Pages:
Author

Topic: Çin hükümetine göre en iyi kripto paralar yeni liste - page 3. (Read 683 times)

member
Activity: 756
Merit: 16
Çinin yaptığı değerlendirme herhalde alt yapı ağı üzerinden yapılan bir değerlendirme gibi duruyor. Btcnin bu kadar alt sıralarda olmasının çok yavaş bir şekilde transfer ediliyor olması
member
Activity: 462
Merit: 10
EOS son zamanlarda iyi hype yapmıştı NEO'dan daha uzun soluklu çıkış trendi yakaladı her iki coinde sağlam coin yatırımcısınq uzun vade de güzel kazandıracaktır.
full member
Activity: 350
Merit: 100
Swipe
EOS hiç almadım , almayıda düşünmüyorum . 365 gün ICO yapıp ertesi günü satmaya izin verdiler hayvan gibi ETH topladılar .
member
Activity: 322
Merit: 15
Bitcoinin o kadar aşağılarda yer alması beni şaşırttı asıl şaşırtan eos'un ilk sırada yer alıyor olması. ethereumu çok seviyorum bir yandan da ethereum altyapısı kullanılarak çıkan işe yaramaz tokenler yüzünden ethereum yaralar alıyor.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Eos'u ilk sırada görmek gerçekten şaşırtıcı. Çoğumuzun portföyüne 1 kere bile olsa girmemiştir. Ama ilk sırada olduğuna göre biraz araştırmaya ve belki yatırım yapmaya değebilir
member
Activity: 252
Merit: 10
çinlilerin en ilgilendiği paranın neo olduğunu düşünüyorum ve stratis 2. sırada eos çılgınlığı yüksek ama biraz şişirme mi diye düşünmeden edemiyorum çünkü kendi bloglarına geçerken çok problem olmuştu biraz güvensiz yaklaşıyorum
legendary
Activity: 2632
Merit: 1333
Gözüme oldukça manipülatif bir liste olarak göründü, objektif ve şeffaf verilere dayanarak hazırlanmışa pek benzemiyor. Bir bilgiye dayanarak konuşmuyorum ama şahsen bu listenin ipiyle kuyuya inmem.
sr. member
Activity: 1652
Merit: 304
kycfree
İyiymiş Çinliler için ama şu an bizim için hiç de iyi değil neo nun durumu maalesef. Eos'u da hemen ilk sıraya almışlar nasıl bu güven anlamış değilim.
jr. member
Activity: 236
Merit: 1
Sanırın belli aralıklarla bu listeyi güncelleyip paylaşıyor ilgileniyorlar by kripto işiyle yakın da olumlu açıklama yaparlarsa hiç şaşırmam. Tabi bizler yine geriden geliyoruz
sr. member
Activity: 2142
Merit: 418
hala bitcoin ile altcoinleri karşılaştıran beyinsizler var diyordum baktım çin hukumeti kalkınma merkezi yapmış bu karşılaştırmayı Smiley
ama haberin tamamını okuyunca zaten anlıyorsunuz sadece teknolojik olarak karşılaştırma yapılmış listede.
kripto var oldukca ne market cap olarak ne de değer olarak hiçbir zaman bitcoinin yerine başka bir coin gelemez.
o yuzden her zaman asıl amaç elinizdeki btc sayısını arttırmak olmalı.

legendary
Activity: 1288
Merit: 1068
orjinal haberin yayinlandigi kaynagi bilen var mi? bir deli bir liste hazirlar, cin yayinladi da derler. herhangi bir resmi kurum mu yayinlamis bu listeyi? cinin onde gelen haber kanallarindan birinde mi yayinlanmis? tech sitelerinden biri mi yayinlamis kimdir nedir bu listeyi hazirlayan.
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Hükümeti derken bu gerçekten resmi bir veri mi? Hükümetin işi kalmamış da spekülasyon yapmakla mı geçiriyor vaktini? Hiç inandırıcı gelmiyor bu liste.

Gerçekten inanabileceğimiz resmi bir linkten kaynak verebilir misiniz?
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Çin hem yasaklıyor hemde liste yapıyor. Bana bu liste çok saçma geliyor kim tarafından hangi amaçla yapılıyor acaba. Sıralamada hiç mantıklı değil açıkcası.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
sovsem seovdu olur. listeye bak 1. eos saka gibi. gerçi cince oldugundan ne yazıyor tam anlamıyoruz ama btc nin yeri ve eosun yeri bu listeyi bana cokta işi bilmeyenlerin yaptıgını soyluyor.
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
EOS'un bana göre çok yatırım alan ICO'su hariç aman aman bir başarısı yok, sürekli olarak transaction hızından bahsedip duruyorlar. Listede onun 1. olması aslında bu listenin çok daha mantıklı bir liste olmadığını gösteriyor.

Ethereum bence 1. olmalıydı, sonuçta altından çıkan çöp tokenlar onun suçu değil. Adamlar merkezsiz, ücretsiz bir platform sağlıyorlar.

NAS'ı çok daha duymuyorum, NEO'nun önünde olmasının tek gram mantığı yok.

Kısaca pek kafaya takılacak bir liste değil.
full member
Activity: 784
Merit: 120
EOS'tan öncede NEO vardı. Anlayamıyorum Çin'i ben Smiley
newbie
Activity: 40
Merit: 0
listeyi tombalayla yapmışlar
newbie
Activity: 57
Merit: 0
btc ayrı bir dünyada diğerleri ayrı bir dünyada btc ile diğer coinleri karşılaştırmak çok büyük bir hata. bir kere fiyatlar bile satoshiden hesaplanıyoe.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
bu cinlilerin ne yaptigini, ne yapmak istedigini anlamis degilim... bana bunlar güven vermiyor.
eos: su ana kadar hic alip satmadigim, tutmadigim bir coin.
eth: mecburen var elimde cok cok az, ama hic sevmedigim bir coin... piyasayi cöplüge cevirdiler. ama tabii, su an icin en gecerliler arasinda
btc: zaten olmazsa olmaz.

yanarim yanarim, waves'in unutulup gitmesine, cöp coin olmasina yanarim... o kadar tut bekle satma... artik yeni bebegim tezos olacak gibi.
bitcoin ve tezos benim favorilerim su an...
full member
Activity: 672
Merit: 100
Bitcoin teknolojisi hızı vesaire falan daha aşağılarda demek ki.Bu şaşırtan bir durum değil ki 1 saatte transfer mi gerçekleşir
Pages:
Jump to: