Pages:
Author

Topic: Büyük Dolar Düşüşüne Hazır olun - page 3. (Read 461 times)

KTM
jr. member
Activity: 158
Merit: 1
Tayyip kazandı dolar düşmedi bundan sonra doların 4ün altına inmesi çok zor
jr. member
Activity: 142
Merit: 1
hiçte düşecek paramızın değeri artacak diye beklemeyin düşer ama geri çıkar ekonomimiz çöktü maalesef değerlendirecek birşeyimiz kalmadı
newbie
Activity: 129
Merit: 0
dolar belki bir miktar düşer lakin kalıcı bir düşüş olamayacaktır sonrasındaki tırmanışını hepbirlikte izleyeceğiz
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
Doların düşeceği falan yok, sanki seçimden sonra herşey düzeldide doların düşmesini bekliyoruz. Çok acil ekonomik olarak önlemler alınması gerekiyor.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
benide ak partili yaptınız ya helal vallahi ben aylar öncesinden burada muharrem ince ye atın diye kampanya yürütmüş biriyim. Smiley görünen o ki doların 3 ayda 10 tl olacağını düşünenler mevcut temmuz ağustos aylarında görüşürüz. daha yaz sezonu yeni açılıyor. plajlar tam kapasiteye geçmedi hele avrupalı turist aksın türkiyeye o zaman göreceğim Smiley 4.00 seviyesine vurup sekeceğimizi düşünüyorum.

Turizmden geçen yıla göre daha canlı geçecek gibi görünüyor daha şimdiden. Geçen yıl bile 25 milyar$'lık bir girdi sağlanmıştı. Bu yıl daha fazla olacağı söyleniyor. Yine de sadece oradan gelecek para doları düşürmeye yeteceğine emin değilim. Daha arttırılan faizlerin ceremesini çekeceğiz.
bu sene turizm cokta iyi değil bunu temmuz gelmesine rağmen otellerin fiyatları hala erken rezervasyon fiyatıyla satmasından anlayabilirsiniz. 30 milyar dolar girdi sağlansa bile bu sene bu paranın buyuk cogunlugu yine yurtdısına akıyor hadi akmadı diyelim sene sonuna kadar odenmesi gereken borc 250milyar dolar. ben dövizin düşeceğini hiç sanmıyorum artı suan global anlamda dolar değer kazanıyor.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
benide ak partili yaptınız ya helal vallahi ben aylar öncesinden burada muharrem ince ye atın diye kampanya yürütmüş biriyim. Smiley görünen o ki doların 3 ayda 10 tl olacağını düşünenler mevcut temmuz ağustos aylarında görüşürüz. daha yaz sezonu yeni açılıyor. plajlar tam kapasiteye geçmedi hele avrupalı turist aksın türkiyeye o zaman göreceğim Smiley 4.00 seviyesine vurup sekeceğimizi düşünüyorum.

Turizmden geçen yıla göre daha canlı geçecek gibi görünüyor daha şimdiden. Geçen yıl bile 25 milyar$'lık bir girdi sağlanmıştı. Bu yıl daha fazla olacağı söyleniyor. Yine de sadece oradan gelecek para doları düşürmeye yeteceğine emin değilim. Daha arttırılan faizlerin ceremesini çekeceğiz.
newbie
Activity: 32
Dolar artışa geçicek bnm fikrim çünkü seçimden önce güzel bastırdılar artışı yakında patlar gibi geliyor bnaya inş. görmeyiz öyle birşey.
newbie
Activity: 32
Hiç sanmıyorum ama inş. olur Amerika'da çalışıyorum ama keşke dolar düşse yani
newbie
Activity: 47
dolar duserse eger borsa batar bence
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
newbie
Activity: 3
herkesten çok isterim ama düşüş yaşanacağını hiç sanmıyorum
member
Activity: 238
Merit: 10
doalrin pek dusme ihtimali yok bu sartlarda.
newbie
Activity: 34
Keşke dediğin gibi olsa toz pembe olsa hayat...
newbie
Activity: 26
Bizim memlekette yükselen bişeyin fiyatı düşmez asla sadece hayal gücü üzerinde bu haberler...
newbie
Activity: 3
yükseliş olmasın hocam o ?
sr. member
Activity: 392
Merit: 257
simdi birileri gelir doların düşmesini istemiyor musunuz?ne biçim türksünüz vatan hainleri der.  Bakalım kac mesaj sonra o arkadas damlıcak
full member
Activity: 672
Merit: 110
Evet trolsavar geldi.
Bir günde 4.00 TL tabiki olmaz sevgili kardeşim.
Pazartesiden itibaren 4.00 TL yolculuğu başlayacak manasında dedim.

dolar tayyıp secımı kazandıgı zaman 4 tl olsun gel sen bnm anamı forumca sık amk. bu kadarda trolll olmayın amk paralı kopeklerıııı.4,73 suan 4 tl nın altına dussun gel anamı sıkın forumca amk kopeklerı
newbie
Activity: 31
Büyük Dolar Düşüşüne Hazır olur

Daha başlığı düzgün yazamayan adam doların 1 günde %15 düşeceğini söylüyor  Cheesy Herkes hazır oldu pazartesi 4 TL salı 2 TL çarşambaya doları 10 kuruş olacak

adam 1 günde düşecek yazmamış ki önce oku sonra yorumlarsın hocam
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Evet trolsavar geldi.
Bir günde 4.00 TL tabiki olmaz sevgili kardeşim.
Pazartesiden itibaren 4.00 TL yolculuğu başlayacak manasında dedim.
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
Büyük Dolar Düşüşüne Hazır olur

Daha başlığı düzgün yazamayan adam doların 1 günde %15 düşeceğini söylüyor  Cheesy Herkes hazır oldu pazartesi 4 TL salı 2 TL çarşambaya doları 10 kuruş olacak
Pages:
Jump to: