Pages:
Author

Topic: CoinGO - Kolektif House Sunumu - page 2. (Read 1074 times)

full member
Activity: 196
Merit: 101
November 06, 2017, 03:58:28 PM
Sunumu kaçırdım, oysaki projenizi takip ediyorum. Umarım güzel şeyler başarırsınız. Projeniz hakkında ara ara bilgilendirme yapsanız güzel olur, projenizi takip eden gelişmeleri merak eden çok kişi var.
full member
Activity: 350
Merit: 100
November 06, 2017, 12:48:09 PM
Tebrik ederim proje için, fakat 10 dk böyle bir proje için oldukça az bir zaman değil mi?  çıkışta gene konuşma imkanı olması güzel ama. sonuç ne oldu gerçekleştire bildiniz mi
hero member
Activity: 826
Merit: 502
November 06, 2017, 08:20:06 AM
Ne oldu acaba gerçekleşti mi bugün sunum? Varsa görsel falan görmek isteriz umarım iyi geçmiştir. Ayrıca web sitenize baktığımda takımda sadece 2 kişi gözüküyor. Eğer global forumda bir ico düzenleyecekseniz tavsiyem ekibi genişletmeniz yönünde, insanlar projeye bakarken takımın genişliğine, danışmanlara falan bakıyor.

Takımı genişletme çalışmalarımız sürüyor. İş bankası workup ekibine yaptık sunumu. Malesef elimizde fotoğraf yok.

Tebrikler uzun zamandır takip etmiş bulunuyorum projenizi .. İlgi çekici yanları var . İnşallah başarınız daim olur . Bu şekilde ilerlerseniz hedefleriniz çok rahat bir şekilde olacaktır .
full member
Activity: 182
Merit: 104
November 03, 2017, 08:43:53 AM
Ne oldu acaba gerçekleşti mi bugün sunum? Varsa görsel falan görmek isteriz umarım iyi geçmiştir. Ayrıca web sitenize baktığımda takımda sadece 2 kişi gözüküyor. Eğer global forumda bir ico düzenleyecekseniz tavsiyem ekibi genişletmeniz yönünde, insanlar projeye bakarken takımın genişliğine, danışmanlara falan bakıyor.

Takımı genişletme çalışmalarımız sürüyor. İş bankası workup ekibine yaptık sunumu. Malesef elimizde fotoğraf yok.
hero member
Activity: 547
Merit: 500
November 02, 2017, 09:54:07 PM
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
November 01, 2017, 10:09:08 PM
Hayırlı olsun uzun süren sessizlikten sonra somut gelişmeler olmaya başladı, İstanbul'da olsaydım gelirdim ilgimi çeken bir proje.
full member
Activity: 182
Merit: 104
October 31, 2017, 08:20:20 PM

Pages:
Jump to: