Pages:
Author

Topic: CEVO'ya Kayıt Olun 0-1000$ Arası Ödül Kazanın! - page 3. (Read 4097 times)

full member
Activity: 364
Merit: 100
3 kişi kayıt olmuş sadece birinden çıktı 0 da 2 dolar Cheesy çıkmayan olursa onunkini denetelim yazsın da. Hatta reften kaydolanlardan toplananla forumda yarışma da düzenleyebiliriz.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
1 dolar çıktı. Buna da şükür Cheesy
Benim kod da bu: SUk1NUNHMnZRUTZ5bVBQTmFWNURXTjBCdlVDRGRkYURHYU50Y2MwOGhOcz0
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Benim kod bu:
SWVLclJJbkhhQzdZNUNESG1ENVA3STVabWpjYUJiSzFiTUIrUnh2RFgwQT0

2$ kazandım bu arada Grin

edit: 1 ref de bana geldi, 1$ çıktı ondan da Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 250
banada 2 dolar çıktı. 14 gün içinde göndereceklermiş. bu arada xapo'ya yeni üye oldum, evrak göndermeden işleme izin vermiyor sanırım.
full member
2 dolar çıktı onuda 14 gün içinde xapo gönderecez dediler gine boş döndük  Grin

24 saat içinde geldi bana. Muhtemelen size de gelecektir Cheesy
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
2 dolar çıktı onuda 14 gün içinde xapo gönderecez dediler gine boş döndük  Grin
full member
CEVO ve Xapo beraber bir kampanya düzenlemiş. CEVO'ya kayıt olup Xapo hesabınızı bağladıktan sonra 0-1000$ arası ödül kazanıyorsunuz.

http://cevo.com/xapo/

Bu linke girip öncelikle CEVO'da hesabınız yoksa açın. Ardından Xapo hesabınızı bağlamanızı isteyecek. Xapo hesabınız yoksa onu da açıp mail ve tel onayını yapmanız gerekiyor.

4. kısımda sizi gönderen kişinin referans kodunu girmeniz gerekiyor. Altta kendi kodumu veriyorum.

azB4bkI5b1FiQlJVTWlYU1ovRXZGSFhEMmtDdmVleWsveHhaZ2o4VThOND0

5. kısımda da kutu tarzı kapı açılıyor ve kazandığınız tutar görünüyor. 14 gün içinde hesabınıza geçecek diyor ama 1 günde geçiyor genel olarak.

Ayrıca yanlış anlamadıysam her referansınız için tekrardan kapı açma hakkı kazanıyorsunuz. Ödül kazanamayan arkadaşlar konuda kendi referans kodlarını paylaşırlarsa konuya ekleyelim ve diğer kaydolacak arkadaşlar onları kullansın. Böylece herkes bir şekilde birşeyler alabilir.

Pages:
Jump to: