Pages:
Author

Topic: closed topic - page 2. (Read 1434 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
October 01, 2017, 09:36:19 AM
Ilginiz icin tesekkurler.

PM gonderildi. Eksik kalan konularda ekip tamamlanmak uzere.
sr. member
Activity: 378
Merit: 250
October 01, 2017, 07:13:02 AM
Merhaba, Solidity konusunda 3-4 aylık bir geçmişim var, birkaç projeye destek verdim. Ayrıca birkaç yazılım dilinde de uzmanlığım var. Bir firmada remote olarak çalışıyorum zaten eğer size de uygunsa bana bir özel mesaj gönderin, birlikte neler yapacağımıza bir bakalım.
newbie
September 28, 2017, 05:46:42 PM
Freelance freelance nereye kadar? merak ettim eğer ponzi vb şeyler düşünmüyorsanız ve gerçekten bir ekibiniz varsa detayları pm alabilirim.

PM gonderildi.

Anti-parantez: freelancer sart kosmadik ki... Maasli / tam zamanli / yari zamanli / proje bazli... hangisi size-bize uygunsa o sekilde belli bir platformda bulusabiliriz.

Not: Baslikta da yazdigi gibi bu proje ciddi ve halihazirda devam eden bir proje. Bu anlamda ne ponzi, ne network marketing ne de tek kisilik bir is. Projede, forumdan bir cok kisinin taniyacagi yazilimcilar calisiyor.

Arayisimiz BLOCKCHAIN uzerine bilgili-daha onceden bu konularda gelistirmeler yapmis developer lar...
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
September 28, 2017, 03:04:08 PM
Freelance freelance nereye kadar? merak ettim eğer ponzi vb şeyler düşünmüyorsanız ve gerçekten bir ekibiniz varsa detayları pm alabilirim.
newbie
September 27, 2017, 12:46:15 PM
Detaylı pm alabilirmiyim? Maaş, çalışma şartları, uzaktan mı çalışma olacak yoksa ofis şeklinde mi?
İyi çalışmalar

PM gonderildi. Teknik ekiple tum detaylari gorusebilirsiniz.
newbie
September 27, 2017, 12:29:43 PM
Bende detaylı bir bilgi alabilirim. Bu konularda kendimce yeterli bilgim var.

Ilginiz icin tesekkurler...PM gonderildi.
hero member
Activity: 807
Merit: 522
September 27, 2017, 12:06:52 PM
Bende detaylı bir bilgi alabilirim. Bu konularda kendimce yeterli bilgim var.
member
Activity: 180
Merit: 11
September 27, 2017, 04:58:01 AM
Detaylı pm alabilirmiyim? Maaş, çalışma şartları, uzaktan mı çalışma olacak yoksa ofis şeklinde mi?
İyi çalışmalar
newbie
September 25, 2017, 10:04:52 AM
Mevcut maasli calisan 16 kisilik IT ekibimiz var, diger ekiple birlikte toplamda 70 kisilik software ekibi var.

Eger blockchain yazilimlari konusunda tecrubeliyseniz maasli olarak ekibe dahil edebiliriz. Maas vs detaylari arzu edenlere PM olarak gonderebilirim, on gorusme icin. Size de gonderdim PM.

full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
September 23, 2017, 03:19:29 PM
Yazilimciya katkiniz nedir? Proje sonunda eğer tutarsami para odiyeceksiniz yoksa maaşlımı?
newbie
September 21, 2017, 03:22:03 PM
Merhaba,

Baslikta da yazdigi gibi, daha once bu alanda calismis, BlockChain yazilimi konusunda (ETH Fork, Wallet, Exchange...) tecrubeli  ekip arkadaslari ariyoruz. Ozetle: ETH altyapisinda yeni coin cikarilacak. (Ben teknik ekipte degilim, organizasyon ekibindeyim. O yuzden, detayli teknik sorulariniz olursa bunlari PM yoluyla sorabilirsiniz ve bunlari teknik ekibe iletebilirim.)

Proje CIDDI ve ses getirecek bir olusum ve hali hazirda buyuk bir yatirim firmasi ve Turkiye de 70 Kisilik software firmasi ekibiyle hazirliklar devam etmektedir. (Mevcut IT ekibimizin blockchain tecrubesi olmadigi icin, daha once bu isleri yapmis tecrubeli birilerinin arayisindayiz.)

Ekip arkadasi arayisiyla ilgili duyurular farkli kanallarda da yapildi. Ben de buradan ilgilenen arkadas olursa diye iletmek istedim.

Pages:
Jump to: