Pages:
Author

Topic: Ce ai face cu bitcoinii tai daca ai stii ca maine mori? - page 2. (Read 8031 times)

newbie
Activity: 28
Merit: 0
nimic, pentru ca nu am nici un bitcoin  Wink
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Hmm tot asi duce cu mine Smiley) bitcoin se foloseste peste tot in univers.
hero member
Activity: 689
Merit: 501
Hmm, sa zicem ca mai am 72 ore de trait si 100 BTC. As vizita trei capitale importante din Europa, as plati cu BTC, apoi m-as intoarce in tara, m-as duce la valiz, as schimba in lei sau euro si mi-as cumpara loc de veci. Costa si ala destul de mult  Sad.
Ai planuri mari Smiley 3 capitale in 72 de ore si sa mai si platesti cu bitcoin (adica serios, numai ce am ajuns acum cateva ore din Italia, ma crezi ca aia nu stiu ce-i ala bitcoin? (da, da, au sectie proprie pe forum, dar ma refer, asa, cand mergi pe strada. Noi, de bine, de rau avem niscai restaurante, niscai ATM-uri, da' ei, nimic domn'le). Asa ca...
In Ungaria m-am dus intr-un bar/restaurant si am platit cu Bitcoin iarna trecuta.
Potrivit https://coinmap.org/#/map/41.88636832/12.51754761/13 se poate si in Roma.
full member
Activity: 225
Merit: 103
Wizard
Hmm, sa zicem ca mai am 72 ore de trait si 100 BTC. As vizita trei capitale importante din Europa, as plati cu BTC, apoi m-as intoarce in tara, m-as duce la valiz, as schimba in lei sau euro si mi-as cumpara loc de veci. Costa si ala destul de mult  Sad.
Ai planuri mari Smiley 3 capitale in 72 de ore si sa mai si platesti cu bitcoin (adica serios, numai ce am ajuns acum cateva ore din Italia, ma crezi ca aia nu stiu ce-i ala bitcoin? (da, da, au sectie proprie pe forum, dar ma refer, asa, cand mergi pe strada. Noi, de bine, de rau avem niscai restaurante, niscai ATM-uri, da' ei, nimic domn'le). Asa ca...
hero member
Activity: 689
Merit: 501
Hmm, sa zicem ca mai am 72 ore de trait si 100 BTC. As vizita trei capitale importante din Europa, as plati cu BTC, apoi m-as intoarce in tara, m-as duce la valiz, as schimba in lei sau euro si mi-as cumpara loc de veci. Costa si ala destul de mult  Sad.
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
I-as lasa in wallet ca am o rezerva pentru ziua reinvierii sau reincarnarii
full member
Activity: 225
Merit: 103
Wizard
Dacă aș avea, i-aș da la săraci, ori, dacă nu aș găsi săraci, aș rade cheile private să fie îngropați pentru restul veacurilor.  Smiley

Huaaa. Smiley N-am suportat si nu suport idea de bitcoini pierduti pentru totdeauna. Asa ca daca ai vreun gand eu sunt disponibil sa primesc Cheesy
sr. member
Activity: 471
Merit: 250
BTC trader
Dacă aș avea, i-aș da la săraci, ori, dacă nu aș găsi săraci, aș rade cheile private să fie îngropați pentru restul veacurilor.  Smiley
hero member
Activity: 704
Merit: 500
Ce ai face cu bitcoinii tai daca ai stii ca maine nu mai esti pe lumea asta?

I-as da un  avans la preot in BTC  Smiley Smiley
full member
Activity: 225
Merit: 103
Wizard
Ce ai face cu bitcoinii tai daca ai stii ca maine nu mai esti pe lumea asta?
Pages:
Jump to: