Pages:
Author

Topic: Crni Petak Bitcoina - page 2. (Read 306 times)

member
Activity: 148
Merit: 10
DigiByte World
December 30, 2017, 06:12:35 PM
#6
Za sve novajlije kojima Bitcoin svako malo umire:

https://99bitcoins.com/bitcoinobituaries/
jr. member
Activity: 119
Merit: 1
December 30, 2017, 02:33:56 PM
#5
Koji je ovo put već da BTC "umire"?
Prestao sam brojati iskreno. Samo neka pada, više za mene. Kada bi barem pao ispod 10, makar čisto sumnjam.
Što dublje padne, to je veći njegov bull run. Svaki puta.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
December 30, 2017, 01:34:53 PM
#4
Posle pada bitcoina sa 20000$ na 11000$, koji se desilo u petak ( crni petak bitcoina) analiticari sirom sveta smatraju da bitcoin nema nikakvu vrednost , i da mu ubrzo sledi potpun pad . Navodno , njegov pad je poslednica pokusaja da se menja za "stabilnu valutu" . Sta vi mislite, da li je moguce da se desi njegov potpun pad? Licno cisto sumnjam.

Mislim da su ove procjene potpuno pretjerane.
Imao je bitcoin prijašnjih dana i mjeseci i puno veće padove, čak i 5000 $ u samo 1 danu npr. pa se svaki put ponovno oporavio, iako su u medijima uvijek bili ''dramatični'' naslovi o propasti bitcoina i slične gluposti.
Stvar je u tome da su blagdani i da je trenutno puno veći pritisak na prodaju nego na kupovinu.
Nakon blagdana, u siječnju, treba ponovno očekivati rast bitcoina.
Zapravo je sad idealno vrijeme za kupovinu bitcoina, a ne za paničarenje o ''smrti'' ili propasti bitcoina.
Treba provjerti i ''kredibilitet'' tih tzv. analitičara, a ne uzimati njihove prognoze ''zdravo za gotovo''.
Smiješno je uopće govoriti o propasti bitcoina kada je njegova vrijednost prije godinu dana bila svega 700 $ Smiley
Pametnom dosta.
member
Activity: 154
Merit: 12
December 30, 2017, 01:16:39 PM
#3
Njegova vrijednost pada zbog ulaganja banaka u ripple, a vrijednost ripple-a raste, mislim da banke pumpaju vrijednost ripple-a jer žele da sruše bitcoin i ugrabe dio kolača za sebe . . .
newbie
Activity: 32
Merit: 0
December 30, 2017, 12:01:15 PM
#2
Sve dok se ne adaptira kao nacin placanja bez visokih troskova transakcije, ostaje u domeni investicije. Jer realno i cijena od 11000$ jer previsoka.
newbie
Activity: 10
Merit: 0
December 30, 2017, 11:54:09 AM
#1
 Posle pada bitcoina sa 20000$ na 11000$, koji se desilo u petak ( crni petak bitcoina) analiticari sirom sveta smatraju da bitcoin nema nikakvu vrednost , i da mu ubrzo sledi potpun pad . Navodno , njegov pad je poslednica pokusaja da se menja za "stabilnu valutu" . Sta vi mislite, da li je moguce da se desi njegov potpun pad? Licno cisto sumnjam.
Pages:
Jump to: