Pages:
Author

Topic: Cloesed topic - page 2. (Read 1685 times)

sr. member
Activity: 826
Merit: 296
October 10, 2017, 04:40:53 AM
wolwoo teşekkürler kardeşim ismimizi önerdiğin ve güven belirttiğin için.
Benim için önemli olan proje ve başarısı.Gördüğüm kadarıyla arkadaşlar ciddi ve ekip kurmaya çalışıyorlar.Benim için önemli olan paradan ziyade projenin gelecek vaat etmesi.Bir çok insana yatırım yaptırıp mağdur ettikten sonra proje başarısız olduktan sonra onların ahlarını beddualarını almak iki yakamızı bir araya getirmeyecektir yaşadığımız sürece.
Burada benden daha donanımlı arkadaşlar var.Projeyi gördükten sonra bizlerde gönüllü olarak sizlere destek olabiliriz.Bir platformun topluluğu gönüllü destekçileri onu ayakta tutar proje de gelecek vaat ediyorsa güzel yerlere gelir.
Umarım güzel bir ekip kurup "amatör ruhla profesyonel" işler yaparsınız.
Başarılar dilerim...
full member
Activity: 266
Merit: 242
October 10, 2017, 02:44:56 AM
exortisi bende öneririm hem reel olarak tanırım kendisini, çok dürüt ve efendi birisidir. Insanlara karşılıksız çok yardımcı olur, sorumluluk sahibi ve özverili birisidir. Forumda sayfanızı yönetebilecek birisidir
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
October 10, 2017, 01:28:36 AM
https://www.kriptoparahaber.com/
Hydrominer konusunda tanistigim Mesut bey var sitenin editorlerinden biri danisman takimi icin tavsiye edebilirim.

Aslında ben de seni tavsiye ederim. Hem forumda oldukça zaman geçiriyorsun , hemde IT tarafında uzmansın. Bu işi hakkıyla yapacağına inanıyorum. Üstelik karşılık beklemeden oldukça emek harcanarak yapmış olduğun çalışmalar da var.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
October 09, 2017, 07:47:58 PM
Forumdan huzurkan ile görüşün bence. Bitcointalk whatsapp grubunun kurucusu. Forumdan 200’ün üzerinde kişi üye o gruba. Onu herkes tanır. Sözü de geçer.

Oneri icin tesekkurler, not edildi.
full member
Activity: 462
Merit: 107
October 09, 2017, 06:33:42 PM
Forumdan huzurkan ile görüşün bence. Bitcointalk whatsapp grubunun kurucusu. Forumdan 200’ün üzerinde kişi üye o gruba. Onu herkes tanır. Sözü de geçer.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
October 09, 2017, 03:01:46 PM
ne alaka anlamadım, valley365 hesabını satın almadı! insanları zan altında bırakmayalım lütfen. O kampanya için görevlendirilen Hawker hesabı satın almış sanırım o nedenle şartlara uymadığı için önermedim, kaldı ki o da bana yardımcı oldu ve escrowluk yaptı. İkisi de bana göre güvenilir hesaplar. Tamamen kendi iradeleriyle (hiç tanımadıkları halde) bana ödeme yapan insanları elbette güvenilir bulurum.

Bilmediğin konular hakkında konuşmasan daha iyi olur. Hesabın 12 Mayıstan önce hiç Türkçe postu yok. O sıralarda şifre değişikliği var. Sırf sana para verdi diye satılık bir hesap burada güvenli kabul edilmez. Konu sahibi de zaten satılmış hesapların önerilmemesini istemiş.
newbie
October 09, 2017, 02:12:39 PM
mehmet hamdi bol. alp isik. levent kurt.bunlara teklifte bulunabilirsiniz. sonucta turkiyede bitcoin denince akla gelen ilk isim bunlar ama blockchain projelerinde uluslararasi taninmis isimlerin olmasi onem arz ediyor. reklama ciddi butce ayirmalisiniz. yerel isimler de bir yere kadar sonucta

Bu kişiler neyin danışmanlığını yapacak ki? Daha önce herhangi bir projede yer almışlar mı yok. Levent kurt hariç cointurk başarılı bir site. Ha ben öyle danışmanlar kısmına resim olarak koyacağım diyorsan ayrı.

Bu isimler kisisel gorusume gore, Turkiye de blockchain (bitcoin) konusunda emek vermis, karsilik beklemeden zaman harcamis insanlar. Bizim sloganimiz; herkesin ZINCIRE bir halka eklemesi. Bu formata gore, zincire bir sekilde halka ekleyen herkes kabulumuzdur. Adi-sani unvani onemli degil.

Bugune kadar neden bir projede yer almadiklari konusunu kendilerine sormak lazim, bana sorarsaniz, bugune kadar Turkiye'de elle tutulur bir proje cikmadi ki hangi projede yer alsinlar!

Amacimiz resim koymak, ekibi sisirmek degil. Hazirladigimiz platformun / cogulcu sistemin ilk test calismasi diyebilirsiniz buna. Sizlerin de secimiyle, cogunluk onayiyla danisman kadrosuna isim eklemek istiyoruz.

Yorum icin tesekkurler.
newbie
October 09, 2017, 02:03:13 PM
valley365: birkaç gün önce kendisi imza kampanyası açtı, 6 saat sonra iptal edilmesine rağmen bana 150 dolara yakın ödeme yaptı, sözünün eri bir arkadaş

Bak OP'de ne yazılmış > Tek kosul: onerilen hesabin satin alinmis hesap olmamasidir.

ne alaka anlamadım, valley365 hesabını satın almadı! insanları zan altında bırakmayalım lütfen. O kampanya için görevlendirilen Hawker hesabı satın almış sanırım o nedenle şartlara uymadığı için önermedim, kaldı ki o da bana yardımcı oldu ve escrowluk yaptı. İkisi de bana göre güvenilir hesaplar. Tamamen kendi iradeleriyle (hiç tanımadıkları halde) bana ödeme yapan insanları elbette güvenilir bulurum.

Hesabin satin alinmamis olmasi ONKOSUL, lutfen buna dikkat edelim. 

Temel dusuncemiz; bu ise zaman-emek-gonul vermis kisilerin projede yer almasi. Bu yuzden satin alinmis hesaplar gundemimiz disindadir.

Yorum icin tesekkurler.
newbie
October 09, 2017, 01:59:08 PM
Hydrominer konusunda tanistigim Mesut bey var sitenin editorlerinden biri danisman takimi icin tavsiye edebilirim.

Oneri icin tesekkurler. Not edildi.
newbie
October 09, 2017, 01:57:01 PM
valley365: birkaç gün önce kendisi imza kampanyası açtı, 6 saat sonra iptal edilmesine rağmen bana 150 dolara yakın ödeme yaptı, sözünün eri bir arkadaş

Bak OP'de ne yazılmış > Tek kosul: onerilen hesabin satin alinmis hesap olmamasidir.

Kaç para veriyonuz
Isminiz cogunluk tarafindan onerildigi takdirde anlasabiliriz. Tatmin edici rakam diyelim...

Tatmin edici rakam kime göre neye göre tatmin edici? Bu işten yeni para kazanmaya başlamış biri için 1000$ tatmin edici olur, bu işlerin kurdu olan biri için 10000$ bile ayıracağı zamana göre az gelebilir. Bu cevap havada kalmış.

Tatmin edici rakam: tabii ki maas+ssk+yol degil... Bu tarz olusumlarda rakamlar belli. Onerilen isme proje detaylari anlatilir, karsilikli kabullesme olursa rakam uzerinde anlasilir zaten, burada sikinti olmaz.

Bazisi salt paradan girer konuya bazisi projeye  / projenin gelecegine inanir, eninde sonunda ortak bir nokta yakalanir.

Oneri icin tesekkurler...
legendary
Activity: 2058
Merit: 1135
October 09, 2017, 01:56:55 PM

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
October 09, 2017, 01:55:01 PM
newbie
October 09, 2017, 01:52:34 PM
Kaç para veriyonuz

Isminiz cogunluk tarafindan onerildigi takdirde anlasabiliriz. Tatmin edici rakam diyelim...
Danışmandan ziyade ICO için yatırımcı toplayacak kişi arıyorsanız mesaj atabilirsiniz. Eskiden hyip sitesi kurup proje yapıyorduk işleri az çok anlamıssındır.

ICO icin yatirimci toplamayi kesin olarak istemiyoruz, bu dediginiz bildigim kadariyla network sistemine girer. Bizim alanimiz degil. Ayrica yasal olarak bunu yapmak ta mumkun degi, son cikan kanunlara gore.

Dusundugumuz sistemde hersey seffaf olarak yurutulecek bu nedenle 'arka planli' islerden uzak durma niyetindeyiz.

Moderator danismanlar daha cok forumdaki regulasyondan sorumlu olacak. Projelerin on secimlerini, elemeleri yapacak.
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
October 09, 2017, 01:41:32 PM

Kaç para veriyonuz

Tatmin edici rakam kime göre neye göre tatmin edici? Bu işten yeni para kazanmaya başlamış biri için 1000$ tatmin edici olur, bu işlerin kurdu olan biri için 10000$ bile ayıracağı zamana göre az gelebilir. Bu cevap havada kalmış.
full member
Activity: 560
Merit: 113
October 09, 2017, 01:39:01 PM
mehmet hamdi bol. alp isik. levent kurt.bunlara teklifte bulunabilirsiniz. sonucta turkiyede bitcoin denince akla gelen ilk isim bunlar ama blockchain projelerinde uluslararasi taninmis isimlerin olmasi onem arz ediyor. reklama ciddi butce ayirmalisiniz. yerel isimler de bir yere kadar sonucta

Bu kişiler neyin danışmanlığını yapacak ki? Daha önce herhangi bir projede yer almışlar mı yok. Levent kurt hariç cointurk başarılı bir site. Ha ben öyle danışmanlar kısmına resim olarak koyacağım diyorsan ayrı.
member
Activity: 70
Merit: 10
October 09, 2017, 01:32:00 PM
Kaç para veriyonuz

Danışmandan ziyade ICO için yatırımcı toplayacak kişi arıyorsanız mesaj atabilirsiniz. Eskiden hyip sitesi kurup proje yapıyorduk işleri az çok anlamıssındır.
newbie
October 09, 2017, 01:22:42 PM
Kaç para veriyonuz

member
Activity: 70
Merit: 10
October 09, 2017, 01:00:42 PM
Kaç para veriyonuz
newbie
October 09, 2017, 11:42:23 AM
Yukarıdaki isimlerin böyle bir fikri var ise kendileri yapacaktır çünkü piyasada sözü geçen sayılı kişilerdir kendileri.. Proje hakkında detaylı bilgi sunabilirsen bu forumda bilinmeyen ama forumun kurdu olan birçok kişi sana ulaşır. Türkiye'den yeni projelerin çıkması umut verici açıkcası, destekleriz.

Oneri icin tesekkurler.

Isim veremem ama onerilen isimlerden bazilari ile bizzat gorusuldu, projenin detaylarindan haberleri var. Mevcut danisman kadrosunda herkesin benimseyecegi flash isimler var.

Keske Turkiyeden onlarca hatta yuzlerce proje ciksa da artik biz de BIZIM projeleri konussak! Herkes bu konuda hemfikir ama ortaya elle tutulur bir proje konmuyor, ilginc dogrusu...

Projeyle ilgili daha once yazdigim gibi bazi prosedurleri bekledigimiz icin sinirli bilgi verebiliyoruz. Kisa zamanda duyuru yapilacak. Tum detaylar orada belirtilecek.

Türkiye'de kriptoparalar konusunda güzel tahminleri olan ve çok takipçi kitlesi olan bir twitter kullanıcısı var. Kullanıcı adı @lomecha belki onunla görüşmek istebilirsiniz, şahıs geçmişte isabetli tahminler yapmıştır.

Oneri icin tesekkurler. not edildi.
newbie
October 09, 2017, 11:41:21 AM
açıkça belirteyim ve kendimizi dev aynasından uzaklaştırarark bakalım söyledikleriniz dünyada tanınmayan kişiler alp ışık eyw güzel bir insan olabilir ama edirneden sonra alp in ışıkları söner.
daha gerçekçi ve finasal kişiler olmalı bunlarda global piyasadaki kişiler .
forum üyeliği olarak arıyorum derseniz burdan sağlam icoları çeviren adamlar var ama onlarda zaten bizim çapımızda örn beyinsi üyeliğini herkes bilir ama globalde iş yapmaz. sadece mod bunlar.
burlardan aramayım kripto piyasasına iyi gözle bakan finans uzmanı aramalısınız.

Alp Bey bu alanda ciddi emek vermis, hala da gonullu olarak beklenti icinde olmadan emek veren, herkesin takdirini kazanmis bir isim. Bence haksizlik ediyorsunuz.

Katilim ve oneriler bekledigimiz iki alan var: danisman ve moderator danisman olarak.

Mevcut danisman kadromuz herkesin benimseyecegi isimlerden olusuyor. Moderator olarak forumda aktif kisileri ekibe katma dusuncemiz var. Tabii ki onaylari olursa ve teklifi kabul ederlerse.

Finans uzmani olarak, ekibin cekirdek kadrosunda oldukca yetkin bir isim var. Sadece Turkiyede degil, dunya capinda uzmanligi kanitlanmis bir isim. Duyuruda ismini gordugunuzde taniyacaksiniz. Tanimayanlar Linkedin adresinden detaylari gorebilir. 

Katkiniz icin tesekkurler.

Pages:
Jump to: