Pages:
Author

Topic: Büyük Ödül Garantili İMZA KAMPANYASI - page 2. (Read 786 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
bu konuyu gördüm hemen muharrem inceye oy vermeliyim aaa daha önce neden muharrem inceyi görememişim
sr. member
Activity: 602
Merit: 255
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
bende birşey sandım töbe ya zaten kimin kazanacağı belli onun için hiç yorum bile yapmayacağım.ülkenin sonunu hiç iyi görmüyorum açıkçası
jr. member
Activity: 153
Merit: 4
Yanlız bide imzanı alanlara ödül falan vereydin.
Özellikle yeni başlayan arkadaşlarda faydalanır sende seçim propagandanı daha iyi yapmış olurdun.
Konunu yanlış yere açmışsın bu arada.
Konu dışında olması gerekirdi

SR.MEMBER olmuşsun ama hala pos kasma derdindesin. Zahmet edip okursan tüm yorumları görürsün Smiley

İlk post'u okuyup reply tuşuna basıp iki kelam laf etmek SANA MI YAKIŞTI? Yoksa benim açtığım konuya mı?

En azından faydalı bir konu oldu bu başlık, Forumdaki üst seviye arkadaşların ne kadar da aslında hiç sallamadıkları sadece post kasmak derdinde oldukları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Para versen böyle  bir SOSYAL DENEY yapamazsın.

jr. member
valla o kadar salakça olmuş ki, sırf pos kasayım diye cevap verilir mi diye düşündüysem de bu konu muhtemelen efs görünce, ya silinir ya da konu dışına taşınır. ama şunu bizzat yapan arkadaşa da bir yaptırım uygulamak gerek sanki.

Forum'da dünya kadar Troll var bana mı yaptırım gerekli? Kurallar gayet açık net ve belli diye biliyorum. Varsayalım Scam bi proje başlatıyorum ve ico reklamını milletin parasına göz dikmiş biri olsaydım. Ve BOUNTY havuzunu %10 yapsaydım. Sahte alış verişler koysadım ICO satışına. Sonrada milletden 3-5 toplarlayıp kaçsaydım. DAHA MI ETİK OLURDU!!!

2 Hafta sürecek bir imza kampanyası. Waves Alternatif Kripto- Para değil mi?

Zahmet eder bi cevap verirsen sevinirim Sayın çok bilmiş arkadaşım.

full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
valla o kadar salakça olmuş ki, sırf pos kasayım diye cevap verilir mi diye düşündüysem de bu konu muhtemelen efs görünce, ya silinir ya da konu dışına taşınır. ama şunu bizzat yapan arkadaşa da bir yaptırım uygulamak gerek sanki.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Yanlız bide imzanı alanlara ödül falan vereydin.
Özellikle yeni başlayan arkadaşlarda faydalanır sende seçim propagandanı daha iyi yapmış olurdun.
Konunu yanlış yere açmışsın bu arada.
Konu dışında olması gerekirdi
member
Activity: 630
Merit: 37
la gidin basligi konudisina acin bu nedir ya. geyik yapmak icin bu altbasligi niye sectiniz.

Geyik yapmıyorum ki. Ayrıca benim yazdıklarımda hiç bir Politika ( Siyaset ile Politikayı karıştıran arkadaşlar var) yapmıyorum. Gayet medeni bir şekilde imza kampanyası açtım.

Hadi sen HERO'sun ya senin hatırına, İmza kampanyasına katılanlara;

Rütbe'si ne olursa olsun 1'er adet WAVES dağıtacağım...

İmzayı ekleyin altına WAVES adresinizi yazınız.

25 HAZİRAN 2018'den sonra eğer başarılı olursak WAVES'ler cüzdanınızda.

Edit : Başarılı olamasak bile ki, böyle bir ihtimal görmüyorum yine de göndereceğim WAVES leri herkesin cüzdanına...

Bak hala siyaset yapmıyorum. Örn: Kömür,makarna,kek demiyorum Smiley

ZEKANIZ yetmez...

hahah aslında güzel düşünülmüş bir olay neden olmasın ? benim imza kampanyam birkaç güne bitiyor waves dağıtsan da dağıtmasan da ben bu imzayı kullanırım dostum ayrıca tepki gösteren arkadaşlar adam burada imza kampanyası yapıyor neyin kafasındasınız ? madem beğenmediniz gidin başka imzaları alın 2 haftalık imza kampanyası bence güzel olmuş ( :
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Aslında hesabım Jr. Member olsa bu imza kampanyasını kesinlikle denerdim ama imzasında bulunduğum projeden beklentilerim var. Olsun biz imzamızı gönlümüze atmışız  Cheesy
member
Activity: 490
Merit: 10
Akıllıca bir konu Smiley bir an girdim heyecanla jinbiden sonraki kampanyamı bulmak umuduyla ama muharrem inceyi okuduktan 3 saniye sonra anladım. Ya da ben uykusuzum
full member
Activity: 398
Merit: 118
Ya burası yeri degil ama bir yönden dolaylı olarak etkiliyor teknolojiden ondan bundan hiç bişiyden anlamayan bi adamın ülkeyi yönetmesi ekonomiyi bilmemesi hiç iç acıcı degil bunu partici olarka düşünmüyorum ama fikrim bu yönde
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
alternatif kriptoparalar bölümüde siyasete karıştırmamak gerekiyor. konu dışında az da olsa siyaset dönüyor zaten. Bırakalım da sadece konu dışında kalsın.
jr. member
la gidin basligi konudisina acin bu nedir ya. geyik yapmak icin bu altbasligi niye sectiniz.

Geyik yapmıyorum ki. Ayrıca benim yazdıklarımda hiç bir Politika ( Siyaset ile Politikayı karıştıran arkadaşlar var) yapmıyorum. Gayet medeni bir şekilde imza kampanyası açtım.

Hadi sen HERO'sun ya senin hatırına, İmza kampanyasına katılanlara;

Rütbe'si ne olursa olsun 1'er adet WAVES dağıtacağım...

İmzayı ekleyin altına WAVES adresinizi yazınız.

25 HAZİRAN 2018'den sonra eğer başarılı olursak WAVES'ler cüzdanınızda.

Edit : Başarılı olamasak bile ki, böyle bir ihtimal görmüyorum yine de göndereceğim WAVES leri herkesin cüzdanına...

Bak hala siyaset yapmıyorum. Örn: Kömür,makarna,kek demiyorum Smiley

ZEKANIZ yetmez...
newbie
Activity: 126
Merit: 0
şurayada siyaseti alet ediyoruzya hayretler için izliyorum hepimizi..işimize baksak daha mantıklı değilmi..herkes işini konusu olan yerde yapsa..
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
şimdi burda a pk adına kötü birşey yazarsınız 1 hafta banlanırsınız söyleyim burayıda ele geçirmişler , ben yedim siz yemeyin diye söylüyorum
theymos Ak parti gençlik kolları başkanı zaten RTE talimat verdi bizzat ben şahidim Cheesy Cheesy

Refli link paylaşırsan ban yersin önce kuralları öğren .

kuralları senden öğrenecek değilim , göster o refli linki özür diliyecem.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
şimdi burda a pk adına kötü birşey yazarsınız 1 hafta banlanırsınız söyleyim burayıda ele geçirmişler , ben yedim siz yemeyin diye söylüyorum
theymos Ak parti gençlik kolları başkanı zaten RTE talimat verdi bizzat ben şahidim Cheesy Cheesy

Refli link paylaşırsan ban yersin önce kuralları öğren .

RTE BAŞKAN OLACAK BOŞA KASMAYIN

full member
Activity: 406
Merit: 104
bana kalırsa bu tip konuları konu dışında açmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum, zira burası yeri ve zamanı değil gibi gözüküyor, diğer konuları bulandırmasın, 

ha bizim de gönlümüz ondan yana, ama her şeyin yeri ayrı
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Ya arkadaş şurada bir siyaset eksikdi blockchain teknolojisi ve onun arkasındaki en büyük güç olan bitcoin ve altcoinleri konuşma yeri olan şu foruma bari siyaseti sokmayın
jr. member
Yahu konuyu açan arkadaş da çok iyi biliyor ki kazanacak şahıs bellidir.  Grin Yani neyin tantanası bu? Konu başlığı, içerik, açılan yer o kadar uyumsuz ki diyecek söz yok. Yaşı 18 i geçmiyor bu arkadaşın. Yaşı geçse bile zeka yaşı geçmiyor yani. Adminler böyle dangalaklara çözüm bulsun ya da banlasınlar, alternatif kripto para bölümünde ne işi var bunların ??

Padişahlar her zaman bir sorun olduğunda ilk vezirlerin başlarını almıştır. Dikkat et senin nick'de fena Sözde Padişahınız ilk sizden başlamasın.Sizin gibi kişiler alışmış hemen bir baskı sistemi birilerinin birilerini kontrol etme işine. Karşılarında olacak insanların hemen sözlerini kesmeye. Forum'un kuralları gayet açık ve net.

kripto para üzerine kurulu bir forumda 'Konu Dışı' isimli bir başlıkda olmasına rağmen bu başlığı burada açmanız zeka seviyenizin ne olduğu hakkında az çok bize bilgi veriyor. işiniz gücünüz forum kirliliği. Bi bitmediniz.

Kimin zeka seviyesinin sınandığı gayet açık ve net belli.

İMZA KAMPANYASINA KATILANLARA;

Seçim sonrası ERC20 Tabanlı Hatıra Tokenler dağıtılacaktır.

Pages:
Jump to: