Pages:
Author

Topic: Comparatie de preturi - page 2. (Read 1029 times)

full member
Activity: 938
Merit: 159
November 07, 2017, 03:25:56 AM
#4
Exista vreun serviciu in care sa compari 2 exchangeuri sau mai multe si sa vezi ce oferte de vanzare si cumparare au pentru o moneda? De asemenea sa vezi care sunt monezile comune?
se cheama arbitraj poti sa gasesti acest servici pe exchange cryptopia compara cryptopia,bluetrade,bittrex si poloniex,te inscrii si cauti optiunea arbitrage
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
November 06, 2017, 03:43:23 PM
#3
Un serviciu nu exista insa marea majoritate pun la dispozitie API-uri si poti sa faci singur chestia asta. Ba mai mult unii au si servicii de "private API" prin care poti sa plasezi ordine si alte automatizari ale contului.

Daca te intereseaza pot sa te ajut cu implementarea de API. Am vazut ca se pot face chestii intereante.

Poate facem o colaborare daca esti dispus. Eu sunt programator in PHP.... daca ai ceva dezvoltat sau vrei sa dezvoltam da un PM
newbie
Activity: 151
Merit: 0
November 06, 2017, 09:10:06 AM
#2
Un serviciu nu exista insa marea majoritate pun la dispozitie API-uri si poti sa faci singur chestia asta. Ba mai mult unii au si servicii de "private API" prin care poti sa plasezi ordine si alte automatizari ale contului.

Daca te intereseaza pot sa te ajut cu implementarea de API. Am vazut ca se pot face chestii intereante.
member
Activity: 195
Merit: 11
Learning more every day
November 06, 2017, 09:04:32 AM
#1
Exista vreun serviciu in care sa compari 2 exchangeuri sau mai multe si sa vezi ce oferte de vanzare si cumparare au pentru o moneda? De asemenea sa vezi care sunt monezile comune?
Pages:
Jump to: