Pages:
Author

Topic: Cüzdanda bonus kazandıran coinler - page 4. (Read 3596 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 267
September 18, 2017, 08:51:23 AM
masternod kurmak başlı başına büyük bir maliyet uzerınden geçecek transferlerden fee alınıyor galıba
mantıgı bumudur bunun ıcın sureklı ınternet ve 7/24 açık pc gerekıyor değilmi
full member
Activity: 980
Merit: 152
September 17, 2017, 12:23:11 PM
Masternode kurulabilen bir de Pivx var sanırım. Son dönemde fiyatı da bayağı artmış. Bir göz gezdirmek istersiniz belki. Dash' a göre çok daha düşük maliyetle kendi masternode' nizi kurabilirsiniz.

Biraz araştırdım ama masternode için en az 10.000pivx istiyor. Denemek için 32.000 doları gözden çıkarmak gerekiyor. Aslında miktar fazla değil ama coin piyasası Çin'den gelen haberler yüzünden oldukça karışık; suların durulmasını beklemeyi düşünüyorum.
hero member
Activity: 858
Merit: 500
Taylor - Smart Crypto Trading Assistant
September 17, 2017, 03:20:00 AM
Masternode kurulabilen bir de Pivx var sanırım. Son dönemde fiyatı da bayağı artmış. Bir göz gezdirmek istersiniz belki. Dash' a göre çok daha düşük maliyetle kendi masternode' nizi kurabilirsiniz.
full member
September 16, 2017, 08:08:25 AM
Raspberry ile Nav Stake hakkında küçük bir rehber hazırladım, incelemek isteyen olursa burada: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2182491.new#new

Şimdi aynı işlemi Nxt ile deniyorum. İsteyen olursa onun için de bir rehber hazırlayabilirim. Nxt wallet yükleme işlemleri daha uzun ve karmaşık.
full member
Activity: 151
Merit: 100
September 14, 2017, 03:57:49 AM
Cüzdanda tutulan coine bonus uygulaması uzun vadeli yatırım yapanlar için artı kazanç sağlayabilecek bir sistem. Şu anda bildiğim ve kullandığım şekliyle Neo, cüzdanda tuttuğunuz miktar ve süreye oranla Gas veriyor. Yine Waves'in cüzdanda leasing yaparak kazandıran bir sistemi var. Neo ve Waves dışında cüzdanda durdukça kazandıran coinleri paylaşırsanız sevinirim.

MorningStar var. Bu çok yeni iki haftalık daha. Ücretsiz dağıtım yapıyorlar bu aralar. https://bitcointalksearch.org/topic/ann-airdrop-morningstar-odeme-sistemleri-100-pos-ilk-yl-20-faiz-2172979

Ayrıca OHM var. https://bitcointalksearch.org/topic/annohm-ohm-wallet-changing-the-future-of-monetary-value-1932356

Her ikisi de PoS sistemini kullanıyor. Yani paranı cüzdanında tuttuğun sürece faiz geliyor.
İlk yıl %20, ikinci yıl %15, üçüncü yıl %10, dördüncü ve sonraki yıllarda %5 veriyor her ikisi de.
full member
September 13, 2017, 03:40:49 PM
Bir Raspberry cihazı alıp stake yapmak için içine ilk önce Nav Coin cüzdanı kurdum, stake cüzdandaki miktarla orantılı olduğu için daha sonra Nav'dan vazgeçip Nxt cüzdanı kurdum; içine de şimdilik 2000 coin attım. Şu anda Nxt'de forg yapmaya başladı, birkaç gün cihazı açık bırakacağım, duruma göre ya biraz daha Nxt alıp, cüzdana atarım ya da cihazı sökerim.  Grin   
full member
September 11, 2017, 02:54:25 PM
komodo pos coın mı ? ılk defa pos oldugunu duydum nasıl her daakka verıo anlatsanıza Cheesy

Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, komodoları cüzdana atın, cüzdan offline da olsa ufak ufak birikiyor. Ben bittrex'den alım yapıp cüzdana attım, o anda blocklar inmeye devam ediyordu; zincir tamamlandığında cüzdanda gönderdiğimden daha fazla coin vardı.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
September 10, 2017, 09:30:35 AM
komodo pos coın mı ? ılk defa pos oldugunu duydum nasıl her daakka verıo anlatsanıza Cheesy
sr. member
Activity: 364
Merit: 253
September 07, 2017, 06:22:30 AM
su an ki favorilerim: byteball (GBYTE) + komodo (KMD) + waves (WAVES)

byteball bugün verdi, kasim ayina kadar vermiyor...
komodo her dakika bir miktar veriyor otomatik..
waves (leasing ile veriyor)...

komodo hakkında merak ettim, ne kadarlık bir coin geliyor? exchange borsalarındaki hesaplar oluyor mu acep?
full member
September 07, 2017, 05:34:08 AM

navcoin var.

eger cüzdaninda bir kac tane navcoin tutarsan. ve navpi, yada raspery pi3 diye bir cihaz var onu alip takarsan. 24 saat calisitirirsan. ayni madencilik yapar gibi zamanla coinler gelmeye basliyor cüzdanina.

cihazin fiyatida 50-60 dolar falan. yani yeni nesil madencilik bu olcak heralde. hem ucuz hem pratik. hemide cok az elektirik ile calisiyor.

[urlhttps://i.ytimg.com/vi/LajSbo4mvZ0/maxresdefault.jpg][/url]

Bu iki sistem ilginçmiş. Bugünü de navcoin ile komodo araştırmasıyla geçireceğim.  Grin
full member
Activity: 756
Merit: 104
September 06, 2017, 08:33:54 PM
Kendi cüzdanı olan coinler mi kazandırıyor sadece ATLANT da böyle bir durum olacak mı ICO suna girmeyi düşünüyorum. Dişe kavuğa dokunur kar bırakırmı bu iş
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
September 06, 2017, 07:49:40 PM

waves leasing ile ne kadar veriyor günlü

yobit borsasinda, investbox var. orda waves,doge,btc günlük 0.2% veriyor

cok bisey vermiyo, hatta vermiyo denecek kadar az veriyo:) ama yine de veriyo...
maksat waves tutmak, leasing isin oyun tarafi... leasingden gelen mrt, wct gibi tokenlarida az buz biseyler ediyo... ben arasira satip waves'e ceviriyorum hepsini:)

gbyte bende uzun vade... rahat bi 12 ay dokunmam...
komodo hedefim 10usd, sonrasina bakarim...
waves ise belli, dursun bikac yil bakalim görelim ne olacak...
full member
Activity: 147
September 06, 2017, 07:30:46 PM

waves leasing ile ne kadar veriyor günlü

yobit borsasinda, investbox var. orda waves,doge,btc günlük 0.2% veriyor
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
September 06, 2017, 07:26:38 PM

full member
Activity: 147
September 06, 2017, 07:16:12 PM
navcoin var.

eger cüzdaninda bir kac tane navcoin tutarsan. ve navpi, yada raspery pi3 diye bir cihaz var onu alip takarsan. 24 saat calisitirirsan. ayni madencilik yapar gibi zamanla coinler gelmeye basliyor cüzdanina.

cihazin fiyatida 50-60 dolar falan. yani yeni nesil madencilik bu olcak heralde. hem ucuz hem pratik. hemide cok az elektirik ile calisiyor.

[urlhttps://i.ytimg.com/vi/LajSbo4mvZ0/maxresdefault.jpg][/url]
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
September 06, 2017, 04:40:10 PM
Bonus neymiş?
Erc20 ethereum tabanlı tokenler dışında çoğunluğun pos vardır zaten ayrıntılı incelenip ona göre bakılır.

Uzun süredir pos kasmıyorum ama aklıma geldi yazayım madem Smiley
Bende bayağı rain coin vardı 2 3 ay önce olması lazım günde 5 8k bırakıyordu o zamanlar tl hesabıyla 50 lira falan yapardı şimdi bakıyorum 2000 liraya yakın. Her yerimden pişmanlık akıyor..
hero member
Activity: 518
Merit: 500
September 06, 2017, 04:34:03 PM
hocam elinde deli gibi adet olmadığı sürece cüzdanda bekleterek gelen ödül coinler bişey verdiği yok açıkcası . bana göre pos sistemi çok hatırı sayılır değil. bol keseden vermemeside normal ama pc uzun süre açık bırakanlara biraz daha avantaj sağlaması güzel olur. neoda cüzdana at ne zaman açarsan gas eline geliyor. bir artırısı yok.
full member
Activity: 490
Merit: 193
September 06, 2017, 04:31:51 PM
waves tutuyordum cüzdanda ara sıra coinler geliyordu dex e gireyim ne bunlar diye bakayım dedim hepsi çöp çıktı Smiley zaten wavesleri sattım artık bişey gelmez heralde cüzdana, başkada benim bildiğim yok
full member
Activity: 322
September 06, 2017, 04:19:41 PM
Cüzdanda tutarak değil ama masternode çalıştırarak kazandıran dash var.
Kendim masternode çalıştırmaya yetecek 1000dash olmadığı için 25 dash ile paylaşımlı masternode hissesine girdim. Uzun vadede satmayacağım nasıl olsa dedim. Geliyor 3-5 oradan da birşeyler.

150-200 Dash'a ne kadar kazanılır o şekilde , günlük veya aylık ?

25 dash ile 0.03 küsür dash geldi yaklaşık.

Blok bulmaya ya da masternode random ödeme sırasına göre yaklaşık 7-10 gün arası ödeme alınıyor.

masternode.me web sitesinde detayı var. Ya da dash.org forumlarında daha da detaylı bilgi var.
newbie
Activity: 47
Merit: 0
September 06, 2017, 01:05:47 PM
coini diri tutmak için güzel bir sistemmiş, peki bu sistemi uygulayacak ico varmı bildiğiniz ?
Pages:
Jump to: