Pages:
Author

Topic: Cesitli VIP gruplarina para vermeye son :) - page 2. (Read 363 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
Genelde herkes önce bir ücretsiz grup acip sonra VIP grup kurmaya baslayinca bastan belirtmek istedim öyle birsey olmayacagini Smiley cok faydali bir proje olacagini umuyorum bende ama katilim olarak yeterince destek gelmiyor nedense.
Eminimki bastan böyle bir projeye para talep etsem katilim daha fazla olurdu. Millet para vermeyince kiymetini bilmiyor bagzi seylerin sanki.
jr. member
Activity: 139
Merit: 1
Güzel hizmet hocam. Whatsapp gibi "ücretsizdir ve öyle kalacaktır" mesajıda güzel olmuş. Piyasaya yeni girenler için sadece bilgilenme için bile yararlı görünüyor.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
Arkadaşlar dünya genelinde ceşitli ücretli VIP gruplarını tek çatı altında topluyorum. Tüm VIP gruplari özenle seçilmiştir ve kendim tarafindan 3 ay boyunca denenmiştir.
Sizlere Telegram üzeri paylaşımlar bot tarafindan eş zamanlı yönlendirilecektir. Grup ücretsizdir ve öylede kalacaktir.

-Kisa ve uzun vade Altcoin analyzleri
-Güncel piyasa analizleri
-Günlük Bitcoin analizleri
-Ücretli Krypto dergileri
-Bitmex sinyalleri
-Teknik analiz eğitimleri

Sinyaller ve analizler kisa ve uzun vade olacak. Saatlik al/sat ve iki haftaya kadar süren tradler olacak grupta. Uzun vadeli "Hodl" coinler ve özenle secilmis ICO önerileride dahildir.
Kısacası herkes kendi yatırım tarzına göre bilgi edinebilecek.

Amacim para kazanmak degil, sadece zaten ödedigim VIP gruplarini daha genis kitleye yaymak istiyorum ücretsiz bir sekilde.

Detayli bilgi icin Telegram Kanalima bakabilirsiniz: https://t.me/joinchat/AAAAAD9XV3wPNS1_8z7AnQ
Pages:
Jump to: