Pages:
Author

Topic: Çin'den sonra Güney Kore de ICO yasağı getiriyor - page 2. (Read 1333 times)

sr. member
Activity: 378
Merit: 250
Bu gidişle daha çok ülke ICO'lara karşı çıkacak gibi duruyor. ICO'ların sahipleri vizyonsuz insanlardan oluşuyor, borsaya girmeleri bile tamamen sıkıntıdan ibaret oluyor. Kahraman olmaya çalışıyorlar ama rezil olup çıkıyorlar. En basitinden Minexcoin'i örnek vereyim. Adamlar bir sürü para topladılar topladıkları paranın binde 1ini verseler borsaya girecekler kaç aydır borsaya giremediler.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Any store can buy, sell, and accept Crypto
Sağımız solumuz ICO oldu bu yasaklardan ibret alıp, kendilerine bir çeki düzen versin onlarda. Ciddi iş yapacak olanlar prosedürlere uyar,  yeni düzenlemelere göre  işlemlerini halleder, ICO sunu gene yapar. Çoğu projede  3-5 kişi bir araya  gelip milyonları topluyor sonrasında bir soru sorsan cevap bile yok.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
nasıl yasaklayacak diyen arkadaşlar güney kore menşeili ico çıkmayacak demek oluyor.
haliyle bu tür yasaklar gelmeye devam ederse önceki başlıklarda geçen nijeryalı icolara para yatırırız tam dolandırılırız .
bu ico ve btc için yasal dayanak gelmesi şart ama devletler için kontrol edemeyeceği bir şeyi yasaklamak daha kolay oluyor.
hero member
Activity: 854
Merit: 500
einc.io
Adamlar bi ICON dan 75k ETH topladılar daha yeni şimdide yasaklıyorlar . Zaten bi Boscoin birde icon vardı benim bildiğim başka varmıydı ICO laro bunların.
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
Guzel olmuş millet hicbir saglam sistemi olmiyan icolara deli gibi para yatiriyor en azindan saglam ico goruruz artik.
member
Activity: 83
Merit: 10
Yerinde bir karar olmuş ICO'lar bildiğin ponzi grubu olmuş milyar dolarlarca yatırımcılarını kandırdılar.Tabi ki içlerinde çok güzel projelere ev sahipliği yapan ve dürüst bir ekibi bulunanlar da var.

Kurunun yanın da yaşta yanar.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
bana göre eğer ki parayı aldı kaçtı, dolandırdı gibisinden haberler almaya devam edeceksek belli bir kontrol mekanizmasına oturtuncaya kadar yasaklanması gayet mantıklı.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Bence Bitcoinin geleceği için güzel haberler bunlar.Umarım %99'unu yasaklarlar.Ay da 2-3 ico olur onlarda sağlam,gerçekçi olur.Dünyaya faydalı olur.Ne bileyim şuankilerin abartmıyorum %95 i çöp!
full member
Activity: 504
Merit: 103
Çin'den sonrada Güney Kore'de ICO yasağı gelmesi hoş değil. Dolandırıcılara karşı korumak için ICO ların kapatılması saçma hep nasıl kontrol edecekler. Dolandırıcılar ICO olmasa başka yol bulurlar gene dolandırcaklarını dolandırırlar benim düşüncüme göre böyle
hero member
Activity: 784
Merit: 500
ICO'ları yasaklamayı nasıl başaracaklar onu anlamıyorum, yatırım yapacak adam parasını kriptopara dünyasıan soktu diyelim kim nerden bilebilir bu adamın ICO'ya yatırım yaptığını, takip edilmesi zor bir sistem bakalım bu yasaklarla nereye kadar varılacak
member
Activity: 360
Merit: 18
Yerel kaynaklardan alınan bilgilere göre Güney Kore’nin Koin Halka Arzlarını (ICO) yasakladığı belirtiliyor.

News1 Korea ve JoongAnd isimli Güney Koreli haber kaynaklarından alınan bilgilere göre Güney Kore Finansal Denemtim Servisi (FSS) kripto para görev ekibinin 29 Eylül’de Seul’de yaptığı toplantıda Koin Halka Arzlarını yasakladığını duyurdu. Bu yasağın amacı yatırımcıları dolandırıcığa karşı korumak olarak bildirildi.

http://kriptokoin.in/guney-koreden-ico-yasagi/

ICO'ları Asya'da zor günler bekliyor.
Pages:
Jump to: