Pages:
Author

Topic: Co robię gdy bitcoin spada.. - page 3. (Read 20865 times)

jr. member
Activity: 77
Merit: 1
May 07, 2018, 12:56:03 PM
#8
Ja usuwam Blockfolio i nie patrzę jak spada  Grin Grin Grin

Raz też tak zrobiłem, wywaliłem Blockfolio i Deltę bo nie mogłem patrzeć na powiadomienia -10%, -20%, -30% dziennie na altach się wtedy zdarzało. Z perspektywy stwierdzam, że to było strasznie dziecinne haha. Podobno jak przez dłuższy czas nie wchodzisz na Deltę to wyświetla notyfikację w stylu "ziomek czy ty w ogóle żyjesz?"



Tu niemal codziennie trzeba 3mac reke na pulsie a dokladniej mowiac (na buy or sell )na gieldzach






Ale jeśli pojawia się duży minus to lepiej nie patrzeć. Jak cena wróci to powiedzą w TV Cheesy
full member
Activity: 322
Merit: 100
May 07, 2018, 08:35:37 AM
#7
Ja usuwam Blockfolio i nie patrzę jak spada  Grin Grin Grin

Raz też tak zrobiłem, wywaliłem Blockfolio i Deltę bo nie mogłem patrzeć na powiadomienia -10%, -20%, -30% dziennie na altach się wtedy zdarzało. Z perspektywy stwierdzam, że to było strasznie dziecinne haha. Podobno jak przez dłuższy czas nie wchodzisz na Deltę to wyświetla notyfikację w stylu "ziomek czy ty w ogóle żyjesz?"



Tu niemal codziennie trzeba 3mac reke na pulsie a dokladniej mowiac (na buy or sell )na gieldzach



full member
Activity: 168
Merit: 104
May 05, 2018, 07:34:20 AM
#6
Ja usuwam Blockfolio i nie patrzę jak spada  Grin Grin Grin

Raz też tak zrobiłem, wywaliłem Blockfolio i Deltę bo nie mogłem patrzeć na powiadomienia -10%, -20%, -30% dziennie na altach się wtedy zdarzało. Z perspektywy stwierdzam, że to było strasznie dziecinne haha. Podobno jak przez dłuższy czas nie wchodzisz na Deltę to wyświetla notyfikację w stylu "ziomek czy ty w ogóle żyjesz?"

full member
Activity: 322
Merit: 100
May 05, 2018, 06:11:02 AM
#5
Tak haha mozna zamknac oczy Tongue
jr. member
Activity: 77
Merit: 1
April 23, 2018, 05:00:55 PM
#4
Ja usuwam Blockfolio i nie patrzę jak spada  Grin Grin Grin
full member
Activity: 322
Merit: 100
April 18, 2018, 04:38:06 PM
#3
Teoretycznie gdy sapad i ma spadać, przeiwdzimy ze spadnie... itd wtedy warto uciekac do Tether (USDT) lub zlotowki,dolara, A gdy wiemy, przewidujemy.... itd ze beda wzrosty, wtedy warto odkupywac BTC lub inne alty.

Teoretycznie powinno dac nam to wiecej coinow Smiley BTC lub Altow.
member
Activity: 963
Merit: 57
April 18, 2018, 03:48:50 PM
#2
Jeżeli inwestyuje się kwote, którą jesteśmy w stanie stracić, to spadek powinien odbyć się bez większego stresu, ja swoich pieniędzy nie zainwestowałem żadnych wszystko to co zarobiłem mam tylko z  internetu głównie z tego forum, ale jednak gdy cena spada to mnie to trochę wpienia, nie dlatego, że sam bitcoin spada, ale dlatego gdyż pociąga on za sobą reszte.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
April 18, 2018, 06:36:51 AM
#1
Hej,

Dziś offtop. Ale podzielę się jak odreagowuję wahania nastroju i co daje mi możliwość zrelaksowania się.
Ostatnio zainteresowałem się Łucznictwem, nie doceniałem tego sportu gdyż za dzieciaka strzelałem tylko z łuku wystruganego z drewna.
Razem ze znajomym kupiliśmy kusze i trochę bełtów.

Pierwsze dni za mną. Na początku ciężko ale po kilkunastu oddanych strzałach można przebijać puszki ze znacznej odległości.

Polecam bo na prawdę można się uspokoić i wyczilować.

Pages:
Jump to: