Pages:
Author

Topic: CoinCatcher - Arbitraj Projesi - page 2. (Read 1014 times)

member
Activity: 560
Merit: 12
November 11, 2017, 10:25:51 PM
Aynı borsada arbitaj nasıl olacak onu anlamadım. Sizin verdiğiniz sadece tahmin oluyor arbitaj değil.
Eğer yanlış anlamadıysam fiyat farklarından ilerideki fiyatını tahmin etmeye çalışacaksınız. Burda düşük yükselişe değil de yüksek düşüşe geçiyor genelde.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
November 11, 2017, 12:12:56 PM
telegram kanalınıza katıldım da işin mantıgını anlamdm şimdi sinyalmi vereceksiniz siz ?
Evet,
Yakaladığımız satın alma fırsatlarını Telegram kanalımızdan anlık paylaşıyoruz.
member
Activity: 238
Merit: 30
November 11, 2017, 11:18:40 AM
telegram kanalınıza katıldım da işin mantıgını anlamdm şimdi sinyalmi vereceksiniz siz ?
newbie
Activity: 11
Merit: 0
November 11, 2017, 07:24:33 AM
Merhaba,

Hepinizin bildiği gibi, dünyanın çeşitli ülkelerinde sanal para birimi (Bitcoin ve Altcoin’ler) alım satımları için bir çok borsa var ve bu coin’ler borsalarda değişen fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bizim yapmaya çalıştığımız ise bu borsalardaki para birimleri için fiyat farklılıklarını (arbitraj) bulup, bulduğumuz datayı teknik analizden geçirerek   ilgili coin’in gelecekteki değerini tahmin etmek. Bu sayede borsalarda işlem yaparken ilgili grafikleri göz ile inceleyerek her siteden ayrı ayrı takip etmek yerine, CoinCatcher'ın üretmiş olduğu filtrelenmiş ve temiz bilgiyi kullanabilirsiniz. Marketler arasında coin transferi yapmaya ihtiyaç duymuyoruz. Bizim stratejimiz aynı markette alım-satım yapmak.

Hedefimiz CoinCatcher'ın bir sonraki versiyonlarında yakaladığımız fırsatların anlık olarak otomatik alım satımını yapmak ve bunu sizin kullanımınıza sunmak. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için sizin yorumlarınıza ve bağışlarınıza ihtiyacımız olacak.

Teşekkürler.
Cleous Inc.

www.cleous.com

Telegram Channel: http://t.me/coincatcher
Pages:
Jump to: