Pages:
Author

Topic: Chris Kline: “Bitcoin 40.000 doları aşacak” - page 2. (Read 262 times)

jr. member
Activity: 274
Merit: 1
Mantıken baktığımızda artabilir. 1 bitcoin zamanında yuüzlerce kat artmıstı demi. şimdi de 5 kat artsa yeterli. mantık bu ama bu uçuk rakam gelir mi göreceğiz. sağlam bir boğa şart diğer kriptolar için.
jr. member
Activity: 406
2019 un sonuna zaten daha 1 seneden fazla bir zaman var ,o zamana kadar bitcoinin 40 bin dolar olabilme ihtimali zaten var ,2019 ortasında sec etf kararını onaylarsa bitcoin hızlı çıkış yapacaktır.
member
Activity: 574
Merit: 14
sec için 6 daha süre yok mu. bu süreyi uzatma durumu yok mu. bence var. sec onayı gelir, bakarsın bitcoinin hacmi de fiyatı da yükseliyor o ara yatırım yapmak doğru olabilir. ama sec onayı yerine kesin red kararı geldi ise o arada yine parada olmak avantaj bence. onay veya red kararı gelmeyen şu piyasada bitcoine yatırım yapmak bence yanlış.
member
Activity: 350
Merit: 10
açıkçası şu andaki piyasalara bakınca çok inanasım gelmiyor artık. tam ne güzel yeşillendi ekranlar diye sevinirken yine düştü bütün coinler. bakalım EFT işinden bir şey çıkacak mı
newbie
Activity: 17
Merit: 0
6binden aşağı düşmedi kaç aydır direniyor gardaşım bencede 40bin dolar olur yeterki eft kabul olsun
member
Activity: 336
Bu tahmin çok gerçekçi değil ben mart sonu itibariyle sonucunun ne olacağını beklediğim etf'nin bu fiatı doğrudan etkileyeceğeni düşünüyorum.sonucunda olumlu olacağını faitın enaz 15000 göreceğini ama nereye kadar yükseleceğini malesef öngöremiyorum.
member
Activity: 1022
2019'un sonunda Bitcoin'in 40 bin doları bulması hayal şimdi geçelim onu. 2019 senesi içinde Bitcoin'den yeni bir rekor gelir bence de ve 25-30 bin doları görür maksimum bana göre.
hero member
Activity: 1386
Merit: 663
Etf'nin ertelemeleri sayesinde sanırım 2020'ye kadar durağanlık olacak kripto piyasalarında. Can sıkıcı hale gelen etf süreci bana göre 2019 yılında da nihai karara bağlanamayacaktır. Elbet 40k seviyelerine çıkacaktır diye düşünüyorum hatta daha da yukarılara çıkacaktır çünkü zamanında 100 dolar olan bir kripto paranın zirve yaptığı zamanlar insanlarda nasıl şok etkisi yarattıysa bahsedilen seviyelere geldiğinde de şaşırmamak gerekir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Yahu 40 bin dolar da fazla uçuk kaçık bir tahmin olmuş. Piyasanın çok güzel bir sene geçirmesini bekliyoruz fakat o derece bir artış çok zor duruyor bana göre. Fakat yeni bir rekor kırabilir.
jr. member
Activity: 364
Şuan için piyasada bitcoin rallisi ile ilgili söylentiler sıklaşmaya başlandı ,son duyumlar ise bitcoinin kasım ayı itibari ralliye başlıyacağı yönünde. Büyüküm yıkıma uğratılan yatıırmcılar ralli gününü iple çekiyor.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
2019 sonuna kadar baya bir zaman var önemli olan 2019 un başına hangi rakamlarla başlayacağımız çoğu tahminci bitcoinin 2018 sonunda 20 000 doların üzerinde kapatacağını öngörmüştü eğer son üç ayda bu rakamlar ulaşılabilinirse 2019 sonunda 40 000 solar rahatlıkla aşılır diye düşünüyorum.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
ETF kararı 2019'un nasıl geçeceği konusunda ciddi fikirler verecektir. Gelecek iyi kararlardan sonra ben 2019 sonunda 40000 doların daha üzerlerinde olmamızı beklerim açıkçası.
full member
Activity: 457
Merit: 101
Herzamanki tahminlerden biri işte.Bitcoin şu kadar olacak bu kadar yükselecek şu kadar düşecek falan. Bunların hepsi hikaye. Bitcoinin ne olacağını balinalar bilir.
jr. member
Activity: 378
Sene başından beri benzer rakmalr telaffuz ediliyor ,piyasada ümitler taze tutmak adına bu yukarı fiyat tahminleri sürekli yapılıyor ,bu piyasanın etkenleri yapay zeka ,algoritmalar olduğunu unutmayalım.
member
Activity: 560
Merit: 11
bu sene içinde buna benzer tahminler de bulunulmuyor muydu. en iyisi okuyun geçin. bu haberi okudunuz gidip bitcoin falan almak çok riskli. ortada net ralli oluşmasını beklemek yapılması gereken en akıllı işlerden biri, sonra yatırım işleri gelir ancak.
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
Uzak bir tahmin olduğu için unutulacak gidecek bizede hayal kurmak kalacak sadece.
member
Activity: 336
2019 sonuna kadar zaten herkesin beklentisinde bitcoinin yükselişe geçeceği ve 50 bin dolara kadar çıkabileceği yönünde ,arada yaklaşık 15 aylık süreç var ve etf kararı olumlu sonuçlanırsa bitcoinin bu rakamlara geleceği biliniyor .
member
Activity: 180
Merit: 11
Bu tahminler bir türlü bitmedi. Yok şu kadar olacak yok bu kadar olacak. Peki market hacmi konuşulmuyor. Hacim olmadan nasıl olacak
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
uçuk bir tahmin daha, böyle tahminleri görüp güzel hayaller kurmak eğlenceli oluyor. bakalım tahminlerin ne kadarı tutacak 2019 a birşey kalmadı şurda
jr. member
Activity: 275
Merit: 2
Chris Kline: “Bitcoin 40.000 doları aşacak”
BitcoinIRA’nın kurucu ortağı Chris Kline, bir Bitcoin’in fiyatının 2019’un sonunda 40.000 doları aşabileceğine söyledi.

Chris Kline: herşeyin başlangıcı EFT kabulüne bağlı

https://www.cointral.com/blog/2018/09/26/chris-kline-bitcoin-40-000-dolari-asacak/
Pages:
Jump to: