Pages:
Author

Topic: CryptoMarketAds ile Kripto Reklam Dünyası Değişiyor - page 3. (Read 878 times)

full member
Activity: 602
Merit: 118
Aynı şey değil ama sonunda mi Ads i görünce 2 yıl önce milleti öpen getmyAds  networku geldi gözümün önüne. Bana birşey olmadı ama o zamanlar networkun ne olduğunu bilmediğimiz için vesile olduğum arkadaşlara oldu olan. O günden sonra network mantığına uyuz olmuşumdur hep.
Tabi bu o değil yanlış anlama olmasın.
full member
Activity: 651
Merit: 117
EscrowDapp.com
Bounty olarak bug bounty’si yazıyor. İlk defa denk geliyorum. Sitede takılmak lazım, bug denk gelir belki.

Bu tarz projeler tutabiliyor. Bakalım bu da onlardan biri olacak mı?

Sadece bug bounty yok. https://bitcointalksearch.org/topic/bountycryptomarketadscommarketplacemarketplace-beta-testing-5125368
member
Activity: 406
Merit: 12
Bounty olarak bug bounty’si yazıyor. İlk defa denk geliyorum. Sitede takılmak lazım, bug denk gelir belki.

Bu tarz projeler tutabiliyor. Bakalım bu da onlardan biri olacak mı?
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
Kapsamlı bir bounty'si yok ilgililer ancak yatırım yapabilir gibi görünüyor. Şahsen benim ilgimi çekti biraz daha araştıracağım.
member
Activity: 462
Merit: 42
proje ile ilgili olarak bir bilgim yoktu bu başlık ile bir bilgim oldu, ve dahası içinde araştırma yapacağım bunun için teşekkürler arkadaşların yorumlarınıda okumak lazım tabiki..
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
Proje benim çok hoşuma gitti katılmaya değer. Bir miktar yatırım ve bounty'sine katılma fikrine sıcak bakıyorum teşekkürler bilgi için.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Reklam sektörü her daim iş yapar. Bakalım kripto piyasasında nasıl bir oyuncu olacaklar. Pek rastlamamıştım bu tarz bir projeye; gördüysem de unutmuşumdur. Sadece token miktarı biraz fazla geldi bana. Toplam 10 milyarmış. Sirkülasyonu 5 milyar olacakmış. Daha az yapsalardı keşke. Bazı projeler neden bu kadar fazla token üretiyorlar anlamıyorum. Hem fiyata hem de hareket kabiliyetine olumsuz yansıyor.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Fikir de güzel ekip de sağlama benziyor bana tutacağı izlenimi verdi proje. Yatırım yapacağımı sanmam ama bounty'sine katılırım.
member
Activity: 630
Merit: 37
sağlam projeye benziyor arkadaşlar bounty linkini de paylaşmış ico yatırımı yapmak yerine bountysine katılmak en mantıklısı sanırım
full member
EscrowDapp.com
Reklamcılık sektörü iyi yönetilirse çok iyi geri dönüşü olan projelerin çıkabildiği bir sektör.

Bu iş dünyasında da bu şekilde, kripto para dünyasında da. Sonuçta insanlar yatırımcılara ulaşmak için reklam vermek zorundalar. Platform olarak aksaklık yaşamazsa ileride iş yapar gibi duruyor. Takip etmek lazım.

Bu arada başlıkta projenin ismi "CryptoMarketAds" yerine "CrpytoMarketAds" yazıyor. Konu sahibine duyurmuş olalım.

Başlık düzeltildi, teşekkürler.
full member
EscrowDapp.com
Dostum proje güzel gibi duruyor. Bunun bounty linkini de koysan da  incelesek iyi olur. Dediğin gibiyse eğer uzun soluklu bir çalışma gibi duruyor.

Puanı kim verdi acaba onu merak ettim.

Bounty linki eklendi. 10 puanı ben verdim. Herhangi bir sorun bulamadım 9 vermeye gönlüm el vermedi Smiley
full member
Dostum proje güzel gibi duruyor. Bunun bounty linkini de koysan da  incelesek iyi olur. Dediğin gibiyse eğer uzun soluklu bir çalışma gibi duruyor.

herkes bilmez bountyleri. al bakayım bu da kıyağım olsun babuş Grin Grin https://bitcointalksearch.org/topic/bountycryptomarketadscommarketplacemarketplace-beta-testing-5125368 (napucug diye sorma Tongue)

Gospodin kral adamsın vesselam. Her türlü hizmet var sende. Şaka bir yana sende belediye başkanı adayı olsaydın oyum direkt sana idi.  Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Reklamcılık sektörü iyi yönetilirse çok iyi geri dönüşü olan projelerin çıkabildiği bir sektör.

Bu iş dünyasında da bu şekilde, kripto para dünyasında da. Sonuçta insanlar yatırımcılara ulaşmak için reklam vermek zorundalar. Platform olarak aksaklık yaşamazsa ileride iş yapar gibi duruyor. Takip etmek lazım.

Bu arada başlıkta projenin ismi "CryptoMarketAds" yerine "CrpytoMarketAds" yazıyor. Konu sahibine duyurmuş olalım.
CrpyotMarketAds yazıyor hocam:))))
member
Activity: 532
Merit: 29

legendary
Cashback 15%
Dostum proje güzel gibi duruyor. Bunun bounty linkini de koysan da  incelesek iyi olur. Dediğin gibiyse eğer uzun soluklu bir çalışma gibi duruyor.

herkes bilmez bountyleri. al bakayım bu da kıyağım olsun babuş Grin Grin https://bitcointalksearch.org/topic/bountycryptomarketadscommarketplacemarketplace-beta-testing-5125368 (napucug diye sorma Tongue)
full member

legendary
Cashback 15%
fena bir proje değil hatta iyi bile denebilir. çeviri için de teşekkür ederim, tek sıkıntı çok yazı çok uzun olduğu için belli bir yerden sonra insan dağılıyor. toplam token sayısı 10 milyar ama satılamayanlar yakılacakmış. softcap'a ihtiyaç duymamaları bir diğer güzel yanı. 50 milyon dolar olarak hard cap belirlemiş. bence bunu yakalamaları zor gibi elle tutulan bir işleri var. ekip de reklam/pazarlama sektöründen gençlerden oluşmuş. bakalım letonyalı gardaşlarımız ne iş yapacak?

ekleme: 10/10 gibi bir değerlendirmede bulunmak garip geldi. bazı olayları abartmamak taraftarıyım.
Pages:
Jump to: