Pages:
Author

Topic: CG Miner GPU'yu durduruyor ancak devam ettiremiyor. - page 2. (Read 1975 times)

full member
Activity: 224
Merit: 100
ben de sapphire r9 280 x vapor kullanıyorum. fan hızlarını 100 yaptım gpu lardan biri 55 drece biri 65 derece civarında. Ancak vram ler 90-100 dercede çalışıyor. Fakat ben 550-560 khs yi bi türlü geçemiyorum. rica etsem bat dosyanızı paylaşabilir misiniz? Ben de sizin ayarları bir deneyim.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
Merhaba arkadaşlar,

Çok araştırdım ama sonuç alamayınca sizlerden yardım almaya karar verdim.

Cgminer kullanıyorum, dogecoin kazıyorum.  2 GPU'lu bir sistemim var. İkisi de Sapphire 280x Toxic.

Ekran kartlarından biri 800Kh/s kazıyor, sıcaklığında da herhangi bir sorun yok.

İkinci ekran kartı ise çok ısınıyor. --auto-gpu, --auto-fan enabled durumda. cut off değerim 90 derece.

CGminer ikinci ekran kartı aşırı ısındığında yani 90 dereceyi geçtiğinde şu işlemi yapıyor: Threadleri disable ediyor, sonra enable ediyor, ardından da gpu uygun sıcaklığa düştü re-enable ediyorum diyor ama bu dakikadan sonra bu GPU hiç işlem yapmıyor.

Ekran görüntüsü aşağıda:

http://u1312.hizliresim.com/1j/v/vxj9p.jpg

Resimden de anlaşılacağı gibi Cgminer bu hatayı verdikten sonra GPU0 hiç hashing yapmıyor. CGWatcher kullanıyorum o da bir işe yaramıyor.

Fikri olan?

Pages:
Jump to: