Pages:
Author

Topic: Cüzdanınızdaki Her 1 BTC'e ekstra Bitcoin veriyorum - AIRDROP - EYLÜL - page 2. (Read 4259 times)

legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Airdrop'un başlamasına son 6 saat kaldı. Eğer şu an herhangi bir adresinizde 1 BTC veya üstü varsa katılabilirsiniz.
legendary
Bu gece (8 Temmuz'u 9 Temmuz'a bağlayan) airdrop gerçekleşecek. Reddit ve forumlardan aldığım bilgilere göre tahminen 4 airdrop daha var. Katılmak isteyenler için Temmuz dropunun son çağrısı Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 122
Yaklaşık 3 gün sonra bu ayın distribution'u tamamlanıyor, katılmak isteyenler için konu günceldir.

Hocam cüzdanımda 1 BTC olsa katılırdım ama yok malesef Cheesy henüz büyük para benim için.
legendary
Yaklaşık 3 gün sonra bu ayın distribution'u tamamlanıyor, katılmak isteyenler için konu günceldir.
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
1 btc nize 53 dolar veriyor  Tongue
o btc ile byte alırsanız
1 btc lik byte ınıza 516 dolar veriyor  Shocked
full member
Activity: 134
Merit: 100
sistem güzelde kazanç az
legendary
Başlıktan bu dağıtımı siz yapıyormuşsunuz gibi anlaşılıyor. Ancak az-çok bilgisi olan biri sizin yardımınıza ihtiyaç duymadan kendisi de bu işlemleri yapabilir.

Evet, ilk sayfada da bununla ilgili mesajlar bulunuyor, ben sadece uğraşmak istemeyen arkadaşlar için yardımcı oluyorum.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Başlıktan bu dağıtımı siz yapıyormuşsunuz gibi anlaşılıyor. Ancak az-çok bilgisi olan biri sizin yardımınıza ihtiyaç duymadan kendisi de bu işlemleri yapabilir.
newbie
Activity: 18
Merit: 0
Ben pm attim simdi tam olarak olayi cozemedim. Açarsan sevinirim kardes Smiley
legendary
bu adres imzalama olayini btcfaucet zamanindan beri dusunur bi anlam veremem. usengecligimden de olsa gerek oturup enine boyuna arastirmisligim da yok.
bu isin riskli bir tarafi hic mi yok? btcfaucet de hatirladigim kadari ile odemeleri ilgili adresi mesaj olarak imzaladigimizda otomatik olarak aliyorduk. imza verdigimizde bizim cuzdan uzerindeki bakiyeyi bi sekilde yonetebiliyo oluyor musun? bunun isleyisi hakkinda bilgi verebilir misin?

Mesaj imzalamanın tek olayı bir adresle bir mesajın eşleştirilebilmesidir. Yani bir nevi sadece o adresin mesajı imzalayan kişiye ait olduğunu gösterir. Hiç bir şekilde adresteki BTC'nin kontrolü ya da benzer şeylerin yapılmasını sağlamaz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1068
bu adres imzalama olayini btcfaucet zamanindan beri dusunur bi anlam veremem. usengecligimden de olsa gerek oturup enine boyuna arastirmisligim da yok.
bu isin riskli bir tarafi hic mi yok? btcfaucet de hatirladigim kadari ile odemeleri ilgili adresi mesaj olarak imzaladigimizda otomatik olarak aliyorduk. imza verdigimizde bizim cuzdan uzerindeki bakiyeyi bi sekilde yonetebiliyo oluyor musun? bunun isleyisi hakkinda bilgi verebilir misin?
legendary
1 btc karşılığı bizim elimize kaç satoshi geçecek. eğer güzel bi miktar geçecekse altcoinleri bozup yapacam.

Altcoin kuru değişeceği için birşey diyemiyorum ama BTC başına minimum 0.01 olacak gibi.
sr. member
Activity: 2142
Merit: 424
1 btc karşılığı bizim elimize kaç satoshi geçecek. eğer güzel bi miktar geçecekse altcoinleri bozup yapacam.
legendary
İmzalama işlemi nasıl yapılıyor bu konuda bir aydınlatsan bizi Sad

Kullandığın cüzdana göre değişiyor, o yüzden tam bilgi veremiyorum Smiley
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
İmzalama işlemi nasıl yapılıyor bu konuda bir aydınlatsan bizi Sad
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
kesin unuturum Smiley o nedenle arkadas yapsın diyorum ben de Smiley)
legendary
Activity: 1877
Merit: 1396
The Last Cryptocoin Burner
bildiğin airdrop bu isteyen kendi yapar isteyen bu arkadaşa yaptırıp komisyon öder.
legendary
bu dediğinizi her isteyen kendisi yapabilir zaten, sizede %25 komisyon vermemiş olur,benim kaçırdığım bir nokta mı var anlayamadım
 forumda bunu ayrıntılı olarak anlatan başlık vardı. şimdi aramaya üşendim

Evet. Sadece uğraşmak istemeyenlere yardımcı oluyorum. İsteyen kendi yapmakta özgür tabii ki.
full member
Activity: 218
Merit: 100
Dağıtım 2016'nın sonundan beri aylık olarak devam ediyor, bunun duyurusunu 7 ay önce yapmıştık: http://coin-turk.com/byteball-25-aralikta-piyasaya-suruldugu-gun-ucretsiz-token-dagitacak

Daha piyasaya sürülecek çok btyeball var.. eğer 1 btc ye 0,0625 byteball vermeye devam ederlerse bir yıl daha dağıtım devam edebilir.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
bu dediğinizi her isteyen kendisi yapabilir zaten, sizede %25 komisyon vermemiş olur,benim kaçırdığım bir nokta mı var anlayamadım
 forumda bunu ayrıntılı olarak anlatan başlık vardı. şimdi aramaya üşendim
Pages:
Jump to: