Pages:
Author

Topic: CoIntellect hakkında, yardım lütfen - page 2. (Read 12148 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
January 27, 2015, 09:54:13 PM
Beyler şöyle bir sorum olacak ben bu sisteme giris yapmak istiyorum kredi çekmeyi bile göze aldım 5000€ değerindeki paketi alırsam 52 gün içerisinde verdiğimpara bana dönüş yapıyor sistem ponzi ise bu süre zarfında bana karı olur mu veya şansıma ya sistem kapandı verdiğim parayı alırsam sorun olmaz da oldu ki alamadım başvurabileceğim yasal bi yol var mı bir de sisteme dahil olan biri bana ulaşırsa sevinirim…
member
Activity: 834
Merit: 47
January 12, 2015, 10:11:41 AM
Merhaba arkadaşlar Benim 5 adet 300 euroluk, 2 adet 100 euroluk paketim var ve şuanda yatırdığım paranın riskini kurtardım ve kar'a geçiyorum. Kendi adıma konuşuyorum risksiz hiç bir şey olmadığı için deneme gereğinde bulundum tabiki sistemin %100 güvenli olmadığını kısa süre içerisinde vur kaç yapabileceklerini biliyorum. Ancak ortalama 5 milyar yatırım yaptım ve 5 milyar yatırımla aylık 2,500 milyarın üstünde gelir elde etmek zordur ve bunu riske aldım.

risk budurcular ne zaman gelir diyorduk geldiler.ona bakarsan bende paramı çıkardım ama yaptıkları hoş değil.
full member
Activity: 238
Merit: 100
January 12, 2015, 08:36:55 AM
Merhaba arkadaşlar Benim 5 adet 300 euroluk, 2 adet 100 euroluk paketim var ve şuanda yatırdığım paranın riskini kurtardım ve kar'a geçiyorum. Kendi adıma konuşuyorum risksiz hiç bir şey olmadığı için deneme gereğinde bulundum tabiki sistemin %100 güvenli olmadığını kısa süre içerisinde vur kaç yapabileceklerini biliyorum. Ancak ortalama 5 milyar yatırım yaptım ve 5 milyar yatırımla aylık 2,500 milyarın üstünde gelir elde etmek zordur ve bunu riske aldım.

Zaten hemen hemen hiç bir gerçek yatırım bu oranda kar vermez
kısa zamanda yüksek kar elde etmek için risk almak gerekiyor
Ponzi sistemi zaten herkesin kaybettiği bir sistem değildir..
Piramit alta doğru genişler
Alta genişledikçe üstler kazanır
ilk girenler çok kazanır
son girenler kaybeder..
newbie
Activity: 14
January 12, 2015, 04:50:47 AM
member
January 11, 2015, 05:12:28 PM
-kes-

Evet bu gerçek kanıtlar aşağıda;
paypal isteği;
https://app.box.com/s/rd0gbgfu5s3ws9cwd96x
istekten 3 gün sonra attığım param yatmadı mesajı
https://app.box.com/s/iq2wnwbc9cq6fssnoxt2
ertesi gün hala yatmadığı için bari hesabıma geri yükleyin de doge çekeyim diye mesaj attım onun cevabı.adamlar zorla bloke etti yani.
https://app.box.com/s/9onk9ju11cik2c7zg3cw

başka bir hesabım daha var onda da 150 euro var o da aynı şekilde tutuklu  Angry

me

paypal hesabını kontrol ettin mi?
bazen gelen ödemeleri "kabul etmek" gerekiyor.

ayrıca bir tavsiye: paypal hesaplarınıza para birimi olarak euro'yu da ekleyin. kur dönüşümlerinden zararı aza indirmiş olursunuz.

evet kontrol ettim zaten paypal mobil uygulama da yüklü.para gelse mail geliyor falan filan illa haberim olur.euro da ekli.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
January 11, 2015, 05:07:15 PM

paypal hesabını kontrol ettin mi?
bazen gelen ödemeleri "kabul etmek" gerekiyor.

ayrıca bir tavsiye: paypal hesaplarınıza para birimi olarak euro'yu da ekleyin. kur dönüşümlerinden zararı aza indirmiş olursunuz.
member
January 11, 2015, 05:04:22 PM
Gençler bu sistemin sonsuza kadar sürmesinin imkanı/mümkünatı yok.

Hatta teklemeye başladılar. İlk önce christmas ayağına 10euro altı dogelere vs %30 kesinti getirdiler şimdi o kesintiyi haftasonları için sürekli yaptılar. Paypal için min çekim 10eur dan 50'ye çıktı. Zamanla bu tip kısıtlamalar daha da artacak ve sonunda gümleyip gidecek. Ben bir tane daha 100lük paket alacaktım ama cesaret edemiyorum.

Hoş alacağım 100lük paket zaten onlardan gelmiş olan para ama bakalım...

Christmas dediğin dönem Hristiyan dünyası için Kurban bayramı'ndan bile daha önemli birşey. Kurban'ın 1. günü AVM açık olur ama orada günlerce marketler kapalı olur. Haliyle personel de izinde. Adama gel deseler bile 100 dolarlık işi 1000 dolara yapar.

Bizim iş kanunlarında bile gece çalışana ek ödeme vs. yapılıyor.

Geçenlerde gece yolda kaldık mesela. Normalde 50 liralık işi gece usta bulsak 150 liraya yapacaklardı, arabayı kilitleyip sabah geldik servise çektirdik. Aynısı onlar için de geçerli. Haftasonlarını tatil dönemlerini vukuatsız geçirmek istemelerinde bir sorun yok.

Çok talep gelince sistemde problem olabiliyor. Sistemin sınırlarının tatil döneminde zorlanmaması doğru bir yaklaşım. Kaldı ki tamamen engellemiyor istersen gene çek parayı diyor. hergün 0,1 0,1 çekeceğine 2 gün bekleyip 0,3 euro çekersen ne problem olacak ki?

Üye sayısı sürekli arttıkça haliyle ödeme istekleri artıyor, sistemi rahatlatmak için bu tip önemler alınıyor. Yaptıkları servis kalitesi bakımından doğru.

Paypal'ı kimse sevmiyor zaten. Baştan beri saçma bir sistem paypal. Zaten manuel ödeme olduğundan onlara da külfet oluyor. Cyptopay eklenmeden önce bir haber yapmışlardı ben PayPal'ı kaldıracaklarını sanıyordum yine de PayPal'a çekenler fazla demek ki kaldırmadılar.

Orada otomatik dogecoin ve Crytopay varken Paypal'ın yüzüne bile bakılmaz.

İYİ DE ayın  5 inden beri paypal ödemesi alamıyorum. Doge istedim o da gelmedi.

Forumlarda ödeme alamıyorum diyen ilk sizi gördüm
Eğer bu gerçekse çanlar çalmaya başlamış demektir
siteye mesaj attınız mı? ve size dönül oldu mu?

Evet bu gerçek kanıtlar aşağıda;
paypal isteği;
https://app.box.com/s/rd0gbgfu5s3ws9cwd96x
istekten 3 gün sonra attığım param yatmadı mesajı
https://app.box.com/s/iq2wnwbc9cq6fssnoxt2
ertesi gün hala yatmadığı için bari hesabıma geri yükleyin de doge çekeyim diye mesaj attım onun cevabı.adamlar zorla bloke etti yani.
https://app.box.com/s/9onk9ju11cik2c7zg3cw

başka bir hesabım daha var onda da 150 euro var o da aynı şekilde tutuklu  Angry
sr. member
Activity: 350
January 10, 2015, 06:48:57 AM

Hatta teklemeye başladılar. İlk önce christmas ayağına 10euro altı dogelere vs %30 kesinti getirdiler şimdi o kesintiyi haftasonları için sürekli yaptılar. Paypal için min çekim 10eur dan 50'ye çıktı. Zamanla bu tip kısıtlamalar daha da artacak ve sonunda gümleyip gidecek. Ben bir tane daha 100lük paket alacaktım ama cesaret edemiyorum.

Christmas dediğin dönem Hristiyan dünyası için Kurban bayramı'ndan bile daha önemli birşey. Kurban'ın 1. günü AVM açık olur ama orada günlerce marketler kapalı olur. Haliyle personel de izinde. Adama gel deseler bile 100 dolarlık işi 1000 dolara yapar.

Geçenlerde gece yolda kaldık mesela. Normalde 50 liralık işi gece usta bulsak 150 liraya yapacaklardı, arabayı kilitleyip sabah geldik servise çektirdik. Aynısı onlar için de geçerli. Haftasonlarını tatil dönemlerini vukuatsız geçirmek istemelerinde bir sorun yok.

Çok talep gelince sistemde problem olabiliyor. Sistemin sınırlarının tatil döneminde zorlanmaması doğru bir yaklaşım. Kaldı ki tamamen engellemiyor istersen gene çek parayı diyor. hergün 0,1 0,1 çekeceğine 2 gün bekleyip 0,3 euro çekersen ne problem olacak ki?

Üye sayısı sürekli arttıkça haliyle ödeme istekleri artıyor, sistemi rahatlatmak için bu tip önemler alınıyor. Yaptıkları servis kalitesi bakımından doğru.

Paypal'ı kimse sevmiyor zaten. Baştan beri saçma bir sistem paypal. Zaten manuel ödeme olduğundan onlara da külfet oluyor. Cyptopay eklenmeden önce bir haber yapmışlardı ben PayPal'ı kaldıracaklarını sanıyordum yine de PayPal'a çekenler fazla demek ki kaldırmadılar.

İYİ DE ayın  5 inden beri paypal ödemesi alamıyorum. Doge istedim o da gelmedi.

Forumlarda ödeme alamıyorum diyen ilk sizi gördüm
Eğer bu gerçekse çanlar çalmaya başlamış demektir
siteye mesaj attınız mı? ve size dönül oldu mu?
member
January 09, 2015, 09:41:34 AM

İYİ DE ayın  5 inden beri paypal ödemesi alamıyorum. Doge istedim o da gelmedi.
sr. member
January 09, 2015, 08:15:28 AM
Ben de 2. yüzlük paketi aldım 2 gün önce, hadi hayırlısı Smiley Yatırdığım para kazandığım ekstra para idi, şu an bataslar 0 a 0 çıkacağım.

en güzel yatırım şekli
kazançla yapılan yatırım Smiley
risk sıfır.. bir yatırımdan zevk almaya başladığınız anlar
kazancınız bol olsun..
legendary
Activity: 3276
Merit: 2442
January 09, 2015, 06:53:27 AM
Ben de 2. yüzlük paketi aldım 2 gün önce, hadi hayırlısı Smiley Yatırdığım para kazandığım ekstra para idi, şu an bataslar 0 a 0 çıkacağım.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
January 09, 2015, 06:29:32 AM
Risk bu arada Cointellect in patlaması olur:)Ama muhtemelen 2015 ortasına kadar giderler.

1 Temmuz 2015'te Cointellect'in kapanmış olacağına 1BTC'e bahse girerim.

Sevgili moderatorumuz bu bir yatırım tavsiyesi midir? Cheesy 6 aylık bir paket alalım mı? Smiley)
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
January 09, 2015, 06:15:48 AM
Risk bu arada Cointellect in patlaması olur:)Ama muhtemelen 2015 ortasına kadar giderler.

1 Temmuz 2015'te Cointellect'in kapanmış olacağına 1BTC'e bahse girerim.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
January 09, 2015, 06:00:37 AM
Cointellecte en güzel para şöyle kazanılır.

1- İki hesap açacaksın. Birisini diğerinin afffiliati olacak.
2- Aff. hesapta Küçük bir miner çalıştıracaksın en az 1€ veriyor günde. Ana hesaba %10 u yatacak 0.1 €
3- Sonra ana hesapta coinminer çalışacak. Buda 0.2-1 € arası veriyor.
4- Sonra Aff. hesapta 15-16 € birikince cekip, 10 günlük sözleşme alacaksın.
5- 10 günlük sözleşme Ana hesaba 1.4 € kazandıracak.
6- Sözleşmeyi açınca yeni bir aff. hesap açıp minerı orada çalıştıracaksın ve döngü tekrarlayacak.

öğrenci arkadaslar için 30 günde bu şekilde,

30-40 € miner geliri
3-4 € miner aff. geliri.
3 € iki farklı hesap sözleşme geliri
3 € iki farklı hesap sözleşme aff. geliri.

39-50 €.

Öğrenci arkadaslar için iyi para...

sr. member
January 09, 2015, 05:02:35 AM
Cointellect'in ponzi olduğuna dair kuşku yok
ama populer olmaları ve devamlı yatırım almaları nedeni ile ilk bir kaç ay girenlerin hemen hepsi şu an paralarını ikiye katladılar..
Şu an tahminim siteye giriş hızı azalmasa bile sitenin yaptığı ödeme artışını yakalayamıyordur
ve bu duruma gelen ponzi kapanır
ben de keşke baştan girseydim diyorum.. Açıkcası pişmanım..
Ama şu saatten sonra girilebilecek bir sistem olmadığını düşünüyorum..
sr. member
Activity: 476
January 09, 2015, 03:18:19 AM
https://cointellect.com/news/view/?id=37

doge odemelerini bulk yapacaklarmis.

ben bi mantiga oturtamadim, ama zaten kendilerine inanan var mi bilmiyorum Smiley
newbie
Activity: 1
January 08, 2015, 08:53:48 PM
Cointellect'ten Bter'e Doge eskiden tam 5 dakikada geliyordu. Son bir kaç gündür gecikmeli, dün gece yarısından hemen sonra çektiğim dün akşam saatlerinde geldi yani 16-18 saat sonra filan.

Sanıyorum bilinçli olarak Doge'ları geciktiriyorlar cryptsis'e yönlendirmeye çalışıyorlar milleti. Buna benzer bir açıklama yapmışlardı zaten, çok Doge çekiliyor, cryptsis'den btc olarak Ödemeler artsın dengelersin tekrar normale döner gibi bir şey demişlerdi.

bter'den btcturk'e ise BTC transferi tam 40 dakika sürüyor.

member
January 06, 2015, 01:05:16 PM
Ben Bittrex kullanıyorum, Bittrex'ten BtcTurk'e 3 onaylı aktarım 15-30 dk arası sürüyor genel olarak. Muhtemelen Bter de aynı şekildedir.

Normalde Dogecoin ödemesi 5-10 dk içinde hesabımızda olurdu, dün birkaç saatte geldi. Bunu da söyleyeyim.
teşekkürler.bu adamların bir numarası var da bakalım.
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
January 06, 2015, 10:19:46 AM
Ben Bittrex kullanıyorum, Bittrex'ten BtcTurk'e 3 onaylı aktarım 15-30 dk arası sürüyor genel olarak. Muhtemelen Bter de aynı şekildedir.

Normalde Dogecoin ödemesi 5-10 dk içinde hesabımızda olurdu, dün birkaç saatte geldi. Bunu da söyleyeyim.
member
January 06, 2015, 10:00:29 AM
300 TL üzerinden hesaplarsak:

%0.2 Doge to BTC (60 kuruş)
0.0002BTC Exchange to Btcturk (Aşağı yukarı 10-12 kuruş)
BtcTurk alım-satım arasındaki fark ve %0.4 komisyon (1.20 TL)
BtcTurk 5 TL hesaba aktarma ücreti.

0.60+0.12+1.20+5= 7 TL

Tabi bunun üzerine o an BTC alış 700 liraysa satışınız 680-690 TL civarında oluyor. Onu da ekleyebilirsiniz.

Unuttuğum ya da dalgınlığıma gelen birşey yoksa masraflar bu şekilde. Tabi o anki kur dalgalanmaları ile Dogecoin'i biraz bekleyip 1-2 tık yüksek fiyata satarak masrafları minimuma düşürebilirsiniz.

siz btc türk e yollarken nereyi kullanıyorsunuz?bter kullanmayı düşünüyorum.bter den btcturk e ortalama ne kadar sürede btc yollanıyor?
Pages:
Jump to: