Pages:
Author

Topic: Cumhurbaşkanımızdan bir müjde daha müjdeler bitmiyor dolar fırlıyor :D - page 5. (Read 579 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Yine seçim lafları edilmeye başlanınca bir şeyler bulunmaya başlandı.  Grin  Geçenki doğalgazdı o tutmadı pek galiba şimdi petrole geldi sıra. Daha yeni, Kılıçdaroğlu'na laflar edildi, gelenek tamamlandı.  Cheesy  Gerçekten gülerek izliyorum böyle haberleri ve söylemleri.

Dua edelim de bir maden ocağında bitcoin bulunsun belki pump gelir hocam denemesi bedava yani hiç yadırganmaz hatta çoğu kişi gerçek bile sanabilirim o derece 😹😹 Aslında bu seçim öncesi muhabbetlerden bir dizi çıkar bee.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
Yine seçim lafları edilmeye başlanınca bir şeyler bulunmaya başlandı.  Grin  Geçenki doğalgazdı o tutmadı pek galiba şimdi petrole geldi sıra. Daha yeni, Kılıçdaroğlu'na laflar edildi, gelenek tamamlandı.  Cheesy  Gerçekten gülerek izliyorum böyle haberleri ve söylemleri.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Sen bize müjde verme sayın reisi cumhurumuz kalp var bizde aman kalbimize inecek inmezse cebimize inme inecek. Hani bir işe atlamak istersinde birilerine deli gibi de anlatmak istersin hah anlatınca işler rast gitmez ya bu da öyle sen bize müjdeyi o kuyudan çıkarttığın petrolü ülke içinde kullanıma hazır ettiğinde ver gözünü seveyim bak sonra dolar fırlıyor petrole zam geliyor olmuyor...
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Petrolde bulduğumuza göre yeni zam kapıda demektir hayırlı olsun. Gündemi güzel değiştiriyorlar alım hücümüz artmadığı sürece hiç bir müjdeye sevinemiyorum
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
kaçıncı kuyu bu? şimdiye dubai kasa bir şey olmamız gerekiyordu sanki
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Artık müjdelerin ardı arkası kesilmez.  Daha çok petrol buluruz. Hatta Karadeniz de ki doğalgaz kuyusunda ki rezervde miktar artar. Bu müjdeler de şöyle 2-3 ay idare eder.
member
Activity: 294
Merit: 49
Petrol ve doğalgaz rezervlerinin tespiti güzelde çıkarıpta halka arz edilmedikten sonra ne anlamı var. Bakınız doğalgaz ve akaryakıt fiyatlarına. Bunların çıkarılması ve halka sunulması külfetli ve gayet uzun bir süreç.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Geleceğe yönelik diye değerlendiriyor olabilirler ama tek başına ne doğalgaz ne de petrol bulunması sorunu çözer.
Ekonomimizdeki sorunlar bundan büyük ne yazık ki.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
Petrol ve doğalgaz bulunması çok güzel bir haber ama ülkeye bir faydası olmuyor ki doğalgaz bulundu da ne oldu 1 litre LPG 4 lira üstünde petrol bulunsa bile yine zam üstüne zam yeriz maalesef biz
member
Activity: 756
Merit: 17
Haydaa. Seçim falan mı var? Nerden çıktı bu petrol? En son doğal gaz bulduğumuzda doğalgaza zam gelmişti. Şimdi zammı erken yaptılar. Sonra haberi verdiler.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Erdoğan "Müjdeyi milletime vermek istiyorum" diyerek, son 1 ayda 3 yeni kuyuda petrol keşfedildiğini duyurdu.

https://www.mynet.com/cumhurbaskani-erdogan-dan-onemli-aciklamalar-110106808072

Evet arkadaşlar müjdeler durmak bilmiyor 2023'e kadar ayda toprak sahibi bile olacağız inşallah maşallah.
Pages:
Jump to: