Pages:
Author

Topic: CME Analistine Göre Bitcoin Kısa Sürede 7.250 Doları Görecek - page 2. (Read 245 times)

full member
Activity: 742
Merit: 112
geçen senede bitcoinde etf başvurusu yapılmış, beklentiler falan oluştuğunda dalgalanmaya neden olmuş. bir sürü eksiklik görülmüş, onların bazıları tamamlanarak tekrar başvurular falan. yani bu furya red kararı gelse bile yeni başvurular yapılmaya devam edilirse yine beklenti oluşturulmaya da devam eder gider.
jr. member
Activity: 81
Merit: 1
geçen hafta görmemişmiydi zaten yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum? 7250 yide görücek 8000ide, bizim temennimiz 10000 doları görüp o civarlarda kalması..
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Bu CME işlemleri ve CME Analistleri bence bu şekilde rakamlar vererek piyasayı baltalıyorlar ve insaları sürü gibi gütmek istiyorlar ilk bu vadeli işlemler çıktığında millet seviniyordu ama ben sevinmemiştim ve sevinmemekte de haklıyım sanırım ne zaman Btc gözünü yukarı çevirse bu vadeli satışlar yüzünden satış baskısı yiyor yani piyasanın doğasını bozdular.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Bitcoin bu yılın geri kalan zamanında görebileceği en yüksek rakam olarak 7250 dolar demek istedi ,vadeli işlemlerden bitcoin çıkmadığı sürece fiyatlanması zaten mümkün gözükmüyor.
newbie
Activity: 3
6000 8000 arasinda gidip geliyor zaten. analist olmaya gerek yok bunu hic bir bilgisi olmayan insan bile söyleyebilir bilebilir normal yani.
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
Gerçekten top gibi oynayıp duruyorlar fiyatlar ile, bir aşağı bir yukarı. Burada o kadar çok dış etken var ki insan neye göre pozisyon alacağını da bilemiyor. Spekülasyonlar, manipülasyonlar da cabası. Herşey küçükleri buraya çekme ve ellerindekini alma üzerine kurgulanmış gibi sanki.
sr. member
Activity: 784
Merit: 272
Bir saat içinde bile o seviyeye çıkartabilirler fakat kalıcı ve hacimli olmadıktan sonra çok da fifi . Grin
full member
Activity: 1358
Merit: 193
bitcoin kısa süreyi bırak bugün bile 7250 doları bulabilir. ama uzun zamandır o seviyeyi az biraz geçer geçmez al aşağı ediliyor. önemli olan kemikli bir biçimde o seviyeye gelip aynı gün düşmemesi bize lazım olan budur.
newbie
Activity: 75
"Bana kalırsa bu adamları unutun. Bitcoin’in yaratılış amacı bankaların egemenliğini azaltmak." Katılıyorum çok doğru konuşmuş bitcoin tekrar bir ath denemesi yapacaktır. Eylülün sonuna doğru ben daha büyük rakamlar bekliyorum.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
bitcoin herkesin beklentilerinin tersi yönünde hareket ediyor. açıkçası artık kabak tadı vermeye başladı. altcoinlerin hali çok daha kötü.
member
Activity: 574
Merit: 13
Benim beklentimde bu yöndeydi hatta ben küçük bir miktar long açmıştım ama gördüğümüz üzere short daha mantıklıymış. Her zaman ters köşe geliyor BTC'den.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Eğer bitcoin resmileşip kullanılmaya başlanırsa bankaların da işlevselliği hemen hemen hiç kalmayacak. İnsanlar bankaların aldığı eft ücretlerinden çok düşük tutarlara kendileri eft yapabilecekler ve bu işlemi 24 saat boyunca da yapabilecekler.
member
Activity: 350
Merit: 11
Evet gözüken o ki bitcoin belkide 2018 yılının geri kalan zamanında en yüksek seviyesini 7250 doları görecek ondan sonra gelen yalan haberler ile fiyatı 4 bin dolara kadar düşürecekler ,şahsi kanaatim bizleri bu şekilde 2020 yılına kadar oyalayacaklar .
member
Activity: 360
Merit: 18
Dijital altın Bitcoin son üç günde yüzde 15’e yakın değer kaybı yaşadı. Ne var ki kripto para ticaretçisi ve Chicago Mercantile Exchange (CME) analisti Brian Stutland Bitcoin’in geri geleceğini ve kısa dönemde, eylül ayı sonlanmadan 7.250 doları göreceğini düşünüyor.

“Bizim Onlara İhtiyacımız Yok”

CNBC’nin vadeli opsiyonlar üzerine yaptığı Futures Now programına konuşan Brian Stutland Bitcoin’in son yaşadığı düşüşten sonra geri dönüş yapacağını düşündüğünü ifade etti. Lider kripto para biriminin eylül ayı içerisinde 7.250 dolar seviyesine yükselmesini beklediğini açıklayan analist sözlerine böyle devam etti;

“EYLÜL AYININ VADELİ KONTRATLARINI İNCELİYORUM VE YAKIN ZAMAN İÇERİSİNDE SATIN ALMA GERÇEKLEŞTİRECEĞİM. 6.450 DOLAR SEVİYELERİNDEN SATIN ALMA YAPACAĞIM VE BİTCOİN’İN 7.250 DOLARA YÜKSELECEĞİ YÖNÜNDE LONG POZİSYONU YARATACAĞIM. STOP SEVİYEMSE 5.950 DOLAR OLACAK.”

Bitcoin’de yaşanan düşüşü Goldman Sachs hakkında Business Insider’ın yaptığı haberle ilişkilendiren Strutland, Goldman Sachs’ın Bitcoin’e yönelik ilgisinin azalıyor olmasının piyasada satış baskısı oluşturduğunu belirti.

Goldman Sachs CFO’sunun bu gelişmeleri “yalan haber” olarak nitelendirmesi piyasada herhangi bir olumlu etki yaratmazken Strutland Bitcoin’in Goldman Sachs’ın takas ekibine ihtiyacı olmadığını söyledi;

“Bana kalırsa bu adamları unutun. Bitcoin’in yaratılış amacı bankaların egemenliğini azaltmak. Goldman Sachs’a ihtiyacımız yok ve bana kalırsa Bitcoin eskisinden de güçlü dönecek.”

https://kriptokoin.com/cme-analistine-gore-bitcoin-kisa-surede-7-250-dolari-gorecek/
Pages:
Jump to: