Pages:
Author

Topic: [İCO]Atonomi Projesi Türkçe Whitepaper - page 3. (Read 1085 times)

sr. member
Activity: 686
Merit: 250
Yeteri kadar hype oluşturabilirlerse güzel işler başarabilirler bence de, proje güzel türkçesi de var hazır oturup okuyun derim arkadaşlar, okadar uğraşılmış güzel iş çıkarılmış tebrik ederim.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Hirozaki gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışsın son detayına kadar araştırıp eklemişsin anlaşılan devamı da gelecek, analizleri falan da okuruz proje fena değil gibi görünüyor.

Tabii ki de devamı gelecek son geri dönüşleri alamadım daha onları bekliyorum en kötü hepsini ben yaparım önemli de değil.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Hirozaki gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışsın son detayına kadar araştırıp eklemişsin anlaşılan devamı da gelecek, analizleri falan da okuruz proje fena değil gibi görünüyor.
member
Activity: 235
Merit: 75
Hocam yararlı konular açıp cok güzel bilgiler veriyorsunuz. Açtığınız her konunun takipçisiyim. Böyle güzel bir projeden bizleri haberdar ettiğiniz icin tesekkurler
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
https://www.youtube.com/watch?v=qq1gwD5HJyw

İan balina pek beğenmemiş projeyi. Tabii onun sevmemesi iyi olmadığı anlamına gelmez .
sr. member
Hocam daha çok yeni zincir ( Nebula AI veya Pchain ) veya hub ( hycon veya yggdrash gibi )  fikirlerini cevirirseniz daha verimli olabilir  .

Yggdrash'a ben iyi bir yatırım yaptım onun icosu bitti ama çeviri yapacağımız ico'da ciddi potansiyel görmemiz lazım yada iconun ciddi bir hypesi varsa çeviri yapabiliriz. Kısacası kar potansiyeli görmemiz lazım ekipçe yatırım yapıyoruz çünkü.

Ciddi potansiyeli olan bir icoyu açıklamalı bir şekilde neden çevirmemiz gerektiğini bize yazarsanız çeviririz. Güzel fırsatları ne biz kaçıralım, ne siz kaçırın.
full member
Activity: 588
Merit: 125
Çeviri için teşekkürler öncelikle.Bende bu icoya yatırım yapmayı düşünüyordum.Hiro reisinde çevirdiğini görünce doğru yoldayım gibi geldi bana.Bu arada daha çok proje bekliyoruz reis
hero member
Activity: 868
Merit: 500
Hocam daha çok yeni zincir ( Nebula AI veya Pchain ) veya hub ( hycon veya yggdrash gibi )  fikirlerini cevirirseniz daha verimli olabilir  .
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
En önemli bölümü "Diğer İost projelerden farkımız nedir" isimli bölüm.

Çeviri için teşekkürler, takip listeme alıyorum Atonomi'yi.
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Hiro proje hakkında senin yorumların neler ben asıl onu merak ediyorum açıkçası Smiley

Şuanlık olumlu ama daha detaylı bir analiz yapıp görüşlerimi paylaşacağım ayrıca twitterda tanınan fenomenlere de projeleyi gönderdim onların da yorumunu ekleyeceğim.

Uzun bir süredir kendi yorumlarım kadar sizin yorumlarınızın üzerine de eğiliyorum o yüzden fikrin benim için önemli. Tekrar eline sağlık.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
Yakından Takip Etmekte Olduğum Projeydi. Çeviri Güzel Bir Çalışma Örneği. Çalımaların Devamını Diliyoruz.
Çeviri için teşekkür.
member
Activity: 121
Merit: 31
Dfinity dışında katılmayı planladığım proje. İkisinin de ico'su aynı zamana denk gelirse, tercihim Dfinity'den yana olacak. Ekip olarak ellerinize sağlık. Bilinçlenmek ve bilinçli bir şekilde hareket edebilmek için faydalı bir adım olmuş. Umarım, sadece bu proje ile sınırlı kalmayıp devamının gelmesi için çalışmalarınıza devam edersiniz.
member
Activity: 180
Merit: 10
Risk takes great win or die.
Emeğine sağlık 👍😁
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Çeviri için teşekkürler.
Bu gibi dikkat çeken projeleri çevirmeye devam edersiniz umarım.
Bi göz attım, güzel projeye benziyor. Geleceği var muhtemelen.
sr. member
Çeviri için teşekkürler.takipteyiz..

Sağolun.
newbie
Activity: 99
Merit: 0
Çeviri için teşekkürler.takipteyiz..
sr. member
Hadi hayırlısı hocam cevapları bekleyelim biz de, eğer olumlu sinyaller gelirse herkes ufak ufak ico için ayırsın derim, hirozaki iş yapar diyorsa ve üstadlar onaylıyorsa bu işten güzel kazanırız inşallah.

Teşekkür ederim dostum ama herkesin kendi araştırmasını yapmaya itiklemek için Türkçeye çevirdi Voltron Dynamics. Kimsenin tesirinde kalmadan kendi analizinizi yapın. Whitepaperı okuyup negatif ve pozitif geri dönüşlerinizi bekliyorum. Burada üstüne tartışalım.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Hadi hayırlısı hocam cevapları bekleyelim biz de, eğer olumlu sinyaller gelirse herkes ufak ufak ico için ayırsın derim, hirozaki iş yapar diyorsa ve üstadlar onaylıyorsa bu işten güzel kazanırız inşallah.
sr. member
Hiro proje hakkında senin yorumların neler ben asıl onu merak ediyorum açıkçası Smiley

Şuanlık olumlu ama daha detaylı bir analiz yapıp görüşlerimi paylaşacağım ayrıca twitterda tanınan fenomenlere de projeleyi gönderdim onların da yorumunu ekleyeceğim.
jr. member
Activity: 168
Merit: 2
Astorgame.com | ICO is LIVE | Get Your Bonus
Pages:
Jump to: