Pages:
Author

Topic: Cem Uzan geri dönüyor: Cumhurbaşkanı olacağım! - page 2. (Read 298 times)

hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Şuan yiyenler doydu ise ve sıradaki gelsin diyorsanız, oyunuzu Cem Uzan'a verin.

Tüm dünyada dolandırıcılıkları ile nam salmış bir adamı ülkenin başına getirdiğinizde, her şeyin güllük gülistanlık olacağını düşünmüyorsunuzdur. Bu ülkenin bir 4-5 yıl daha yeni krizleri kaldıracak gücü yok. Umarım o gün geldiğinde, işinin ehli ve gerçekten ülkesi için bir şeyler yapmak isteyen adaylar görürüz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bir Ak Partilinin Cem Uzan’a oy vereceğini düşünüyor musunuz? Tam da AKP politikalarindan herkesin biktiği ve MHP’ye kaydığı bu dönemde Smiley
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
Cem Uzan'ı çok severim ve zamanında 6 sene şirketinde (Telsim binası) çalıştım çok ekmeğini yedim yalan yok ancak şöyle bir durum var belki bana katılanlar olacaktır. artık kim gelecekse biraz uluslararası ilişkiler, siyaset bilimi ve ekonomi hakkında bilgisi olsun ülkede 20 tane bakanlık varsa bunun 16 tanesi akrabalar tarafından ele geçirilmiş veya çok bilgisiz insanlar tarafından yönetiliyor. ben artık şöför, koruma, damat, iş adamı veya bir bankanın genel müdürlüğünden emekliliği dolmuş gibi kişileri ülke yönetiminde görmek istemiyorum. bu yazdığım özelikler Cem Uzanda varsa gelsin ve cumhurbaşkanı olsun.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
zaman zaman youtube de otomatik oynatma özelliğinden sebahattin önkibar ın videolarına denk geliyorum. bugün de yine bir kaç ekonomi youtuberinin videolarından sonra bu videoya denk geldim. aslı astarı cem uzan tarafında resmi bir açıklaması var mı bilmiyorum. google da arattığımda da alternatif medya kanallarında benzer haberlerin yer aldığını gördüm.
bu adamı orta yaş grubu forum üyeleri 2002 cumhurbaşkanı seçimlerinde mazot 1tl olacak sloganıyla hatırlar. sonrasında ise mal varlıklarına el konulup yurtdışına kaçmasıyla bilinir.

sizin cem uzan hakkında görüşleriniz nelerdir? ülkeye geri dönüp cumhurbaşkanı adayı olması mümkün mü? aday olsa oy verir misiniz?

Pages:
Jump to: