Pages:
Author

Topic: cumhurbaskanına yakışan hareketler :D - page 2. (Read 203 times)

member
Activity: 454
Merit: 37
September 04, 2021, 05:05:47 PM
Kapımı çalışıyorsunuz sayın Cumhurbaşkanımız dedim videoyu izleyince o nasıl bir harekettir öyle yahu. Çocukta travma olarak kalırsa ya hadi şuan aklı ermediği için sorun etmez ancak bu videoyu seneler sonra bir arkadaşı şans eseri görüp alay ettiğinde falan ne olacak? Gerçi politikacılarımızın çocuk sevgisi bambaşka bir düzeyde Cheesy

Bknz:
kuvvet denemesı yapmıs bu da herhalde .D
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
September 04, 2021, 05:04:51 PM
Kapımı çalışıyorsunuz sayın Cumhurbaşkanımız dedim videoyu izleyince o nasıl bir harekettir öyle yahu. Çocukta travma olarak kalırsa ya hadi şuan aklı ermediği için sorun etmez ancak bu videoyu seneler sonra bir arkadaşı şans eseri görüp alay ettiğinde falan ne olacak? Gerçi politikacılarımızın çocuk sevgisi bambaşka bir düzeyde Cheesy

Bknz:
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 04, 2021, 04:49:08 PM
Artık yavaş yavaş kontrolü kaybediyor bence.
Belki de ne yaptığının bile farkında değil. Bugün arkadaşım vana gösterdi. Başkası yapsa bir şey olmaz ama bir zamanlar 3 çocuk için eh işte diyen birisine bende yakıştıramadım doğrusu.
full member
Activity: 182
Merit: 140
September 04, 2021, 04:38:59 PM
Z Kuşağını dövüyor, intikamı kötü olur. Wink

Ya küçükken bir öğretmenimiz vardı, yan sınıfın öğretmeni. Öğrencilerinin kafasına anahtarın ucuyla vururdu o aklıma geldi. En son dayağını yemek bana da nasip oldu. O gün bu gündür aklımda. Yav çocuk o daha, orada kurdaleyi kesti diye kafaaına vurmak mı gerekir aynı kötü imamların çocuk dövmesi gibi.

Ben olsam dövmek yerine: "Değerli konuklar, geleceğin Cumhurbaşkanı aramızda, benden önce kurdaleyi kesti" diye espri yapardım.

Koca Cumhurbaşkanı çocukla çocuk olur mu hiç
member
Activity: 454
Merit: 37
September 04, 2021, 04:30:13 PM
https://www.youtube.com/watch?v=MgWU15swCfw

insan cocugunu böyle uyarmıyor nasıl davranış anlamış değilim.

https://www.youtube.com/watch?v=fhKFRvTuz1w

ulan oğlum bu ne hal ...

bunu dıyen dunya liderimiz Cheesy

nasıl bir döneme denk geldık.

ananı alda gıtten sonrakı en vahım davranısları bence cocuk onlar be
Pages:
Jump to: