Pages:
Author

Topic: Concordium testnet - page 2. (Read 541 times)

legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 10, 2020, 06:32:24 AM
Yine yapmışsın yapacağını Lachrymose, ekosistemde avel avel gezmiyorum ama mesela bu da hayatta haberimin olacağı bir şey değildi, ilgi alanımın dışında bir yön.
Başvuru yaptım, kyc evraklarını da gönderdim ama işin içinde kazma olayı var, bir cihaz vb gerekiyorsa boş bir üye kazandılar.  Grin
Gospodin kyc konusunda haklısın ama eskiden ben de öyle düşünürken artık bakış açım değişti, evrakları o pezevenk borsalara verdikten sonra "eminim ki" herkesin bilgileri isteyenin eline geçebilecek pazarlarda mevcuttur, o yüzden önüme gelen yere göndermesem de fazla sallamıyorum artık.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 10, 2020, 05:28:38 AM
testnet süresi kısa gibi bu yüzden değerlendirmek isteyenler için iyi bir fırsat. muhabbit ekibi, squanch, ayın 15'inde başlayacak olan testnet için bilgi paylaşacakmış. burada kendi adıma konuşursam karşıma çıkan 2 sorun var:

birincisi avax'ın testneti sonucu verilen paralardan dolayı insanların gözü tamamen buraya kaydı. katılımcı sayısı artabilir.
ikincisi ise mk kyc'si. kyc işi testnet sonrası yapılırsa yaparım. belki para etmeyecek şey için kimlik bilgilerimizi iyice saçmayalım sağa sola yeter!

edit: 3-4 bin dolara kyc yaparım:)
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
October 10, 2020, 03:53:33 AM
Vallahi hocam sizdeki şevke hayran kaldım.Bu bilgileri nereden buluyorsunuz cidden merak ettim.

Buna katılayım bari 3-5 birşeyler kazandırır. Tşekkürlker.
hero member
Activity: 1316
Merit: 966
October 09, 2020, 04:47:42 PM
Testnet'e katılıp kazdığınız kripto paralar sizde kalacak, KYC ve ön-kayıt gerekir, sorumluluk almam.

https://youtu.be/f0L-JssnbA8?t=385

Bit Squanch adımları yayınlayacağını söyledi.
Pages:
Jump to: