Pages:
Author

Topic: Coinbase - page 2. (Read 2341 times)

member
Activity: 112
Merit: 10
bros over blockfolios
September 10, 2017, 05:59:33 PM
#7
Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.

Wiem, ze moze to co napisze nie bedzie wyzacznikiem niczego, ale swoje obawy rozmylem faktem, ze z tego serwisu korzystaja dziesiatki jak nie setki tysiecy ludzi. Kazdy kto chce kupic cos za okragla sumke musi sie zweryfikowac. Gdyby byly tam jakies problemy juz dawno wszedzie by o tym trabili - a nic nie slychac. To moze nie jest dowodem, ze kiedys nic sie nie stanie. Takze przemysl sam czy warto skanowac dowod, czy prawko.

Z takiego samego założenia wyszedłem. Jasne, że nie warto skanować dowodu/prawka na żadnej stronie online. Jednak aby mieć dostęp do porządnego handlu jest to wymagane. Udało mi się przesłać skan z zakrytym peselem (chociaż tyle). Ponoć sporo osób z tego co się dowiedziałem po weryfikacji dokumentu po prostu go zastrzega i wyrabia nowy - nad tym się zastanowię. Jednak na chwilę obecną twierdzę, że strona jest bezpieczne, po kontakcie z supportem tylko się w tym utwierdziłem. Pozdrawiam serdecznie.
full member
Activity: 183
Merit: 103
Crypto maniac - HODL
September 10, 2017, 04:01:49 PM
#6
Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.

Wiem, ze moze to co napisze nie bedzie wyzacznikiem niczego, ale swoje obawy rozmylem faktem, ze z tego serwisu korzystaja dziesiatki jak nie setki tysiecy ludzi. Kazdy kto chce kupic cos za okragla sumke musi sie zweryfikowac. Gdyby byly tam jakies problemy juz dawno wszedzie by o tym trabili - a nic nie slychac. To moze nie jest dowodem, ze kiedys nic sie nie stanie. Takze przemysl sam czy warto skanowac dowod, czy prawko.
sr. member
Activity: 438
Merit: 266
September 10, 2017, 04:03:20 AM
#5
Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.
Napisz do supportu to może ci powiedzą czy nie przechowują dokumentów na serwerze na wypadek zhakowania serwera. Tylko np. wydrukowane i w sejfie czy na innym kompie zaszyfrowanym TC.
member
Activity: 112
Merit: 10
bros over blockfolios
September 08, 2017, 06:55:33 PM
#4
Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.

Też właśnie się zweryfikowałem, jednak troszkę przeraża mnie konieczność skanowania dowodu/prawka. Przeczytałem całe termsy i wychodzi że nie mają prawa tego komukolwiek wyjawić, jednak jak będzie na prawdę jak do czegoś dojdzie.
full member
Activity: 183
Merit: 103
Crypto maniac - HODL
September 08, 2017, 02:54:39 PM
#3
Ja uzywam regularnie, mam zweryfikowane konto i limit z karty na £2500.00 na tydzien, poniewaz kupuje w funtach a nie zlotowkach.
Wszystko chodzi jak zloto.
Takze, polecam.
full member
Activity: 158
Merit: 100
September 08, 2017, 01:03:25 PM
#2
Miałem podłączoną kartę do ich aplikacji na telefonie. Wszystko OK ale prowizje wysokie.
member
Activity: 112
Merit: 10
bros over blockfolios
September 07, 2017, 05:31:04 PM
#1
Hej! Ktoś z Was używa może giełdy coinbase i weryfikował tam swoje konto?
Pages:
Jump to: