Pages:
Author

Topic: ChipMixer İmza Kampanyası Kullanıcı Alımlarını Açtı (Ocak 2019) - page 5. (Read 1997 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 261
Abi yobite katılanları almam demek neyin kafası ya gerizekalı mı bu adamlar ben cidden anlamıyorum, forumda neden yobite karşı düşmanlık var bunun sebebini vs bilen var mı boşa saçmalık resmen.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Global forumdaki Yobit alerjisi her yerde belli ediyor kendini. Şu kampanyaya katılım şartına bile koymuşlar valla enteresan! Oysa ne kumar siteleri var, yıllardır imza koyduruyorlar ve hiçbir şey olmuyor. Chipmixer'a katılmayı çok isterdim fakat bu kadar talep varken bana sıra gelmez zaten. O yüzden başvurmadım bile... Umarım bizden biri eklenir listeye.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Bu eleme kötü olmuş. Umarım @kalemder veya @deathwing girer de imzaya Türk local olarak ilerdeki imzalarda adımız daha iyi duyulur diye düşünüyorum. Herhangi bir açıklama falan da yapmışlar galiba elenenler hakkında.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Mesele ikiz bebekse benim de olacak işallah. Bu seçilme kriteri olmaz diye düşünüyorum. Bu tarz bir şeyde bunu dile getirmek bile doğru gelmiyor.
Seçilmek güzel olurdu da şans 50'de 1 gibi bir şey şu an için yarına kadar da biraz daha artacak.
Şimdiye kadar beni de reddetmedi, ama şansın çok yüksek olduğunu düşünmüyorum. Bu konuya da bakıyorlarsa iş kötü o ayrı.
Hak eden girsin imzaya işallah... Açıkçası ödemesi güzel olmasından çok istikrarlı olması beni cezbediyor. Yani düzgün iş çıkaran kişi, uzun süre bu imzayı taşıyabilir.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
sr. member
Activity: 364
Merit: 304
Hee yok hocam. İO arkadaş zaten katılımcı. İkiz bebeklerim oldu bunun şerefine iki haftalık gelirimi diğer katılımcılara dağıtın demiş. Bizde tam tersi olur normalde çocuğu olana destek olmak gerekir diye biliyorum. Bende başta senin anladığın gibi anlamıştım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Şuradaki konuda, başvuran üyeler arasında en çok merit kazanmış üyelerin istatistik verileri var:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5218863.20

Açtığı konulardan en çok merit kazandığı konular,
En çok meriti kazandığı bölümler ve kullanıcının en çok yazı yazdığı bölümler. Bütün kriterler ayrı ayrı inceleniyor. Bu yüzden başvuruda rütbe gibi anlamsız detaylarla ilgilenmiyorlar. Sr üzeri olmanız yeterli oluyor. Merit sistemini aktif ve amacına uygun biçimde kullanmak foruma kalite getiriyor, iyi yazarları daha çok gazlamış oluyor ve imza kampanyalarında katkısı oluyor.

Aynı zamanda belirttiğiniz gibi trust sistemindeki verilere de bakıyorlar. Zaman geçtikçe bu iki sistemin daha çok aktif olduğunu göreceğiz. Bu sistemler amacına uygun kullanıldığında Türkçe yerel bölümdeki üyelerde hak ettiği muameleyi daha fazla görürler eminim.

Bugün kampanya yöneticisi, imzaya uygun görmediği 100 ismi elemiş. Türkçe bölümden de üyeler var, özellikle @Vispilio için üzüldüm sanırım yobitten dolayı elediler yoksa hak ediyordu katılmayı. Ne olursa olsun, bu tarz konulara Türkçe bölümden yoğun ilgi olduğu sürece daha fazla dikkat edeceklerdir Tür katılımcılara. Şuana kadar 2-3 kişi dışında, fazla katılan olmadığı için dikkat edilmiyordu bence. Bu tarz etkinlikler oldukça yerelden sürekli katılım ve nüfus sağlamakta yarar var.

Kaldı 3 kişi.
Bu kısmı anlamadım hocam. 1 kişi seçildi mi?
Bebesi olan varmış bir tane onu seçtiler gibi okumuştum o yüzden 3 kişi kaldı demiştim ama sanırım secmemisler. Adam zaten bildiğin rüşvet teklif etmiş şaka gibi.
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Geçen sene de bir dönem açmışlardı hatırlıyorum. O zaman da başvuru yapmıştım. Ama o zaman özellikle pozitif trust istediklerini dile getirmişlerdi. Zaten farkettiyseniz şu an imzayı taşıyanların baya bir poz trust'ı bulunuyor. Yine seçim yaparken buna bakacaklardır diye düşünüyorum.

Ayrıca herkesin dediği gibi Kalemder, Vispilio,Vycl gibi isimler gerçekten hakediyorlar. Umarım bir kişi de olsa imzaya girer, ilerleyen dönemlerde bize referans olurlar:))
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Kalemder'e şimdiden hayırlı olsun diyebiliriz sanırım Smiley
Ben dannybrown'ı da ciddi bir aday olarak görüyordum aslında ama değerlendirme kriterlerini bilmiyoruz tabi. Türkçe bölümden 1 kişi çıkar umarım.

Abi beni paket yaptılar çoktan Cheesy muhtemelen yobit imzası giydiğim için.
Ben kalemder reisin seçilme şansının çok yüksek olduğunu söylemiştim en baştan beri.Ama şuan bizim bölümden deathwing yada kalemder bu ikisinden birine kesin gözüyle bakıyorum.

Bilmiyorum lokalden başka elenmeyen var mı ? umarım bizden biri girer şuraya.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Adımı yazan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim gospodin, PHI1618, Vispilio, Blacknavy, muslol67, Muhtaixa, AlyattesLydia...
Ancak seçilme ihtimali çok çok düşük görüyorum. Zaten bildiğimiz kriterlerin hiç biri geçerli değil gibi. Listeye bakınca korkuyor insan zaten. 2-3k meriti olan adamlar genelde. Vispilio'nun dediği gibi diğer yerel bölümlerin çoğundan adam var.

Sr member olup da foruma çok katkısı olan ve aynı zamanda ikiz bebek bekleyen @Vycl'ın seçilmesini isterim doğrusu. Listelere bakmadım ama hala seçilme şansı olan Türk arkadaşlar var. Herkese başarılar diliyorum. Yüksek ihtimalle bizlere çıkmaz deyip düşük beklenti yüksek mutluluk felsefesini sürdürelim. Fazla etiketleme yapmamakta fayda var bu arada. bidilcuz bidilcuz bidilcuz

Forumun gündemini değiştirdiği kesin bu olayın. Yarın açıklanacak mı şimdi yoksa yarın sadece başvuru mu bitiyor?

Kalemder kazanırsa bende onun imzaya başvurayım en iyisi Smiley Referans olurmusun üstad?  Grin

Bu arada @muslol67 tabi ki referans olurum sizin için. Bunun için beklemeye de gerek yok pm'den link atabilirsen sevinirim. Yetkim yok ama herhangi bir şekilde yararım olursa mutlu olurum.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Şuradaki konuda, başvuran üyeler arasında en çok merit kazanmış üyelerin istatistik verileri var:

En çok meriti kazandığı bölümler ve kullanıcının en çok yazı yazdığı bölümler. Bütün kriterler ayrı ayrı inceleniyor. Bu yüzden başvuruda rütbe gibi anlamsız detaylarla ilgilenmiyorlar. Sr üzeri olmanız yeterli oluyor. Merit sistemini aktif ve amacına uygun biçimde kullanmak foruma kalite getiriyor, iyi yazarları daha çok gazlamış oluyor ve imza kampanyalarında katkısı oluyor.

Aynı zamanda belirttiğiniz gibi trust sistemindeki verilere de bakıyorlar. Zaman geçtikçe bu iki sistemin daha çok aktif olduğunu göreceğiz. Bu sistemler amacına uygun kullanıldığında Türkçe yerel bölümdeki üyelerde hak ettiği muameleyi daha fazla görürler eminim.

Bugün kampanya yöneticisi, imzaya uygun görmediği 100 ismi elemiş. Türkçe bölümden de üyeler var, özellikle @Vispilio için üzüldüm sanırım yobitten dolayı elediler yoksa hak ediyordu katılmayı. Ne olursa olsun, bu tarz konulara Türkçe bölümden yoğun ilgi olduğu sürece daha fazla dikkat edeceklerdir Tür katılımcılara. Şuana kadar 2-3 kişi dışında, fazla katılan olmadığı için dikkat edilmiyordu bence. Bu tarz etkinlikler oldukça yerelden sürekli katılım ve nüfus sağlamakta yarar var.

Kaldı 3 kişi.

Baya ciddi bir iş olarak bakılıyor burası kesin. Beni başvurum olmadan sadece başlığa yazdığım için reddetmiş mesela. İşi şansa bırakmıyor peşin peşine reddediyor. Smiley

Yani bu kadar ince bir tabloyla milleti incelemeleri biraz abartı mı diye düşünmeden edemiyorum... Huh

1 kişi kesin filipinho mu ne o diye sanırım kesin gözüyle bakıldığı için. Sanırım bir tek Kalemder kaldı zaten bizden seçilebilecek. Var mı başka başvurupta listede adı olmayan?
full member
Activity: 294
Merit: 193

Kaldı 3 kişi.

bende denedim şansımı  Cheesy Cheesy
sr. member
Activity: 364
Merit: 304

Kaldı 3 kişi.
legendary
Cashback 15%
Katılması zor bir imza. Çok dikkatli bir seçim yapıyorlar ve forumdaki genel tanınırlığın da büyük etkisi var. Umarım buradan birileri de kampanyaya kabul edilebilir.
Türkçe bölümünde de böyle bir imza giyebilecek birilerinin olması gerekiyor.
Yobit imzasina katıldığı için büyük ihtimalle imzaya almadılar. Yoksa sanat yarışmasından dolayı alınması çok yüksekti diye düşünüyorum. Kalemder seçilirse de ileride türk topluluğu için iyi olur.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Katılması zor bir imza. Çok dikkatli bir seçim yapıyorlar ve forumdaki genel tanınırlığın da büyük etkisi var. Umarım buradan birileri de kampanyaya kabul edilebilir.
Türkçe bölümünde de böyle bir imza giyebilecek birilerinin olması gerekiyor.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Kalemder'e şimdiden hayırlı olsun diyebiliriz sanırım Smiley
Ben dannybrown'ı da ciddi bir aday olarak görüyordum aslında ama değerlendirme kriterlerini bilmiyoruz tabi. Türkçe bölümden 1 kişi çıkar umarım.
legendary
Activity: 2016
Merit: 1598

Ben en başından beri Kalemder’i garanti olarak görüyorum.
İkinci slot alinsaydı da Vispilio ve Deathwing’in şansı olabilirdi.

doğru bir yaklaşım, umarım kazanır, Kalemder foruma düzenli katkılarının yanında bir de sanat yarışmasında olağanüstü emek gösterdi,

Meta'daki türlü entrikalara rağmen de çok erdemli duruş sergiledi, haklı bir seçim olur.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
legendary
Cashback 15%
Hemen mit e haber vereyim bunlar paralarını fetoye çeviriyor bu yöntemle diye:)) biraz da onlar uğraşsın amk ahaha
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Manager benimde dahil olduğum kabul edilmeyenlerin bir listesini yayınlamış. Bunun dışındakiler bekleyebilir demek oluyor sanırım Smiley
Ama şöyle bir sorun var. Ben başvurmadım ki Smiley Sadece bir post atmıştım Smiley

I went through a quick look of all/most of the applications. These people are not accepted:
Code:
layer1gfx
cygan
2run
BChydro
numismatist
teosanru
girino
2double0
mindrust
ChuckBuck
Haunebu
Karartma1
btcltcdigger
turkandjaydee
paulk11087
cheezcarls
big_daddy
kotwica666
dothebeats
Gyfts
examplens
Youghoor
Kprawn
erep
akhzayn
Kakmakr
rdbase
Falconer
DreamStage
AverageGlabella
7788bitcoin
mhanbostanci
muslol67
dannybrown
BitcoinTurk
koinsever
asu
chaser15
goinmerry
forbidden
JanpriX
my luck
dodgrad
BitcoinGirl.Club
HabBear
stadus
carlfebz2
squatz1
SM23031997
Mumbeeptind1963
Slow death
Coin_trader
eaLiTy
doomistake
suryana
AakZaki
shield132
erickastella
GalaWan
Yatsan
finaleshot2016
Dhoe
Theb
crwth
FlamingFingers
webtricks
cotton ball
Willitivity
Rabbot
julerz12
otto_diesel
sujonali1819
ryzaadit
aoluain
barota
Vispilio
Baofeng
hosseinimr93
KnightElite
xenon131
Unknown01
AlyattesLydia
yazher
PHI1618
Tramirostronix
LUCKMCFLY
GreatArkansas
rhomelmabini
cryptoaddictchie
tranthidung
tvplus006
gospodin
BITCOIN4X
Coolcryptovator
TalkStar
FontSeli
Upgrade00
jokers10
RapTarX
efialtis

Applications are still open until tomorrow. I'm hoping to get final decisions tomorrow as well, but it could end up being Thursday.

3 favoriden ikisi elendi. Kalemder kaldı bir sanırım benim favorilerden.
Kalemder kazanırsa bende onun imzaya başvurayım en iyisi Smiley Referans olurmusun üstad?  Grin
Pages:
Jump to: