Pages:
Author

Topic: Cryptsy - page 2. (Read 4644 times)

legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
December 08, 2013, 07:18:22 PM
arayüzü yenilemişler ama ben vaktiyle kullandığımda standart sanalpara gönderme işlemlerinde sorunlar olduğunu gördüm geç geliyor gidiyor ben bir sorun ile mesaj gönderdim cevap verdiler cüzdan kapalı şu an diye !!
ne demekse sonra btc gözüktü bende geri çektim.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
December 08, 2013, 03:18:04 PM
bter.com nasıldır pts to btc yapmam gerekiyor nereyi önerirsiniz?
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
December 07, 2013, 09:29:34 PM
Bulaşmayın!

- Buraya gönderdiğiniz depositler yeri gelir 24 saate ancak hesabınıza geçer
- Submit Open order dersiniz, order oluşmaz ama hesabınızdan para çekilir, düzeltsinler diye ticket açar, günlerce beklersiniz
- Alış ve satış fiyatları Laglıdır, siz hemen almak için o anki en yüksek satış emrinden misal 0,012 BTC den alma emri verirsiniz, o sırada çoktan 0,134 BTC den alma emirleri sistemdedir ama gözükmez 5-10dk sonra ancak gözükür bu fiyat...

5 tane sunucu ile onlarca Altcoin işlemi yaptırılırsa olacağı bu.

+1
full member
Activity: 182
Merit: 100
December 07, 2013, 09:14:59 PM
Bulaşmayın!

- Buraya gönderdiğiniz depositler yeri gelir 24 saate ancak hesabınıza geçer
- Submit Open order dersiniz, order oluşmaz ama hesabınızdan para çekilir, düzeltsinler diye ticket açar, günlerce beklersiniz
- Alış ve satış fiyatları Laglıdır, siz hemen almak için o anki en yüksek satış emrinden misal 0,012 BTC den alma emri verirsiniz, o sırada çoktan 0,134 BTC den alma emirleri sistemdedir ama gözükmez 5-10dk sonra ancak gözükür bu fiyat...

5 tane sunucu ile onlarca Altcoin işlemi yaptırılırsa olacağı bu.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
December 07, 2013, 07:02:28 PM
aynı sorun bendede var 4 saattir btc-e dan transfer ettiğim para düşmedi. alacağım altcoinlerin fiyatı yükseldi epey bu siteyi son kullanışım lanet ettim hakkatende böyle rezillik olmaz.
newbie
Activity: 24
December 07, 2013, 06:12:47 PM
aynen ben de btc-e'deki bitcoinlerimi gönderdim. kaç saat oldu hala geçmiş değil cryptsy'a

bu nasıl çözülür? daha önce cryptsy'a BTC göndermiş arkadaşlar var mı forumda?
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
December 07, 2013, 04:43:35 PM
Mesajınızı gördüm ama üye bile olmadığım bir site olduğu için yardımcı olamadım.

Probleminizle alakalı bir konu var burada:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=361514.msg3869994;topicseen#msg3869994
newbie
Activity: 21
December 07, 2013, 04:42:00 PM
Sanırım şu an için en çok altcoin çeşidi barındıran exchange sitesi efendim kendileri. Herkes bildiklerini, yaşadıklarını yazarsa daha çok bilgimiz olur cryptsy hakkında. altcoinlerle parayı kırmak isteyenler için iyi bir başlangıç noktası olur.

Ben başlayayım öncelikle. Belki bilenlerin yardımı dokunur bilmeyenler de bir fikir sahibi olur.

Eksileriı:

Verdiği emirlerin yok olduğunu, bu yüzden de büyük balıkları kaçırdığını söyleyen insanlar var. Kendimden örnek vermem gerekirse bugün 17 ltc gönderdim btc-e hesabımdan cryptsy'deki hesabıma ve para henüz ulaşamadı. Şu an itibariyle 8 saat oldu ve hala bekliyorum. (Bunun hakkında da yardım edebilirseniz sevinirim)

İşlemleri çok yavaş. Alış veya satış emri veriyorsunuz bazen kabul etmiyor bazen 1 saate kadar bekletiyor.

Artıları:

Çok fazla çeşit altcoin var.

btc, ltc ve xpm üzerinden alış satış yapabiliyorsunuz.

Tüm altcoinlerin işlem hacimlerini, o anki (ltc, btc ve/veya xpm üzeinden) fiyatlarını ve bunların grafiklerini görebiliyorsunuz.

Her gün yeteri kadar uğraşıp parasını bir hafta içinde dörde beşe katladıklarını söyleyenler var. (btc ve ltc durgunken Smiley )
Pages:
Jump to: