Pages:
Author

Topic: ÇÖKÜŞ - page 5. (Read 1028 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
November 25, 2018, 11:28:29 AM
ağzımı bozmak istemiyorum bu şahsa karşı. kripto para piyasasından uzak duracakmışız oldu anasını satayım gel bizi yönet.
sr. member
Activity: 446
Merit: 250
CAT.EX Exchange
November 25, 2018, 09:34:53 AM
Sana katılmamak la beraber bu öngörülerini neye dayanarak yazdığını sormak istiyorum ve neden insanları yönlendirmeye çalışıyorsun herkesin kendi aklı var yatırım yapmak isteyen yapar ve batar yada çıkar mahallenin namus bekçisimisin Smiley bu adam forumda baya tanıdık ciddiye alınacak bir insan değil he deyin geçin
full member
Activity: 476
Merit: 100
CAT.EX Exchange
November 25, 2018, 09:22:16 AM
sen değilmiydin ünlü yatırımcı halloweenn666 bitcoin fiyatının 20bin doları çok rahat geçeceğini söyleyen. Şimdi burada ne diye saçma sapan konular açıyorsun. Kendinle çelişiyorsun. Birde utanmadan özür de dilemiyorsun.
member
Activity: 264
Merit: 12
November 25, 2018, 09:19:13 AM
bu akıl verici öğüt içeren yazıyı neyine dayanarak söylüyorsun

hissiyatlamı yoksa kaynagın varmı

btc ath yaparken nerdeydiniz amk

zararım ziyanım yok madenciyim amorti olalı çok oldu bu saatten sonra geleninde amk gelmeyeninde elimde donamım var en azından.

saçma salak konular açıp insanların kafasını bulandırmayın

bu işe ilk başladıgımda eth 6 dolardı toyduk böyle saçma konuları okuduk inandık geleni sattık tutsak milyonerdik

bu iş bitmez isimler değişir ama devam eder.

member
Activity: 1011
Merit: 65
November 25, 2018, 06:39:28 AM
Çöküş yükselişin habercisidir. Ama dur delikanlı orada dur dersini aldın şimdi salla yükselişi ve dinle.

Piyasa sifırlanmalaya doğru gidiyor.
Kriptopara tarihin en büyük dolandırıcılığına adını yazdirmasina çok az kaldı
Bitcoin 1000 dolar olduğunda mi uyanacaksiniz yoksa 100 dolar olduğunda mi hadi diyelim BTC 1 milyon dolar oldu kim kazanacak uyandım ben o rüyadan. Başkalarının kayıpları üzerine oturacaksin hepsi bu.

Tavsiyeler =
Piyasaya bulasmayin
Cebinizde ki parayı simsarlara kaptırmayın
Borsadan uzak durun
Fiziki altın fiziki emtialar mal alın
Ticaret yapın sanaldan uzak durun
Elle tutulur gözle görülür işler yapın
Kripto paralarandan herkesi uzak tutun

Bu soygun hack vakalarının yaşandığı hiç bir garantisi olmayan duduklenme üzerine kurulmuş piyasada heyecan aradınız Tebrikler attın heyecan son buldu yarın x100 değil x1000 bile yapsa ah vah etmeyin sükretmesini bilin. Kazandığınız kadar harcayıp mutlu bir yaşam sürün.

Kalan koinlerinizi yok fiyatına satmayın en azından kenarda dursun ama bir daha da yatırım yapmayın belki 3-4 sene sonra toplanır ve tekrar artiya geçer piyasa. Burada çok kişi para kaybetti az kişi para kazandı 2 tane para kazanmış fenomen arkasına takılıp götünüzdeki dondan olmayın.

Görüşmek dileğiyle.
Sağlıcakla kalın.
Pages:
Jump to: