Pages:
Author

Topic: Çocukları pistten alınca bitcoini uçuracaklar. - page 3. (Read 560 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bayılıyorum böyle komplo teorilerine. Şöyle olacak böyle olacak. İşiniz gücünüz kehanet.
jr. member
Activity: 60
Merit: 1
Diğer bir yandan bir sürü sağlam proje söz konusu ve hepsi de haklı olarak kendi coinlerini/tokenlerini kullanıyor. Bitcoin ilerlemesi oldukça yavaş bir şekilde gerçekleşebilir ve birçok insan bu arada HODL bataklığında yok olur.
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
Evet mantıklı bir bakış açısı bende böyle düşünüyorum ama maalesef bir de madalyonun öteki yüzü var işte o yüzden korkuyoruz Smiley evrene pozitif mesaj gönderelim  Grin
member
Activity: 630
Merit: 37
hayal dünyan güzelmiş ne kafası lsd mi  : d
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Aynen gün gelecek ekibler bu alt coinleri tek tek biterecekler cogu insan sömürme operasyonu zırt pırt herkez altcoine girdi aldı havasını 10 yıl sonra 1 btc mi var güzel bir yalı alabilirsin.
jr. member
Activity: 198
Merit: 2
bundan 20 sene sonra 0.015 BTC ile bir ömür boyunca çalışmadan yaşanılacağı söyleniyordu öyle makale okumuştum. dediğine katılıyorum
member
Activity: 71
Merit: 10
iyide 100-1000$ aralığından alanlar 19k seviyelerinde belkide daha erken sattı şimdi ellerindeki artan para ile en dip seviyeyi bekliyorlar almak için o kişileri neden görmezden geliyorsunuz zamanında satmayı becerebilen çocukluk evresinden çıkıyor herkesi aynı kefeye koymamanız gerekir
newbie
Activity: 6
Merit: 1
ben de aynı şeyi düşünüyorum. BTC 100.000 dolar olduğunda zaten bizim gibi yatırımcıların elinde btc olmayacak. Adamlar profesyonel. İnsan psikolojisinden iyi anlıyorlar amaçlarına ulaşma konusunda iyi taktikler uyguluyorlar.
member
Activity: 448
Merit: 14
Bitcoinin gelecek para birimi olduğunu artık anlamışsınızdır.Siz sanıyormusunuz ki bitcoin 100bin dolar olduğunda garibanların elinde bitcoin kalacak Cheesy
hepsini toplayacaklar ne kadar çer çöp varsa etrafta temizleyecekler.Bir kaç sene sonra elinizde 0.1 btc bile kaldıysa şükür edin.Çünkü çok fena yıpratacaklar herkesi.
Sen hiç satmayacağım diyen arkadaş evet sen! sana diyorum.Sen bile öyle bir panikleyeceksin ki.elinde ne var ne yok satıp bu piyasadan kaçacaksın.
Sonra para babalarının elinde bitcoin herşeyi satın almak için kullanılacak bir teknoloji olacak.
Pages:
Jump to: