Pages:
Author

Topic: Çok dikkatli olun - page 3. (Read 502 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
June 26, 2018, 07:33:39 AM
Vitalik bir twitterda ethereum dagıtmıyorum diye tag düşmemişmiydi, ben beleş olaylara inanmıyorum açıkcası. Airdropların %90 ı şifre veya onun tarzı bilgi ele geçirmek için yapılıyor bence
full member
Activity: 602
Merit: 118
June 26, 2018, 07:08:14 AM
Arkadaşlar zaten ETH hediye ettiğini iddia eden ve size bu şekilde mail gönderen lavuklara inanmayın. ETH, BTC hediyesini bazı borsalar veriyor, zaten o borsalara üyeyseniz resmi duyurulardan bunu takip edebilirsiniz.

Ayrıca form doldurma tarzı airdroplar önünüze gelirse, o tokenin twitter sayfasından aktif bir airdrop olup olmadığını kontrol edin. Scam ise orada uyarı olur büyük ihtimalle.

Kendi talebinizle katılmadığınız hiçbir yerden gelen ödül maillerini de dikkate almayınız.

Kesinlikle katılıyorum. Bu zamanda kimse kimseye bedava birşey vermez. Karı bile kocaya bedava vermiyor 😄 hele ki gelen mailler hediye veriyorsa. Spamlalayin geçin. Kafanızın rahat olur. Yoksa başınız ağrır. Son zamanlarda doldurduğunuz airdroplar için yeni cüzdan acmanizi tavsiye ederim.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
June 26, 2018, 06:55:49 AM
Arkadaşlar zaten ETH hediye ettiğini iddia eden ve size bu şekilde mail gönderen lavuklara inanmayın. ETH, BTC hediyesini bazı borsalar veriyor, zaten o borsalara üyeyseniz resmi duyurulardan bunu takip edebilirsiniz.

Ayrıca form doldurma tarzı airdroplar önünüze gelirse, o tokenin twitter sayfasından aktif bir airdrop olup olmadığını kontrol edin. Scam ise orada uyarı olur büyük ihtimalle.

Kendi talebinizle katılmadığınız hiçbir yerden gelen ödül maillerini de dikkate almayınız.
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
June 26, 2018, 06:32:59 AM
Hacklenen çok oldu hatta bir kere bende nexo coin aldım forkdeltadan fakat gerçeği değilmiş sahte coini almışım ve satamadım elimde kaldı maalesef.
jr. member
Activity: 156
Merit: 1
June 26, 2018, 06:32:27 AM
eskiden forumda airdrop için private key isteyenlelr oluyordu şimdi öyle değil mail ve web siteleri üzerinden bu tarz talepler yapılıyor heleki mew benzeri sitelere aşırı dikkat etmek gerekli kopyası çok fazla var.
member
Activity: 728
Merit: 10
Trphy.io
June 26, 2018, 06:30:19 AM
Maillerimizi bence airdrop yoluyla buluyorlar. Bu mailleri gönderenler de zaten katıldığımız airdroplardan oluyor.
Airdrop konusunda da bence artık bir şeyler yapmalıyız, 3-5 dolar kazanacağız diye olmadık yerlere bilgi veriyoruz  Undecided
member
Activity: 434
Merit: 14
June 26, 2018, 05:52:31 AM
sağolasın paylaşım için
member
Activity: 462
Merit: 42
June 26, 2018, 05:49:39 AM
arkadaşa paylaşım için çok teşekkür edelim. Bende bu konu ile ilgili bir durum ile karşılaştım ico satışlarında mew yönledirip oradan gönderim istiyordu sanırım fakat mew linki e lerin üzerinde şapka vardı. yani myêtherwallêt gibi idi. buna dikkat edin isterseniz. herkese iyi günler.
full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
June 26, 2018, 05:30:40 AM
Bunların sayısı son günlerde inanılmaz artış gösterdi. Dolandırdıkları kişi sayısı da eminim az değildir.
Biz en azından burada zaman geçirenlere elimizden gelen uyarıları yapalım da aramızda mağdur olmasın.
full member
Activity: 602
Merit: 118
June 26, 2018, 04:54:54 AM
Son günlerde sürekli mail alıyordum. 222,222 hydro kazandın. Eğer cüzdanına gelmediyse myetherwallet e giriş yap vs vs . Yazıyordu. Bunları spamladim. Dün bir mail daha geldi. 0.75 eth kazandın diye. Hatta şerefsizler bunun için spreadsheet bile hazırlamışlar. Adamlar hırsızlıkta vallahi zirve. Siz söylenen yere tıklayınca myetherwallet kısmına tıklayınca . Bilgisayarın arama bölümünde myetheerwallet yazısı çıkıyor. İllaki böyle şeyleri dolduracağım derseniz. Yeni boş bir cüzdan açın sadece bu şerefsizlere kullanın o cuzdani. COK DİKKATLİ OLUN. AMAN HAA
Pages:
Jump to: