Pages:
Author

Topic: Coinbaba.net Türkiye'nin Global Borsası Artık Yayında.... - page 2. (Read 1178 times)

member
Activity: 309
Merit: 15
Peki bobi.. Smiley sen git bi kaç who is sorgusu yap hadi..
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
Sevgili @bobita, who is den başka bir numaran yok mu senin? Hangi sayfayı açsam who is sorgusu deyip saçmalamaya başlamışsın. Who is sorgusunda Michael Jordan yazsa nolur, yazmasa nolur. Adam zaten borsa açmış, ünvan verecektir bir yerlerde, bi zahmet aç bul, belliki işsizsin zamanın var. Vergi numarasını sorgula ne işin var who is ile. Oraya Mardin yazsa ne, İstanbul yazsa ne? Abdullah Çelik yazsa mesela ne sonuç çıkaracaksın? Ya da Koç Holding yazsa, ki yazabilir, hiçbir kontrol yok bunun için. Kontrolü olmayan bir who is sorgusunu ne kadar da ciddiye almışsın. Adam sana cevap vermiş, bozulup oturacağına bıtbıtbıt yazmışsın. Biraz terbiye, biraz da saygı lazım bu yazar arkadaşlarımıza. Arkadaşları ile karşılıklı meritleşerek kendilerini bişey sanıyorlar.

Sana tavsiye.. diğer borsa açıldı başlığının altlarında birisi liste yazmış, who is, SSL, ticaret sicil, sermaye, vergi no....sitye üye olup, TL, coin yatırma çekme testi. Yap bu testleri, de ki sıkıntınız var kardeşim. Ama boş boş who is muis sorgulayıp ekrana yapıştırınca hiçbir şey ifade etmiyor.

coinbaba'ya gelince...fikir güzel, API bağlantısı vs. Ancak uygulayabilecek misiniz bana net olarak cevabını verin. uygulayabilmeniz için açık konuşayım para lazım bu fikir için. Türkiye'de 20 den fazla borsa kuruldu, büyük sayılır dediklerimiz kendi yağında kavruluyor ite kaka, ama küçükler hacimsizlikten kapanır yakında. Sizin bu API fikriniz için paranızın (sadece sermayeden bahsetmiyorum) yeterli olması lazım en azından start alabilmeniz için en kötü 50-60 BTC lik hacmi sizin karşılıyor olabilmeniz lazım. Karşılayamıyorsanız fikir güzel olsa da, bu iş çöp olur söyleyeyim. Karşılayabiliyorsanız eğer, yerli borsalardaki fiyat tepkisizliğine ya da aşırı tepki ile aşırı fiyat yükselmelerine isyan olarak doğarsınız.
Yayına ne zaman başlıyorsunuz bir de? Yayında diye yazmışsınız ancak sayfanızda son testler yazıyor.

Coinbaba ismi, bir borsa açılacağı zaman akla gelen isimlerden olur bence, çoğunun da aklına gelmiştir. Ama önce davranan kapar. Coin ile ilgili dünya üzerinde hiçbir domain kalmamışken, coinbaba.net domainini iyi almışsınız. IBM server da başarılı ayrıca. Ama işin başındasınız. PAra önemli.

O aşamalara hiç gerek yok, daha merdivenlerin önündeki tahta çatırdıyor diyorum, sen basamakları kontrol et diyorsun, almayayım sağol. Ayrıca bu kadar basit (bulduğunuz) bir şeye niye 4 koldan atar yapıyorsunuz, uzun uzun eleştiriyorsunuz? "Bence saçma, anlamsız" de geç, korkmayın yahu, borsaların açılışı için kimse benim imzamı istemiyor, açan açar, kullanan da kullanır.
Üstelik daha bu aşama farklı sese tahammülü olmamak da işin başka bir endişe verici boyutu (benim için değil elbette, gökten bitcoin yağsa 1 sat bile yatırmam, dolayısıyla şahsi endişem yok).
member
Activity: 309
Merit: 15
Sevgili @bobita, who is den başka bir numaran yok mu senin? Hangi sayfayı açsam who is sorgusu deyip saçmalamaya başlamışsın. Who is sorgusunda Michael Jordan yazsa nolur, yazmasa nolur. Adam zaten borsa açmış, ünvan verecektir bir yerlerde, bi zahmet aç bul, belliki işsizsin zamanın var. Vergi numarasını sorgula ne işin var who is ile. Oraya Mardin yazsa ne, İstanbul yazsa ne? Abdullah Çelik yazsa mesela ne sonuç çıkaracaksın? Ya da Koç Holding yazsa, ki yazabilir, hiçbir kontrol yok bunun için. Kontrolü olmayan bir who is sorgusunu ne kadar da ciddiye almışsın. Adam sana cevap vermiş, bozulup oturacağına bıtbıtbıt yazmışsın. Biraz terbiye, biraz da saygı lazım bu yazar arkadaşlarımıza. Arkadaşları ile karşılıklı meritleşerek kendilerini bişey sanıyorlar.

Sana tavsiye.. diğer borsa açıldı başlığının altlarında birisi liste yazmış, who is, SSL, ticaret sicil, sermaye, vergi no....sitye üye olup, TL, coin yatırma çekme testi. Yap bu testleri, de ki sıkıntınız var kardeşim. Ama boş boş who is muis sorgulayıp ekrana yapıştırınca hiçbir şey ifade etmiyor.

coinbaba'ya gelince...fikir güzel, API bağlantısı vs. Ancak uygulayabilecek misiniz bana net olarak cevabını verin. uygulayabilmeniz için açık konuşayım para lazım bu fikir için. Türkiye'de 20 den fazla borsa kuruldu, büyük sayılır dediklerimiz kendi yağında kavruluyor ite kaka, ama küçükler hacimsizlikten kapanır yakında. Sizin bu API fikriniz için paranızın (sadece sermayeden bahsetmiyorum) yeterli olması lazım en azından start alabilmeniz için en kötü 50-60 BTC lik hacmi sizin karşılıyor olabilmeniz lazım. Karşılayamıyorsanız fikir güzel olsa da, bu iş çöp olur söyleyeyim. Karşılayabiliyorsanız eğer, yerli borsalardaki fiyat tepkisizliğine ya da aşırı tepki ile aşırı fiyat yükselmelerine isyan olarak doğarsınız.
Yayına ne zaman başlıyorsunuz bir de? Yayında diye yazmışsınız ancak sayfanızda son testler yazıyor.

Coinbaba ismi, bir borsa açılacağı zaman akla gelen isimlerden olur bence, çoğunun da aklına gelmiştir. Ama önce davranan kapar. Coin ile ilgili dünya üzerinde hiçbir domain kalmamışken, coinbaba.net domainini iyi almışsınız. IBM server da başarılı ayrıca. Ama işin başındasınız. PAra önemli.

copper member
Activity: 77
Merit: 0
ben anlamadım direk yurtdısı borsasından alırım nasıl bi avantaj saglıyorsunuz? bir de para cekme 72 saat surebilir yazıp piyasa yonunu bahane etmissiniz koca bir bilinmezlige surukluyor bu durum

Bir önceki mesajımızda 72 saat konusunu açıklamaya çalıştık. Umarım tatmin edici bir cevap olmuştur...

Sistemimiz gereği, sitemizdeki fiyatlar yurt dışı borsaları ile çok yakın fiyatlar olacaktır. Bu yüzden fiyat konusunda yurtdışı borsalardan zaten ucuz olamayız.

Takdir sizin ancak:
1- Yurt dışındaki borsalara gönderimden çok daha hızlı onay süreci,
2- Bankanın swift yapmasını beklememek,
3- Transfer gerçekleşse de paranın bakiyenize çok geç eklenmesi
4- Para yatırma kesintisi 
4- 1-3 haftayı bulan destek (support) cevap süresi

gibi sorunları yaşamayacağınız bir hizmet verebiliriz.   
copper member
Beyler, şuan anlık koineks'de 32.560 TL, coinbaba 33.378 TL .  700-800 TL marjlı temiz arbitraj yapılabilecek gibi görünüyor.

Dün hesap açıp sadece coinbaba başlığına yazman, onda da aaa uygunmuş arbitraj yapın demen çok tanıdık geldi, daha önce böyle sahneler görmüştük forumda.

Dolandırılmamak adına sistemlerini oturtmadan kimse işlem yapmasın...

Emrin olur patron...
Bu da benim 4. günüm ve  6. veya 7. yazım. Bu kadar yeniysem ve az yazdıysam sanırım ben de dolandırıcının trolüyüm.

Bu arada sitenin sahiplerine de buradan sesleneyim:
1- 72 saat ne yahu? Bitfinex bile taa ordan buraya 3-4 günde paramı gönderiyor. (CEX den paranın gelmesi 30 günü aşmıştı o ayrı)
2- Dolar çekimi için %1 komisyon mu olur? TL için 5 lira OK.
3- Grafiklerde bazı saçma görünen iniş çıkışlar olmuş. Buralardan trade oldu mu?
4- Uyelik için pazar günü evraklarımı gönderdim ama 2 gündür onaylamadınız. Arbitraj fırsatı kaçtı.
5- Dolandırıcılık, mızıkçılık yapmayın...

Merhaba Özgür Bey,
Öncelikle 4. sorudan başlamak isteriz.
Onay talebiniz tarafımıza sorunsuz ulaştı. Sitemiz üzerinde tüm ticaret ve güvenlik testlerimizi tamamlamak üzereyiz. Akabinde hesapların onaylanması işlemi derhal yapılacaktır. Kaybınız için üzgünüz ancak global emir listemiz ile yarattığımız fark sayesinde platformumuzdan çok fazla gelir elde edeceğinizden şüphemiz yok. Çünkü, piyasanın yönüne göre Alış veya Satış tarafında diğer Türk borsaları ile 400 TL ile 1000 TL arasında arbitraj fırsatlarını sürekli olarak gözlemlemekteyiz.

Diğer sorularınız:
1- 72 saatin çok yüksek bir süre olduğunu kabul ediyoruz. Ancak bu süreyi en fazla süre olarak belirtmek istedik. Çekme taleplerinizin aynı gün gerçekleşme oranının %90 ın altına inmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bankalar ile tüm sistemlerimiz entegredir. Bu yüzden çoğu zaman 10-15 dk içerisinde TL çekme talebinizdeki tutarın tamamı hesaplarınıza aktarılmış olacaktır. (Ücretler sayfasında açıklamanın düzenlenmesi gerektiğini de fark etmiş olduk. Teşekkürler)

2- USD ÇEKME: Hedefimiz coinbaba.net in Türkiye'de kullanımının artmasının ardından Türkiye sınırlarının dışından da üyelere ulaşmaktır. Türk kullanıcıların zaten TL ile işlem yapacakları öngörüsü ile yurtdışından kullanıcılar için USD opsiyonunu da en başından sistemimize entegre ettik. Global borsaları incelediğinizde USD çekme komisyonunun %0.5 ile %2 arasında değiştiğini görebilirsiniz. Ayrıca bu kesintilerin ardından bankalar da paranızdan ayrıca kesinti yapmaktadır ve masraf yaklaşık %0.5 daha artmaktadır. Coinbaba.net olarak USD çekme işlemlerinde alınacak olan %1 bedel içerisinde aracı banka swift masrafları dahil olup gönderimler aynı gün valörlü olarak yapılacaktır.

3- Grafiklerdeki saçma görünen mum barlar ekstrem fiyat hareketlerinde grafiklerin sorunsuz çalışıp çalışmadığını test etmek için yapılmıştır. (Sorun yok) Yani o fiyatlardan işlem gerçekleşmedi.

5- Yeni ortaya çıkmış bir platform olarak potansiyel kullanıcılarımızın bizlere soru işareti ile bakmaları çok normal. Ancak daha siteye üye bile olmadan, sitemizi veya şirketimizi inceleme zahmetinde bile bulunmadan dolandırıcı gibi lafların edilmesi sanal ortamda her zaman karşılaşılan bir problem. Vakit geçtikte ne denli başarılı ve fark yaratan bir hizmete imza attığımızı, Global fiyatlar ile Türk borsaları arasındaki uçurumların sayemizde nasıl kapandığını gözlemleyeceksiniz. Mızıkçılık da yapmayız.

sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Bayağı bşr türk borsa oldu bugünlerde.. rekabet kaliteyi getirecektir.. başarıkar..
newbie
Activity: 27
Merit: 5
Beyler, şuan anlık koineks'de 32.560 TL, coinbaba 33.378 TL .  700-800 TL marjlı temiz arbitraj yapılabilecek gibi görünüyor.

Dün hesap açıp sadece coinbaba başlığına yazman, onda da aaa uygunmuş arbitraj yapın demen çok tanıdık geldi, daha önce böyle sahneler görmüştük forumda.

Emrin olur patron...
Bu da benim 4. günüm ve  6. veya 7. yazım. Bu kadar yeniysem ve az yazdıysam sanırım ben de dolandırıcının trolüyüm.

Bu arada sitenin sahiplerine de buradan sesleneyim:
1- 72 saat ne yahu? Bitfinex bile taa ordan buraya 3-4 günde paramı gönderiyor. (CEX den paranın gelmesi 30 günü aşmıştı o ayrı)
2- Dolar çekimi için %1 komisyon mu olur? TL için 5 lira OK.
3- Grafiklerde bazı saçma görünen iniş çıkışlar olmuş. Buralardan trade oldu mu?
4- Uyelik için pazar günü evraklarımı gönderdim ama 2 gündür onaylamadınız. Arbitraj fırsatı kaçtı.
5- Dolandırıcılık, mızıkçılık yapmayın...

member
Activity: 126
Merit: 12
Beyler, şuan anlık koineks'de 32.560 TL, coinbaba 33.378 TL .  700-800 TL marjlı temiz arbitraj yapılabilecek gibi görünüyor.

newbie
Activity: 6
ben anlamadım direk yurtdısı borsasından alırım nasıl bi avantaj saglıyorsunuz? bir de para cekme 72 saat surebilir yazıp piyasa yonunu bahane etmissiniz koca bir bilinmezlige surukluyor bu durum
copper member
Global Borsa Son İşlem Fiyatları (BTC)

17 Nisan 2018 Saat 14:00       

BitFinex        8088,70 USD   - 33.214,63 TL 
Bitstamp       8093,57 USD   - 33.234,63 TL
GDAX           8095,00 USD   - 33.240,50 TL
Kraken         8091,40 USD   - 33.225,72 TL
Bittrex          8100,00 USD   - 33.261,03 TL
CEX.IO         8099,90 USD   - 33.260,62 TL
COINBABA    8106,03 USD   - 33.285,79 TL

https://www.coinbaba.net
newbie
Activity: 10
Hayırlı olsun.

Yurtdışı ile entegre olması Türk piyasalarında ihtiyacı olan bir şeydi. Sistemi oturtabilirseniz Türk piyasası için çok iyi olacaktır. Çamur atmak yerine yapıcı yorumlar yapmak doğru olandır.

Coin sayısı artırırsanız çok daha iyi olur.  USD yatırılabileceğini yazmışsınız, borsada işlem vebitcoin'deki gibi USD'yi önce TL'ye çevirip sonrasında mı işlem yaptırıyorsunuz yoksa direkt USD ile işlem yapılabiliyor mu?

Teşekkürler.

Merhaba,

İlginiz ve yorumlarınız için teşekkür ederiz. Platformumuzda işlem gören kripto para sayımız zamanla siz değerli kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda artacaktır.

Platformumuzda USD ile kripto para satın alma işlemlerinizi USD yatırma işlemi yaptığınız takdirde herhangi bir kur ile çevirmeden direkt olarak yapabilirsiniz.

Borsamıza kayıt olup giriş yaptığınız taktirde Alış/Satış menüsü altında sorularınızın cevabını daha net görebilirsiniz.

Saygılarımızla.
newbie
Activity: 22
Öncelikle hayırlı olsun.

Herkes buraya sırf bir postum olsun birazda ortalığı velveleye vereyim diyerek birçok yazı yazıyor vs. bunları önemsemeyin demiyorum ama yine de ben başarılı bir iş çıkartmış olduğunuzu düşünüyorum

Öncelikle bende bir coin alıcısı ve satıcısı olduğum için buralara post atan yeni yetmelerden muhtemelen borsa konusunda bunlardan daha eskiyimdir. BTC Türk Paribu gibi sitelerin vergi numarasıydı siciliydi falan bunlara çok fazla takılmadım. Keza Koineks borsası açıldı onda da böyle bir arayış içerisine girmedim. Ama yine de siz burda ki yorumları dikkate alarak bunları entegre etmişsiniz tebrik ederim. Bunun dışında sitenize henüz kayıt olmadım ama sitenizde aradığım şeyi rahatça bulabildim. Son işlemler, Coin fiyatları Grafikler vs, sonuçta borsa da kullanılacak kesimler sitenizde gayet açık bir şekilde duruyor. Ama evet daha profesyonel bir görünüme sahip olabilir mi illaki olur. Nekadar önemli olduğu tartışmaya açık.

Burda insanlara vediğiniz cevapları da inceledim oldukça yapıcı davranmışssınız, umarım bunu destek kısmında da sürdürürsünüz.

Sitenin piyasaya giriş mantığını çok beğendim. Umarım söylediğiniz şekilde işlemlerimiz gerçekleşir.

Tekrar hayırlı olmasını temenni ederim. Kirletmek çok kolaydır. Ama kirletmelerine müsama göstermeyin. ( Ufak bir tavsiye)

Merhaba, öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz. Varolan hedeflerimizden en önemlilerinden birisi de güvenilirliğimiz ve güvenliğimizdir. Kullanıcılarımızın bize karşı güven konusunda herhangi bir sorun yaşamaması için elimizden geleni yapmaktayız.

Geri dönüşleriniz ve olumlu yorumlarınız için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
newbie
Activity: 5
Öncelikle hayırlı olsun.

Herkes buraya sırf bir postum olsun birazda ortalığı velveleye vereyim diyerek birçok yazı yazıyor vs. bunları önemsemeyin demiyorum ama yine de ben başarılı bir iş çıkartmış olduğunuzu düşünüyorum

Öncelikle bende bir coin alıcısı ve satıcısı olduğum için buralara post atan yeni yetmelerden muhtemelen borsa konusunda bunlardan daha eskiyimdir. BTC Türk Paribu gibi sitelerin vergi numarasıydı siciliydi falan bunlara çok fazla takılmadım. Keza Koineks borsası açıldı onda da böyle bir arayış içerisine girmedim. Ama yine de siz burda ki yorumları dikkate alarak bunları entegre etmişsiniz tebrik ederim. Bunun dışında sitenize henüz kayıt olmadım ama sitenizde aradığım şeyi rahatça bulabildim. Son işlemler, Coin fiyatları Grafikler vs, sonuçta borsa da kullanılacak kesimler sitenizde gayet açık bir şekilde duruyor. Ama evet daha profesyonel bir görünüme sahip olabilir mi illaki olur. Nekadar önemli olduğu tartışmaya açık.

Burda insanlara vediğiniz cevapları da inceledim oldukça yapıcı davranmışssınız, umarım bunu destek kısmında da sürdürürsünüz.

Sitenin piyasaya giriş mantığını çok beğendim. Umarım söylediğiniz şekilde işlemlerimiz gerçekleşir.

Tekrar hayırlı olmasını temenni ederim. Kirletmek çok kolaydır. Ama kirletmelerine müsama göstermeyin. ( Ufak bir tavsiye)
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Anladığım kadarıyla bilinen global borsalara üye olma zahmetinden kurtararak kendi altyapınızla entegre etmişsiniz.

Mantıklı güzel düşünülmüş ama marka imajı ve site hiç profesyonel durmuyor üstelik borsaların hangileri olduğunu belirtmemişsiniz.
newbie
Merhabalar,
öncelikle hayırlı olsun. Bir kaç eleştiri ve önerimi yazmak gereği duydum.

Öncelikle daha yaratıcı bir isim ile çıkılmalı idi. Bitbaba.xyz ile potansiyel bir marka iltibas davası veya wipo davası sizi bekliyor bence.

İkinci olarak 1 milyon lira hepi topu 30 BTC demek. Matematik bilmeyen bazı Türk Kripto para topluluğu üyelerine  1 milyon TL nin çerez parası olduğunu anlatmak lazım.

her ne kadar sistemi cloudflare arkasına almak sizi güvende hissettirir ama böyle bir servisi türk hosting firmalarına emanet etmek bilemiyorum. tamam natro Türkiye de en iyilerinden biri ama siz yine de kendini çok güvende hissetmeyin bence.

script de hata var. https://coinbaba.net/first_login sayfasından öteye gidemiyorum.

Merhabalar,  ilginize çok teşekkür ederiz. Coinbaba.net olarak tescilimiz tamamlanmıştır. Ama belirttiğiniz hususları dikkate alacağımıza emin olabilirsiniz.

Altyapımız IBM sunucularına kurulmuştur. Natro Hosting alt sayfalarımızda ya da landing pagelerde kullanılmaktadır.

Aldığınız hatayı tarafımıza iletmeniz halinde en kısa sürede problem çözülecektir.

Saygılarımızla
legendary
Activity: 3206
Merit: 1525
Merhabalar,
öncelikle hayırlı olsun. Bir kaç eleştiri ve önerimi yazmak gereği duydum.

Öncelikle daha yaratıcı bir isim ile çıkılmalı idi. Bitbaba.xyz ile potansiyel bir marka iltibas davası veya wipo davası sizi bekliyor bence.

İkinci olarak 1 milyon lira hepi topu 30 BTC demek. Matematik bilmeyen bazı Türk Kripto para topluluğu üyelerine  1 milyon TL nin çerez parası olduğunu anlatmak lazım.

her ne kadar sistemi cloudflare arkasına almak sizi güvende hissettirir ama böyle bir servisi türk hosting firmalarına emanet etmek bilemiyorum. tamam natro Türkiye de en iyilerinden biri ama siz yine de kendini çok güvende hissetmeyin bence.

script de hata var. https://coinbaba.net/first_login sayfasından öteye gidemiyorum.

newbie
Hayırlı olsun.

Bizim millet her türlü çamur atar buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
İlk tanıtım yazınızın da daha güven verir bir yazı olması gerekirdi ki domain süresi gibi kıytırık şeylere takılan güruh mesaj atmaya çekinsin.
Belki de sil baştan bu başlığı lock edip, yeni bir başlıkta resimli belgeli adresli tescilli sitenin kullanımını anlatan özet faydalarını içeren geniş bir yazı ile gelebilirsiniz, bence tepkiler farklı olacaktır.

Tradingview den chart eklemişsiniz, bence güzel olmuş, zamanla hepsini native yaparsınız.
Stop loss ve API eklerseniz de faydalı olur, Binance borsasını baz alabilirsiniz çoğu özellikte.

Madem 1 milyon sermayeniz var, o halde Paribu ve diğerlerini kısa sürede geçmenizi umuyorum.

Merhaba, görüş ve önerileriniz için çok teşekkür ederiz. Evet haklısınız, forum başlangıcında detaylı bilgide eksik kaldık. En kısa sürede ya yeni başlık açarak tekrar giriş yapacağız ya da mevcut başlığımıza gerekli düzenlemeleri yapacağız. Api kısmında ki çalışmalarımız devam etmektedir. Stop Loss kısmı sitemizde mevcut durumdadır. Eğer stop loss kısmında farklı bir yapı talebiniz olursa lütfen bizlerle paylaşınız.

Tekrar teşekkür eder, iyi akşamlar dileriz.

Saygılarımızla.
member
Activity: 448
Merit: 89
Full Stack Engineer
Hayırlı olsun.

Bizim millet her türlü çamur atar buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.
İlk tanıtım yazınızın da daha güven verir bir yazı olması gerekirdi ki domain süresi gibi kıytırık şeylere takılan güruh mesaj atmaya çekinsin.
Belki de sil baştan bu başlığı lock edip, yeni bir başlıkta resimli belgeli adresli tescilli sitenin kullanımını anlatan özet faydalarını içeren geniş bir yazı ile gelebilirsiniz, bence tepkiler farklı olacaktır.

Tradingview den chart eklemişsiniz, bence güzel olmuş, zamanla hepsini native yaparsınız.
Stop loss ve API eklerseniz de faydalı olur, Binance borsasını baz alabilirsiniz çoğu özellikte.

Madem 1 milyon sermayeniz var, o halde Paribu ve diğerlerini kısa sürede geçmenizi umuyorum.
newbie
Şirket bilgisi vergi no ? ekip isimleri yaptıgı işler fotografları ?

Merhabalar, https://destek.coinbaba.net sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Bu bölümü sitede oluştursanız daha iyi olacaktır. Zira sizi tanımak isteyenler mail atmak zorunda kalmaz ve sizin hakkınızda gerekli bilgiye sahip olacaktır.

Değerli katkınızdan dolayı teşekkür ederiz. Firmamızın hakkımızda sayfasında sizlere kendimizi kısaca tanıtmaya çalıştık, en kısa sürede sizlerin talep ettiği bilgiler doğrultusunda güncellenecektir.

Saygılarımızla

Merhabalar, firma bilgilerimiz iletişim sayfamıza eklenmiştir.https://coinbaba.net/contact?lang=tr. İlginiz için tekrar teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
newbie
Keşke .com uzantısı olsaydı. Hayırlı olsun, birkaç eksik nokta var, onlar da zamanla düzelir. Yorumda bulunan arkadaşlar eksik noktalara dikkat çekmek istemiş, o konularda düzeltmeler yaparsanız daha sağlıklı olur. En azından iletişim kısmında ünvan belirtebilirsiniz.

İlginize çok teşekkür ederiz. Firma bilgilerimiz iletişim sayfamıza eklenmiştir.https://coinbaba.net/contact?lang=tr. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir. Sizlerin yorumları bizim daha verimli olmamızın önünü açmaktadır.

Saygılarımızla
Pages:
Jump to: