Pages:
Author

Topic: Büyük hacimde Bitcoin alım ve satım yapmak isteyenleri ofisimize bekleriz 💰💰💰 - page 2. (Read 2341 times)

copper member
Activity: 238
Merit: 1
Buy Bitcoin in Dubai | Buy Bitcoin in Istanbul
merhaba, newbie olduğum için özel mesajlarınıza yanıt veremiyorum. Özelden soranlar için genelden paylaşıyorum. Coinsfera ile aramda bir tanışıklık yok. İlk defa müşteri gibi gittim sıcak karşıladılar, coini transfer ettim paramı makinalarında saydılar teslim ettiler hiçbir sorun yaşamadım. Zaten bildiğiniz doviz bürosu gibi bir dükkan.

Fırsat bulduğumda tekrar bozum için kendilerine uğrayacağım, güvenebililir rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.

Yorumunuz için teşekkür ederiz, yine bekleriz  Smiley
newbie
Activity: 26
Merit: 0
merhaba, newbie olduğum için özel mesajlarınıza yanıt veremiyorum. Özelden soranlar için genelden paylaşıyorum. Coinsfera ile aramda bir tanışıklık yok. İlk defa müşteri gibi gittim sıcak karşıladılar, coini transfer ettim paramı makinalarında saydılar teslim ettiler hiçbir sorun yaşamadım. Zaten bildiğiniz doviz bürosu gibi bir dükkan.

Fırsat bulduğumda tekrar bozum için kendilerine uğrayacağım, güvenebililir rahatlıkla alışverişinizi yapabilirsiniz.
copper member
Merhaba,

İşlemlerin gizlilik durumu nasıl oluyor? Müşterinin adına fatura kesiyor musunuz? Yoksa tamamen gizlilik ile mi yürütülüyor.

Özelden cevaplanacaktır. Teşekkür ederiz Smiley
copper member
boşuna yorum yapmışım cevap gelmediği için sildim. ///////////
Teknik sorunlardan dolayı sorunuzu göremedik. Özelden ya da burdan tekrar sorarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
copper member
işlem nasıl gerçekleşiyor.önce para verilip transfer mi yoksa önce transferi mi istiosunuz.

Ayrıca diyelim parayı aldık transferi yaptık çıkdık.

10 dk sonra bu adam beni dolandırdı gibi şeylere maruz kalmamak için nasıl bir durum olusuyor. Yani bu alışverişin dayanağı nasıl oluyor.

Öncelikle müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu yüzden şimdiye kadar şikayetçi bir müşterimiz olmadı, olmaması için de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İlk olarak transfer yapılıyor, hesaba oturulan para komisyonu ile birlikte hesaplanıp ödeme yapılıyor. İşlem yapıldığı sürece bekleme yapabilirsiniz rahatlığınız için.

Teşekkür ederim. Maalesef bana uygun değilmiş.

Siz yaparsınız demiyorum ama hadi canım evine ne parası desen transferden sonra dımdızlak kaldım. Hiç bir şeyi ispatlayamazsın.

Anlıyorum efendim. Ofisimiz Kapalı çarşıda. Birgün zamanınız olunca tanışmak için gelip uğrayabilirsiniz. Ne sorunuz ve şüpheniz varsa yardımcı olmaya çalışısırız.
member
Activity: 380
Merit: 31
işlem nasıl gerçekleşiyor.önce para verilip transfer mi yoksa önce transferi mi istiosunuz.

10 dk sonra bu adam beni dolandırdı gibi şeylere maruz kalmamak için nasıl bir durum olusuyor. Yani bu alışverişin dayanağı nasıl oluyor.

Öncelikle müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu yüzden şimdiye kadar şikayetçi bir müşterimiz olmadı, olmaması için de elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

İlk olarak transfer yapılıyor, hesaba oturulan para komisyonu ile birlikte hesaplanıp ödeme yapılıyor. İşlem yapıldığı sürece bekleme yapabilirsiniz rahatlığınız için.

Teşekkür ederim. Maalesef bana uygun değilmiş.

Siz yaparsınız demiyorum ama hadi canım evine ne parası desen transferden sonra dımdızlak kaldım. Hiç bir şeyi ispatlayamazsın.
copper member

Ben kendi para makinamla gittim iş yerine. Aktarımı yapıyorsun, paralelde paranı kendi para sayma makinalarında sayıyorlar. Bana teslim ettiklerinde bende kendi para sayma makinamdan geçirdim aldım çıktım.
Güvensizlik hissetmedim, ilgililer.

Memnun kalmanız bizi çok sevindirdi. Yine bekleriz Smiley
copper member

newbie

Ben kendi para makinamla gittim iş yerine. Aktarımı yapıyorsun, paralelde paranı kendi para sayma makinalarında sayıyorlar. Bana teslim ettiklerinde bende kendi para sayma makinamdan geçirdim aldım çıktım.
Güvensizlik hissetmedim, ilgililer.
member
Activity: 380
Merit: 31

copper member
büyük hacimde işlem yaptım. Güvenilir bir yer. Kapalı çarşı girişi yanında. Sahipleri ilgili, güzel ağırladılar, işlemi hemen tamamladılar. Herhangi bir bekleme veya sıkıntı yaşamadan hızlıca işleminizi yapıyorlar. Bundan sonra sürekli çalışacağım bir yer, tavsiye ederim.

Firmamızı seçtiğiniz için minnettarız. Memnun kalmanıza çok sevindik ve yine bekleriz  Smiley
newbie
büyük hacimde işlem yaptım. Güvenilir bir yer. Kapalı çarşı girişi yanında. Sahipleri ilgili, güzel ağırladılar, işlemi hemen tamamladılar. Herhangi bir bekleme veya sıkıntı yaşamadan hızlıca işleminizi yapıyorlar. Bundan sonra sürekli çalışacağım bir yer, tavsiye ederim.
copper member
Nakit para ile Bitcoin mi almak istiyorsunuz? Ve ya büyük hacimde olan BTC'nizi nakite mi çevirmek mi lazım?

Coinsfera Bitcoinshop bu konuda size yardımcı olmaktan memnunluk duyar.
İstanbul'da Kapalıçarşıda olan ofisimize uğrayarak dilediğiniz Kripto para işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarımız yardımcı olmaktan memnunluk duyar  Smiley

Minimum miktar: $1000
Dediğimiz gibi büyük hacimler sorun değil Smiley

Devamlı müşterimiz olursanız fiyat konusunda da yardımcı oluruz.
Her hangi bir sorunuz olursa sitemizde olan numaradan ve ya dm'den ulaşabilirsiniz.

İstanbul ofisimiz:
https://coinsfera.com/tr/istanbul-ofisi/

Ek olarak, Dubai'de de ofisimiz bulunmaktadır. Dolar ve Dirhem üzerinden işlemler gerçekleştiriyoruz.
https://coinsfera.com/tr/dubai-ofisi/

i have bitcoin want to sell it in turkey by bank transfer
what's the rate please

We are not working with banks unfortunately. All the transactions are made by cash.
newbie
Activity: 10
Nakit para ile Bitcoin mi almak istiyorsunuz? Ve ya büyük hacimde olan BTC'nizi nakite mi çevirmek mi lazım?

Coinsfera Bitcoinshop bu konuda size yardımcı olmaktan memnunluk duyar.
İstanbul'da Kapalıçarşıda olan ofisimize uğrayarak dilediğiniz Kripto para işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışanlarımız yardımcı olmaktan memnunluk duyar  Smiley

Minimum miktar: $1000
Dediğimiz gibi büyük hacimler sorun değil Smiley

Devamlı müşterimiz olursanız fiyat konusunda da yardımcı oluruz.
Her hangi bir sorunuz olursa sitemizde olan numaradan ve ya dm'den ulaşabilirsiniz.

İstanbul ofisimiz:
https://coinsfera.com/tr/istanbul-ofisi/

Ek olarak, Dubai'de de ofisimiz bulunmaktadır. Dolar ve Dirhem üzerinden işlemler gerçekleştiriyoruz.
https://coinsfera.com/tr/dubai-ofisi/

i have bitcoin want to sell it in turkey by bank transfer
what's the rate please
copper member
Merhaba,
gelmeden önce bildirmemize gerek var mı? 50bin, 100bin, 150bin TL gibi hacimlerde hiç söylemeden elinizde nakit oluyor mu?

Birde geçen akşam arkadaşlarla sohbetimizde forum üzerinden sorarım dediğim birkaç şeyi yöneltmek istiyorum. Sorulardan bazıları saçma veya komik gelebilir lütfen mazur görün. Sonuçta bunları merak ediyoruz belki başka arkadaşlarda merak ediyordur diye yöneltiyorum;

1) Bozan kişi yada kurum irtibatta olduğu elemanlarla sen bozuma geldiğinde haberleşir. Bozduktan sonra arkana o kişileri takarlar uygun bir vakitte sana saldırırlar. Bu sayede bozan kişi yada kurum hiç alakasız gözükür ama sen saldırılmış/dolandırılmış olursun. Böyle bir durum risk vb. olaylarla karşılaştınız mı? saçma da olsa böyle birşey olabiliyor mu?

2) Sadece eth, btc mi bozuluyor. Yoksa elimizdeki USDT 'leri de bozma imkanımız varmı?

3) Bozdurulurken para hazır  oluyormu ve 200 lük banknotlar halinde mi? Yani 100 lük destelerle 200 lük banknotlar hazır gelindiğinde hemen işlem yapılıp veriliyormu yoksa uzun bir süre bekletiliyor mu?

4) Sahte para duruman karşın nasıl önlemler var? Örneğin 100bin TL çekilecek. Parasayma makinasında 200lük banknotlar sayılıp 100 er 100er bantlanıp 5 adet 20bin mi teslim ediliyor.

İyi çalışmalar.

Merhabalar.
Belirttiğiniz hacimler sorun değil lakin Whatsapp ya da Telegramdan ulaşarak saat belirleyerek gelirseniz daha rahat ve hızlı hizmet sunabiliriz.
Tüm işlemler Dolar üzerinden yapılıyor.

1) İstanbul ofisimiz Kapalı Çarşıda bulunup güvenlilik açısından her tür önlem alınmıştır. Belirttiğiniz durumla hiç karşılaşılmadı ve şirketin sizin işlemi başka birine haber etmesi ve bunun sizi tehlikeye atabilmesi söz konusu bile olamaz. Bu sektörde olduğumuz müddetce asla böyle bir vaka yaşanmadı, yaşanmayacaktır. (Müşterilerimizin yine de dikkatli olmasını şiddetle tavsiye ediyoruz.)

2) Binance platforması üzerinden çalıştığımız için o exchange'de olan tüm coin'lerle alışveriş yapılabiliyor. USDT dahil alım ve satım yapabilirsiniz.

3) Daha önce belirttiğim gibi Dolar üzerinden işlem yapılıyor, haliyle 100'lük banknotlarla teslim ediliyor.

4) Tüm nakit paralar makinadan geçirilerek orjinalliği test ediliyor. Bu konuda endişe etmeyiniz.
newbie
Merhaba,
gelmeden önce bildirmemize gerek var mı? 50bin, 100bin, 150bin TL gibi hacimlerde hiç söylemeden elinizde nakit oluyor mu?

Birde geçen akşam arkadaşlarla sohbetimizde forum üzerinden sorarım dediğim birkaç şeyi yöneltmek istiyorum. Sorulardan bazıları saçma veya komik gelebilir lütfen mazur görün. Sonuçta bunları merak ediyoruz belki başka arkadaşlarda merak ediyordur diye yöneltiyorum;

1) Bozan kişi yada kurum irtibatta olduğu elemanlarla sen bozuma geldiğinde haberleşir. Bozduktan sonra arkana o kişileri takarlar uygun bir vakitte sana saldırırlar. Bu sayede bozan kişi yada kurum hiç alakasız gözükür ama sen saldırılmış/dolandırılmış olursun. Böyle bir durum risk vb. olaylarla karşılaştınız mı? saçma da olsa böyle birşey olabiliyor mu?

2) Sadece eth, btc mi bozuluyor. Yoksa elimizdeki USDT 'leri de bozma imkanımız varmı?

3) Bozdurulurken para hazır  oluyormu ve 200 lük banknotlar halinde mi? Yani 100 lük destelerle 200 lük banknotlar hazır gelindiğinde hemen işlem yapılıp veriliyormu yoksa uzun bir süre bekletiliyor mu?

4) Sahte para duruman karşın nasıl önlemler var? Örneğin 100bin TL çekilecek. Parasayma makinasında 200lük banknotlar sayılıp 100 er 100er bantlanıp 5 adet 20bin mi teslim ediliyor.

İyi çalışmalar.
copper member
Dün uğradım da yetkili arkadaş yokmuş, başka bir zaman görüşürüz inşaallah Smiley

Evet efendim. Cumartesi yarım iş günü olduğu için erken gelmenizde fayda var.
Gelmeden de telefon numaramızla da iletişime geçip geleceğinizden haberdar ederseniz daha rahat olur hem  Smiley

Çalışma saatlerimiz İstanbul için :
Pazartesi 9AM–6PM
Salı 9AM–6PM
Çarşamba 9AM–6PM
Perşembe 9AM–6PM
Cuma 9AM–6PM
Cumartesi 9AM–3PM
Pazar - Kapalı

Çalışma saatlerimiz Dubai için :
Pazartesi 9AM–7PM
Salı 9AM–7PM
Çarşamba 9AM–7PM
Perşembe 9AM–7PM
Cuma - Kapalı
Cumartesi 9AM–7PM
Pazar 9AM–7PM
jr. member
Activity: 161
Dün uğradım da yetkili arkadaş yokmuş, başka bir zaman görüşürüz inşaallah Smiley
copper member
%4 komisyon biraz fazla gibi. Ancak geleceğim Smiley

Devamlı müşterilerimize ve büyük hacimde olan işlemlerde fiyat konusunda yardımcı oluyoruz. Bekliyoruz Smiley
newbie
Activity: 6
%4 komisyon biraz fazla gibi. Ancak geleceğim Smiley
Pages:
Jump to: