Pages:
Author

Topic: Cryptopia, Çalınan Fonlar İçin Ödeme Planını Duyurdu - page 2. (Read 15076 times)

jr. member
Activity: 481
Merit: 1
İlk başlarda güven kaybına uğrasalar da ödeme planı yaparak zarara uğrayanlara güvence vermeleri iyi bir adım olmuş. Gelecekte daha dikkatli olurlar en azından.
jr. member
Activity: 257
Merit: 1
Crtptopia bu konuda destek aldımı bilmiyorım ama helal olsun küçük ve güçsüz bir borsa ancak mülterilerinin zararını karşılaması taktir edilecek bir davranış.
member
Activity: 630
Merit: 37
ne yaparlarsa yapsınlar kaybettikleri prestiji tekrar eski haline getirmeleri çok zor uzun zaman geçmesi lazım aradan
member
Activity: 742
Merit: 19
ödeme yapacaklarını söylemeleri güzel.Tabi ödeme yapmayı başarırlarsa.Söz vermeleri güzel sözünde durmaları önemli.Bunu gerçekleştirirlerse tekrar eski güvenlerini tazelerler.
copper member
Activity: 252
Merit: 0
Her şeye rağmen yine de delikanlı adamlarmış, hacklendik battık biz gidiyoz da diyebilirlerdi ki örneklerini gördük daha önce. Bana hala çok sempatik gelen tam bir vur kaç yeri burası.
member
Activity: 448
Merit: 15
Güvenim olmayan, boş hacimli borsalardan biri.

Zamanında Paccoin şeysinden güvenim sarsılmıştı. Ayrıca mining yaptığım sırada pool'dan buraya aktarmıştım, gerçi çekmiştim aktarmıştım orası ayrı.

Bunun gibi borsalar kapansın da piyasaya güven tazelensin.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Güvence verdiklerine sıkıntı çıkmayacaktır ama bir daha insanlar güvenip nasıl kriptoparalarını buraya yollayacaklar. Sıkıntı olan kısım burası işte.
member
Activity: 588
Merit: 22
Bu çalınma ve dolandırılma olayları çok fena yaa.O kadar emek verip yatırım yapıyosun,adamlar senin elindekileri 1 dakika içinde alıp götürüyor.. Umarım kimsenin canı yanmaz.Tek borsada para tutanlar için durum çok fena
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
En azından ödeme gayretinde olmaları, iyi niyet göstergesi olarak kabul edilmeli, umarım herkes zararını tam olarak tanzim edebilir. Olumlu bir haber olarak görüyorum.
member
Activity: 365
Merit: 40
Ya bu borsa çok güzel bi borsa aslında ben uzun zaman NRG al-satı yaptım burada bi sorun yaşamadım. Ama bu son hacklenme haberinden sonra benim gözümden baya düştü
member
Merit: 22
Cryptopia bu hareketi ile ciddi güven tazelemis olacak. Birde üstüne kaliteli ve güzel coinler listelerse daha iyi olur. Nerede kıçı kırık coin token varsa listelemezse iyi olur. Birde hacim oluşturmak için kampanya lazım.
jr. member
Activity: 546
Merit: 2
Borsaların güvenilirliği hack yiyip yememesiyle değil sonrasında takındığı tavırla belli olur. Eğer mağduriyetleri giderirse daha iyi bir şekilde dönebilir.
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Cryptopia zararı ödeyerek geri dönüş yaparsa güven kazanır. Yatırımımın %1'i gibi küçük bir meblağ oradaydı eth yada hacklenen diğer tabandaki token coinlerden olmadıkları için başlarına bir şey gelmedi. Arayüzünü en çok sevdiğim borsaydı açık ara farkla.
member
Activity: 462
Merit: 42
paylaşım için teşekkürler oldukça faydalı bir paylaşım olmuş, çoğu kişinin haberdar olmadığı konuları ele almak iyi oluyor, hem bilgileniyoruz hemde bir fırsat yakalamış gibi hissediyorum. en azından kendi adıma böyle düşünüyorum.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Bu hack olayı Rus kripto para borsası Graviex'e yaradı aslında. Cryptopia da listelenen çoğu coin kendilerine başka bir mecra bulamayan projelerdi. Hack olayından sonra Graviex, burada bulunan tüm coinleri ücretsiz listeleyeceğini belirtti, doğal olarak da epey bir coin Graviex'e geçti. Cryptopia zararı karşılasa da uzun bir süre kendini toplayamayacaktır.
member
Merit: 29
Ödeyeceklerini açıklamaları iyi haber. CEO'muz Hindistan'da inekten düştü, bütün şifreler ondaydı dememişler en azından.

Borsaları için bu süreçte büyük bir prestij kaybı yaşayacaklar. Nasıl telafi edecekler bakalım. Şayet yeniden açılıp hayatına devam ederse buraya token/coin gönderen adam bir değil 101 kere düşünür.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Soğuk cüzdanda nasıl hack gerceklestirdiler anlamadım. Bunu yapsa yapsa çalışanlardan biri yapabilir . Zaten şirketteki soruşturmanın sürdüğü söyleniyor.
member
Activity: 560
Merit: 12
Bunlar paraları geri alabilmiş mi yani. Şimdilik bir CLM olarak verecekler sonra bunu coine cevirecekler anladığım kadarıyla.
member
Activity: 742
Merit: 19
Hacklenmekten sonra ödeyeceklerini açıklaması güzel bir olay.Umarım gerçekleşir de paraları giden arkadaşlar bir şekilde paralarını kurtarırlar.Ödemelerini yaparlarsa borsa kaybettiği prestiji tekrar kazanmaya başlar.Ama miktar yüksek ödeyebilecekler mi göreceğiz.
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
Bana göre yazıdaki en önemli nokta çalınan tüm fonların bir plan dahilinde ödenecek olması. Bu ölçekte bir hack olayı için bir ilk sanırım. Herkes tarafından shitcoin borsası diye adlandırılsa da bu şekilde bir adım atmaları bence çok güzel.
Pages:
Jump to: