Pages:
Author

Topic: Canlı bitcoin verileri ve sohbet - page 2. (Read 293 times)

member
Activity: 546
Merit: 10
January 04, 2018, 10:07:38 AM
site içerisi geliştirilirse daha göze hoş gelir. konuyla alakasız kısımların çıkartılması, daha hoş bir tema mesela, kriptoların rahat izlenebilmesi. zamanla olur onlar. geliştirme işlemlerine yoğunlaşırsanız neden olmasın.
jr. member
Activity: 109
Merit: 5
January 04, 2018, 09:57:09 AM
Güzel bir girişim olmuş. Böyle platformlara ihtiyaç var. Ben de fırsat bulduğumda siteyi inceleyeceğim. Çalışmalarınızda kolaylıklar  Smiley

çok teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz ve görüşleriniz için. Canlı sohbet kısmından online görüşebilirsiniz.
member
Activity: 462
Merit: 10
January 04, 2018, 09:34:51 AM
Güzel bir girişim olmuş. Böyle platformlara ihtiyaç var. Ben de fırsat bulduğumda siteyi inceleyeceğim. Çalışmalarınızda kolaylıklar  Smiley
jr. member
January 04, 2018, 07:51:25 AM
turk kullanicilar icin takibi kolaylastirmayi hedeflemissiniz sanirim. linki kisa surede kripto para fiyatlari diye degistirmis olmaniz cok guzel. asagida akan yazilar cok gereksiz. bir de renkler biraz coinmarketcapi andirsa da excel tablolarina benzemis, biraz daha guzellestirilebilir sanki Smiley

hocam hemen düzellttik çünkü 2 gündür uykusuz kaldık sohbet menüsü vs yapıyoruz. Tüm fikirlerinizi not alıyorum. Ancak Finanspara borsa kripto para vb genel ekonomi markasıdır. Marka haklarımıza kadar news kaydımıza kadar yaptık. Bir kereden zor tabi Smiley ancak sadece coin olarak bakmıyorum investing gibi düşünebilirsiniz.
sr. member
Activity: 638
Merit: 259
January 04, 2018, 07:47:20 AM
turk kullanicilar icin takibi kolaylastirmayi hedeflemissiniz sanirim. linki kisa surede kripto para fiyatlari diye degistirmis olmaniz cok guzel. asagida akan yazilar cok gereksiz. bir de renkler biraz coinmarketcapi andirsa da excel tablolarina benzemis, biraz daha guzellestirilebilir sanki Smiley
jr. member
January 04, 2018, 07:39:17 AM
Güzel bir şey yapıyorsunuz madem doğru düzgün yapmanızı tavsiye ederim.
Bitcoin Fiyatları diye bir şey yok. Kripto Para Fiyatları demeniz lazım
2000 küsür Kripto Para var, bitcoin en bilineni sadece.

birde alttaki akan yazı hem bu sayfanın konusu ile alakasız hemde sayfayı yavaşlatıyor.

bunu sitenin istediğiniz yerinde döndürün ama bu kısımda çok gereksiz olmuş.

merhaba cache ile alakalı durum ancak o kısım yogun istek üzerine yapıldı. Belirtmiş olduğu uyarıyı not aldım teşekkür ederim.
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
January 04, 2018, 07:15:49 AM
Güzel bir şey yapıyorsunuz madem doğru düzgün yapmanızı tavsiye ederim.
Bitcoin Fiyatları diye bir şey yok. Kripto Para Fiyatları demeniz lazım
2000 küsür Kripto Para var, bitcoin en bilineni sadece.

birde alttaki akan yazı hem bu sayfanın konusu ile alakasız hemde sayfayı yavaşlatıyor.

bunu sitenin istediğiniz yerinde döndürün ama bu kısımda çok gereksiz olmuş.
jr. member
January 04, 2018, 06:46:02 AM
teşekkürler. sitenize şöyle bir özellik eklemeyi düşünür müsünüz? 1500 kripto para arasından ben yalnızca istediklerimi seçeceğim ve listemi özelleştireceğim. sitenize girip yalnızca fiyat takibi yapacağım. mynet deki hisse senedi takibi gibi bir ekranda seçtiklerimiz aynen duruyordu. takibi daha kolay olur benim için.

hocam ona göre çalışma yaptıracağım. Not aldım. Ancak arama kısmı var yazınca herşey direkt çıkıyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112
January 04, 2018, 06:12:16 AM
teşekkürler. sitenize şöyle bir özellik eklemeyi düşünür müsünüz? 1500 kripto para arasından ben yalnızca istediklerimi seçeceğim ve listemi özelleştireceğim. sitenize girip yalnızca fiyat takibi yapacağım. mynet deki hisse senedi takibi gibi bir ekranda seçtiklerimiz aynen duruyordu. takibi daha kolay olur benim için.
jr. member
January 03, 2018, 07:45:30 PM
Arkadaşlar sitemize canlı bitcoin verileri ve canlı sohbet ekledik

isteyen arkadaşlarımızı bekleriz.

https://www.finanspara.com/kripto-para-fiyatlari/

Saygılar,
Pages:
Jump to: