:
Jump to: