Pages:
Author

Topic: Coinlist - Axelar Token Satışı - page 4. (Read 1189 times)

legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
May 27, 2022, 11:57:26 PM
...
10x yapsa 200 milyon dolar market cap yapar çok değil hadi en kötü 5x yapsın coinlist yatırımcılar çok rahat yatırdıkları parayı ve bir miktar kar ile projeden ayrılabilir ilk dağıtımda.
Ben 10x bekliyorum, proje sağlam, arkasındakilerde iyiler, iyi pumplayabilirler :)
...

sağ olsun, değerli bir arkadaşım kendi payından bana yer açtı da biraz axelar alabildim... benim de içime nedense en az 5x yapma ihtimali varmış gibi bir his doğuyor. zaten piyasaya çıkışı bu kadar erteledikten sonra, çıkıp yine aynı fiyatta kalacaksa ya da hayal kırıklığı oluşturacak bir açılış yapacak olursa kendi fiyakalarını çizmiş olurlar. :) sonuçta, bize malı taksitle verecekler, ieo'da topladıkları parayla ilk partide dağıtılacak olan tokenler için tahtada rahatlıkla 5x'i karşılayabilecek likidite oluşturabilirler. satışları karşıladıktan sonra yeni gelenlerin eline boca ettikleri malla yine kolayca para kazanabilirler. en kötü ihtimalde bile, iyi sayılabilecek bir açılış senaryosu oluşturabilirler; ellerinde o imkan var.  market iyi olsaydı hiç böyle hesaplara girmezdik ama yapacak bir şey yok işte... :)
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
May 23, 2022, 05:57:49 PM
Merhabalar,

Axelar token listeleme tarihinde ve dağıtım için güncelleme yayınladı ve token listeleme tarihi ertelendi.

Yeni token listeleme tarihi 14 Temmuz olacak, bu tarihte cex ve dexlerde listelemesi olacak Axeler Tokenin.

Token dağıtımı da değişti, yeni dağıtım şekli şu şekil

Public Sale(Coinlistden alanlar); İlk listeleme günü satın aldıkları tokenlerin 1/3'ünü alacaklar geri kalan 2/3'ünü 6 ay şeklinde parça parça alacaklar.

Destekçiler(Seed,Private, vs) ve Takım listelenme tarihinden 3 ay sonra token almaya başlayacaklar.

Ertelenmesini çok istiyordum zaten bu piyasada çıksa pek bir şey kazandıracağını düşünmüyordum üstüne iyi geldi bu ve ayrıca dolaşımda maximum 20 milyon'a yakın token olacak, bu proje için çok iyi.
10x yapsa 200 milyon dolar market cap yapar çok değil hadi en kötü 5x yapsın coinlist yatırımcılar çok rahat yatırdıkları parayı ve bir miktar kar ile projeden ayrılabilir ilk dağıtımda.
Ben 10x bekliyorum, proje sağlam, arkasındakilerde iyiler, iyi pumplayabilirler Smiley

Bol şans ve kazançlar şimdiden.

https://medium.com/@axelar-foundation/an-overview-of-axl-token-economics-4dc701c9054d
legendary
April 26, 2022, 09:17:21 AM
Doğru bir karar olmuş bence, çünkü piyasa şuan için çok iyi değil, iyi olduğunda çıkması daha iyi olacaktır, yatırımcısını üzmez en azından.
Beklentiler yüksek olduğundan ben beklemeden yanayım.
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
April 26, 2022, 04:51:58 AM
AXL token lansmanı ile ilgili önemli bilgilendirme !

- AXL tokenı 1 Haziran'da piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı.
 - Teknik kuruluma zaman ayırmak için tarihi ileri çekiyoruz: yerel tokenın gözetimini ve dağıtımını en  doğru şekilde yapmak, en büyük önceliğimizdir.
 - Lansman tarihi hala değişebilir.

Token lansmanının ayrıntıları netleştikçe ekip daha fazla güncelleme iletmeye devam edecek.

Kaynak: https://t.me/axelarcommunityTR/13844
sr. member
April 02, 2022, 05:16:54 AM
"Geliştiricilerin dikkatine! Axelarator Hibe Yarışması başvuruları için son teslim tarihini 21 Nisan'a kadar uzattık! Daha fazla bilgi için buradan başvurun: https://link.medium.com/uAT8CGPKMob " şeklinde bir duyuru var arkadaşlar, ilgilenen olursa diye paylaştım.
legendary
March 10, 2022, 06:39:53 PM
@MK-74 teşekkürler hocam. Siz ALGO işini çözmeye çalışın binance'ta hala kapalı sanırım başka platformlarda açık mı ki, ya da dediğiniz gibi direkt coinlist üzerinden halletmeye çalışın.

KuCoin borsasından halletim hocam, ALGO işlemleri orada açık, ALGO ile alım yapanlar oradan ALGO çekebilirler 0,1 fee çekim ücreti var. 5 Dakika içinde de Coinlist hesabıma düştü, bugün yarın çeker Coinlist hesabımdan.
Bakalım ilk Coinlist icomuz oldu nasıl dönüş alacağız.
sr. member
March 10, 2022, 07:54:46 AM
@MK-74 teşekkürler hocam. Siz ALGO işini çözmeye çalışın binance'ta hala kapalı sanırım başka platformlarda açık mı ki, ya da dediğiniz gibi direkt coinlist üzerinden halletmeye çalışın.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
March 10, 2022, 06:30:24 AM
Binance Launchpadlerini allocation sebebiyle eleştiriyorum ama bari hiç olmazsa az bile olsa veriyorlar. CoinList satışlarından bir tane bile alamadım daha. Dün yine 500 bin sırasıyla karşılaştım. Karma puanım sıfır kalmaya devam ederse CoinList satışlarından hiç alamayacağım. Çok x yapmazsa borsaya çıktığında alırım belki Axelar'ı. Yoksa kaliteli projeleri satıştan almak hayal oldu bu devirde benim gibileri için. Hepsini teker teker kaçırıyorum.
legendary
March 10, 2022, 04:36:57 AM
Öncelikle WL linki ile ben de alabildim yoksa sıra gelmezdi, algo çekimi binance'ta kapalıydı ben de sol ile yaptım. Bir süre bekledikten sonra ödemeyi aldı. Onay maili geldi. Sanırım bundan sonra bir şey yapmaya gerek yok kilit açılım tarihine kadar.

Ben hangi kafayla ALGO ödemesini seçtim hala anlamış değilim şimdi başka borsadan ALGO alacaz yada Coinlistten alacaz.
Ödemeyi yaptıktan sonra yapman gereken 11 Mayıs'a kadar beklemen sadece, ondan sonra Coinbase ve Binance listeleme haberleri gelir Cheesy
sr. member
March 10, 2022, 03:19:08 AM
Öncelikli WL linki ile ben de alabildim yoksa sıra gelmezdi, algo çekimi binance'ta kapalıydı ben de sol ile yaptım. Bir süre bekledikten sonra ödemeyi aldı. Onay maili geldi. Sanırım bundan sonra bir şey yapmaya gerek yok kilit açılım tarihine kadar.
legendary
March 10, 2022, 02:24:53 AM
@Koray55 hocam bende ilk defa katıldım yani sonunda katılabildim WL olmasaydı çok zor olurdu katılımım.
750 dolar attık bakalım nasıl çıkacak piyasaya, beklentim yüksek ama ben girdim diye aynı fiyat çıkarsa şaşırmam.

Sizin durumu bilmiyorum, sanmıyorum verdiğini de çünkü sıranız geldiğinde ne kadar yatıracağınızı soruyor siz orayı boş geçtiniz büyük ihtimalle, ordan sonra hakkınız gidiyor zaten diye biliyorum.

Girenlere bol kazançlar dilerim.
member
Activity: 235
Merit: 75
March 09, 2022, 08:00:12 PM
Bir sorum olacak.

İlk defa ConList ön satışına başvurdum. Satın alım saatinde bilgisayar başında değildim, dolayısıyla bekleme odasına katılamadım. Maildeki satışa katılma linkine tıkladığımda ana sayfaya yönlendiriyor. Aşağıdaki ekran geliyor. Bekleme odasına girmediğim halde hak kazanmış olabilir miyim? "Complate Your Purchase" e tıkladığımda da yine Dashboard ekranına geri geliyor.

legendary
March 09, 2022, 03:59:10 AM
Son dakika bir duyurusu yapayım, Telegram WL si olanlara sıra önceliği veren mailler yerine normal sıra veren mailler gelmiş bir hatadan dolayı.
Takım şuan onun üzerinde çalışıyormuş, bende de Telegram WL si var bana da normal sıra maili geldi, ulan bir coinlist satışına gireceğiz onda da hataya denk geldik inşallah çözülür.

legendary
March 08, 2022, 09:38:22 AM
Discord'tan alınan WL'ler için 12 saat öncesinde özel bir link gelecekmiş mail'e sanırım o linkle girip öncelikli olarak alabilecekmişiz. WL'si olanlar varsa yazayım dedim.

Ben telegramdan hak kazandım sadece, telegram için bir şey göremedim bi tekrar bakayım telegram içinde aynıdır büyük ihtimalle.
Discord hesabıma da gelseydi hak çok güzel olacaktı.
sr. member
March 08, 2022, 06:35:34 AM
Discord'tan alınan WL'ler için 12 saat öncesinde özel bir link gelecekmiş mail'e sanırım o linkle girip öncelikli olarak alabilecekmişiz. WL'si olanlar varsa yazayım dedim.
legendary
March 08, 2022, 04:24:48 AM
Bana kalırsa fiyat olayına çok takıldınız gibi geliyor tabi sizin tercihiniz ama daha önceden de gördük bu satış fiyatlarını başka projelerde.
Ayrıca bu seed ve private salelerin olayı bu, boşuna girmiyor millet bu projelere erkenden ve adamlar paralarını 2-3 kitliyorlar bırakında kazansınlar.
Bunlar kendi görüşlerim, diğer türlü seed veya private satışlarından girmek lazım o da bizim için çok çok zor.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
March 06, 2022, 03:56:49 AM
Fiyatının yüksek olduğuna bende katılıyorum. Axelar satışı Coinlist üzerinden yapılan satışlarda büyük hype toplamayabilir belki eski fiyatlardan satışından dolayı. Benim düşünceme göre fiyatın token çıkışında düşmesi beklerim, düşerse biraz alırım düşmezse almam. Yine de sıraya girecek arkadaşlarımıza başarılar dilerim.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
March 05, 2022, 04:38:39 PM
Ekip önceki aşamalarda hangi fiyatlardan satıldığını doğrudan açıklamamış ancak toplanan yatırım miktarları ile satılan adetleri eşleştirirseniz bulmak mümkün.

Seed: ~0.028 (3.8m $ / 134m token) Kasım 2020
Series A: ~0.2 (25m $ / 126.4m token) Temmuz 2021
Series B: 1$ (35m $ / 35m token) Şubat 2022

Coinlist satış fiyatıyla açılsa 35x yapıyolar. Bir 35x de Coinlist'ten alanlar yapsa 1225x yapıyor. Cheesy Önceki satışları görünce almaktan vazgeçtim. Coinlist yine satar hepsini tabii. Almak istesek de kendimize sıra bulamayız. Cheesy Çünkü Bitcoin kötü gidince market de kötü gidiyor. Yatırımcılar Coinlist gibi yerlere yöneliyor. 35x fark olsa bile onlar da haklı bir yerde. Ama ben ön satış fiyatlarını görünce almaktan vazgeçtim. Aradaki farkı çok yüksek buldum. Adil bir satış planlaması olmamış bence.

Bence de adil bir satış planlaması olmamış. Yani böyle en erken satışları takip eden arkadaşlar varsa bize bu fiyatların normal olup olmadığını söylerse insanlar bunun hakkında az çok bilgi sahibi olurlar ancak çok erken satışta satın alan ön yatırımcıların elinde dünya kadar token var. Coinlist satışından alacaklar da kar amacıyla aldıklarını düşünürsek kazandırma ihtimalini ön satış yüzünden düşük görüyorum.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
March 05, 2022, 01:01:52 PM
Ekip önceki aşamalarda hangi fiyatlardan satıldığını doğrudan açıklamamış ancak toplanan yatırım miktarları ile satılan adetleri eşleştirirseniz bulmak mümkün.

Seed: ~0.028 (3.8m $ / 134m token) Kasım 2020
Series A: ~0.2 (25m $ / 126.4m token) Temmuz 2021
Series B: 1$ (35m $ / 35m token) Şubat 2022

Coinlist satış fiyatıyla açılsa 35x yapıyolar. Bir 35x de Coinlist'ten alanlar yapsa 1225x yapıyor. Cheesy Önceki satışları görünce almaktan vazgeçtim. Coinlist yine satar hepsini tabii. Almak istesek de kendimize sıra bulamayız. Cheesy Çünkü Bitcoin kötü gidince market de kötü gidiyor. Yatırımcılar Coinlist gibi yerlere yöneliyor. 35x fark olsa bile onlar da haklı bir yerde. Ama ben ön satış fiyatlarını görünce almaktan vazgeçtim. Aradaki farkı çok yüksek buldum. Adil bir satış planlaması olmamış bence.
newbie
Activity: 62
Merit: 0
March 05, 2022, 12:17:24 PM
@cyberjs dolaşımın ne kadar olacağı belli değil yada ben bulamadım.

Ya ilk ayıda sayıp toplam 9  eşit aya  bölecekler yada ilk ay ve sonraki 9 ayı sayıp toplam 10 ayda eşit olarak dağıtacaklar ben böyle hesaplıyorum.

İlk markercapi 50-100m arası olsa bile marketcapte 300-500 milyon aralığını bekliyorum ben.
İlk çıkışında Binance ve Coinbase listelemesi gelme ihtimali çok yüksek.

YTD.

uzun süredir private ve seed den almak istediği  bir projeydi malesef olmadı hep kaçırdım havuzları Smiley coinlist de hiç çıkmadı normalde katılmıyorum artık coinlist'e ama bunun için katıldım bakalım detaylı bilgiyi bulursam çıksada çıkmasada ona göre katılıp katılmama kararı vereceğim.

Pages:
Jump to: