Pages:
Author

Topic: Coinmarketcap ödül programında 1500 elmasa binancede satılabilir nft - page 2. (Read 409 times)

sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
1500 elmasa bugünde NFT ödülü var arkadaşlar. Toplam ödül adeti 100. NFT'nin ismi de: Santos FC Hat-Trick NFT Collection: Primeira Mystery Pack (Day 1) Almak biraz zor olacak gibi ama çok az miktarda koymuşlar.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Alamadım ama NFT'lerin kaç paradan satıldığı önemli bence. NFT'lerin bedeli üzerinden elmasların değerini ölçebiliriz. Net sonuçlar elde edemeyiz ama ne topladığımızı biliriz. Biraz toplamıştım zamanında. Şimdi öylece duruyor elmaslarım. Güzel bir kampanya olursam kullanırım.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Sold out   bırakırlar mı bize hiç nerede işe yaramıcak onlar var

Üç gün sonra yazmışsın zaten 1 saniyede sold out oldu. Grin
Almak için hazırdım ama açıldığı zaman üyelik sözleşmesi imzalatıyor ve Binance ID soruyor. Bunu bilmiyordum ve ID bir yere yazılı olmadığı için doğal olarak kaçırdım. Bundan sonrakilerde şansımı denerim ama 100 adetli olanları almak çok zor. Baya diamond birikti daha pahalıya iyi bir şeyler gelse de rahat rahat alsak.
member
Activity: 164
Merit: 18
Sold out   bırakırlar mı bize hiç nerede işe yaramıcak onlar var
sr. member
Activity: 1764
Merit: 345
Bir süredir toplamaya çalışıyorum ben de elmasları ama bu kampanyayı kaçırdım 1400 civarında vardı elmasım etkinliğe kadar 1500 yapamadım ama zaman zaman nft ödülleri ekleniyor rewards kısmına.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
etkinliği kaçırmış olsam da haber verdiğiniz için teşekkür ederim. daha önceden cmc'nin katakulli barındıran bir etkinliğine katılmıştım. :) maceramı şurada bulunan postta paylaşmıştım (https://bitcointalksearch.org/topic/m.58414865). haber verdiğiniz etkinliğin de sadece 100 adet talihlisi varmış. eminim ki bu etkinlikten faydalanmak da kolay olmamıştır. maalesef, binance ve cmc gerçekleştirdikleri bazı etkinliklerle hayal kırıklığı oluşturarak kendi imajlarına zarar veriyor. ayda yılda bir kere, az ama öz olan temiz etkinlikler yapsalar topluluk tarafından daha çok saygı görürler diye düşünüyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
O kadar da kullanıyorum daha yeni gördüm, bu başlık sayesinde, teşekkürler
İlk 10 elmasımı aldım   Smiley
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Coinmarketcap'e bu elmas olayının geldiğini bilmiyordum, bayadırda coinmarketcap'i kullanmıyorum zaten.
Coingecko'nun şekerlerini topluyorum girdikçe ordaki de pek bir şey vermiyo, bu coinmarketcap'in kileride toplayalım 3-5 çorba parası çıkar Cheesy

Teşekkürler ayrıca.
member
Activity: 278
Merit: 53
Arkadaşlar Coinmarketcap'de yarın 1500 elmas karşılığında "FC Porto Dragon Defenders NFT Mystery Box" satışı olacak ve bu boxlar binancede satılıyormuş. Eğer bu paketlerden değerli bir nft çıkarsa güzel karlar yapılabilir.

https://coinmarketcap.com/account/rewards/
Pages:
Jump to: