Pages:
Author

Topic: Da sie z tego wyzyc. - page 2. (Read 3666 times)

newbie
Activity: 16
Merit: 0
February 17, 2018, 08:42:17 AM
#79
Jasne że się da tylko z głowa. https://youtu.be/pS4al6IIl1g to tylko przyklad moich pierwszych inwestycji.
jr. member
Activity: 350
Merit: 5
February 16, 2018, 03:14:46 PM
#78
Tak, możliwe jest przeżycie zysków z pracy z kryptowalutą w sieci Głównym zadaniem stało się takie hobby, być może wkrótce będzie można opuścić główną pracę.
jr. member
Activity: 350
Merit: 5
February 15, 2018, 05:31:53 PM
#77

Mam nadzieję, że pewnego dnia będę mógł odejść z głównej pracy i zarabiać tylko na zarobkach w sieci, pracuję nad tym i mam nadzieję, że się uda.
full member
Activity: 233
Merit: 102
https://genesis.re
February 15, 2018, 09:45:12 AM
#76
Ja tez robię rożne bounty.

Prosta praca i sie opłaca.

Obecnie robię Current - ale muszę dywersyfikować - zeby nie było ze jeden głupi admin mnie lubi i kilka godzin pracy na marne.

full member
Activity: 182
Merit: 101
February 14, 2018, 10:46:12 AM
#75
Jednym zdaniem podsumowania w każdej dziedzinie musimy sie wysilić i popracować nad tym aby mieć za co żyć. Tyle tylko że praca przy krypto może być dużo bardziej miarodajna niż machanie łopatą a na pewno dużo bardziej przyjemniejsza:)
member
Activity: 209
Merit: 10
February 08, 2018, 08:57:56 PM
#74
Jeśli chce się wyżyć z krypto to szczerze nie jest zbyt wielki problem, ale pod warunkiem że umie się handlować lub ma się maszyny do kopania. Ja osobiście biorę udział w 'Bounty' na forum, z nich można dostać całkiem wysokie sumy. Ja z ostatniego w którym brałem udział otrzymałem około 1 tysiąc dolarów w tokenach, mam zamiar potrzymać je aż suma wzrośnie do dwóch bo cena ostro spadła przez spadek cen BTC i ETH. Ale będąc szczerym jeśli nie masz maszyn do kopania i umiejętności by wyjść na plus podczas handlowania to wciąż da się na tym jakoś wyżyć. Dla przykładu masz 1000 śledzących na twitterze, dużą ilość znajomych na fb, i wysoką ilość postów na forum. Pozwoli ci to na wzięciu udziału w trzech bounty, a jak dodamy do tego 'dobry' angielski to możesz się nawet zapisać do tłumaczenia i mieć nadzieję że przyjmą. No ale tak powiem tylko tyle, da się wyżyć ale to głównie zależy od twoich wysiłków i wiedzy.

Pierwszy raz tyle się rozpisałem od dawna. Jeśli ktoś ma przeciwną opinię do mojej to proszę o wyrażenie jej 'łagodnie' dziękuję Smiley
newbie
Activity: 13
Merit: 0
February 08, 2018, 04:37:55 PM
#73
Zależy co masz na myśli mówiąc "wyżyć z krypto". Da się, ale lepiej też mieć stały dochód, bo nigdy nie wiadomo jak zachowa się waluta, czy nie poniesie cię np. w kasynie. Więc wszystko zależy czym się zajmujesz w tym krypto Smiley
full member
Activity: 182
Merit: 101
January 26, 2018, 10:12:48 AM
#72
Mozna jeszcze zainwestowac w 1 ICO a dostawac pozniej wiele tokenow.
Na przyklad: https://coinstarter.com/ - teraz jest 40% bonus (ja kupilem z 50%).

Wydajesz 1 ETH i dostajesz procz monet 2 lata subskrypcji za DARMO (normalnie za 99$ miesiecznie) na wszystkie ICO jakie przejda przez CoinStarter.

https://coinstarterbox.com/

Biorac pod uwage, ze kupilem 1ETH za 200 cos funtow, to procz 7,425 STAC coins, mam 2 lata subskrypcji i bede dostawal w kazdym miesiacu nowe rozne tokeny.

I to jest interes! Tylko jak pisalem, czas to pieniadz - dzis ETH kosztuje 700 funtow z groszem.

Ciekawa alternatywa na darmowe coiny po 1 inwestycji, czy długoterminowo jesteś w stanie powiedzieć jakie mają plany na rozwój tego wszystkiego?
newbie
Activity: 68
Merit: 0
January 24, 2018, 03:04:34 PM
#71
Dzieki za odpowiedzi.
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
January 22, 2018, 05:58:05 AM
#70
Mozna jeszcze zainwestowac w 1 ICO a dostawac pozniej wiele tokenow.
Na przyklad: https://coinstarter.com/ - teraz jest 40% bonus (ja kupilem z 50%).

Wydajesz 1 ETH i dostajesz procz monet 2 lata subskrypcji za DARMO (normalnie za 99$ miesiecznie) na wszystkie ICO jakie przejda przez CoinStarter.

https://coinstarterbox.com/

Biorac pod uwage, ze kupilem 1ETH za 200 cos funtow, to procz 7,425 STAC coins, mam 2 lata subskrypcji i bede dostawal w kazdym miesiacu nowe rozne tokeny.

I to jest interes! Tylko jak pisalem, czas to pieniadz - dzis ETH kosztuje 700 funtow z groszem.

Spoko opcja Smiley
full member
Activity: 183
Merit: 103
Crypto maniac - HODL
January 21, 2018, 04:30:04 PM
#69
Mozna jeszcze zainwestowac w 1 ICO a dostawac pozniej wiele tokenow.
Na przyklad: https://coinstarter.com/ - teraz jest 40% bonus (ja kupilem z 50%).

Wydajesz 1 ETH i dostajesz procz monet 2 lata subskrypcji za DARMO (normalnie za 99$ miesiecznie) na wszystkie ICO jakie przejda przez CoinStarter.

https://coinstarterbox.com/

Biorac pod uwage, ze kupilem 1ETH za 200 cos funtow, to procz 7,425 STAC coins, mam 2 lata subskrypcji i bede dostawal w kazdym miesiacu nowe rozne tokeny.

I to jest interes! Tylko jak pisalem, czas to pieniadz - dzis ETH kosztuje 700 funtow z groszem.
full member
Activity: 183
Merit: 103
Crypto maniac - HODL
January 21, 2018, 04:21:48 PM
#68
Da sie, pod warunkiem ze inwestujesz kase z pracy i trzymasz monety. W krypto czas to pieniadz (ale odwrotnie do tego powiedzenia), trzymasz rok i masz 2,3,4 a moze i 10 razy tyle.
Ja osobiscie cos tam handluje, ale generalnie 90% to inwestycja dlugofalowa.
Po co sprzedac x2 jak mozna za 3000% ? Takie monety juz mam i trzymam nadal.

Handel z dnia na dzien, konczy sie czesto wtopa choc nie zawsze oczywiscie ale to duze ryzyko.
Najbezpieczniej jest wiec kupic cos dobrego, ale zainwestowac w dobre ICO kiedy jest presale i wtedy mozna z tego wyzyc.
Te monety pozniej beda Cie utrzymywac lata.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
January 21, 2018, 12:41:55 PM
#67
taak dokładnie.
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
January 20, 2018, 07:40:19 PM
#66
Tak. Chciałem połączyć pracę z Internetem, ale zdałem sobie sprawę, że zajmuje to dużo czasu. Teraz po prostu przestałem.
Da się połączyć i ograniczyć czas, ważne abyś zadał sobie sam pytanie ile możesz poświęcic dziennie na zdalą pracę i w jaki sposób mozesz to zorganizować, rozwiązań jest mase
Dokładnie, korzystaj z takich rzeczy jak google calendar czy tez google docs. Pamiętaj o optymalizacji pracy i możliwych rozwiązaniach, które ją usprawnią!
newbie
Activity: 7
Merit: 0
January 20, 2018, 03:08:00 PM
#65
da sie aktualnie jest tyle promocji ze dzienie 100$ dolarów na luzie mozna wyciagnac tylko trzeba widziec gdzie do tego dochodzi jeszcze handel samymi kryptowalutami
newbie
Activity: 45
Merit: 0
January 20, 2018, 01:26:13 PM
#64
Pewno, ze sie da, ale trzeba siedziec po kilka godzin dziennie przed komputerem. Gdy mialem urlop w najlepszym dniu zrobilem 350 dolarow w jeden dzien, w najgroszym tylko 50 dolcow, ale to i tak byla lepsza dniowka niz ma niejeden Polak pracujacy w normalnej pracy.
full member
Activity: 260
Merit: 103
January 19, 2018, 06:08:12 PM
#63
Podziwiam jak ktoś przepracuje 8 godzin w pracy a potem siada na kolejne tyle do komputera z codziennie tak działa podejmując decyzje z głową Smiley

No mi to nie wychodzi. Czlowiek jest zmeczony i jedynie o czym mysli to o kolacji i spaniu, no i oczywiscie o zarobkach z krypto, tylko juz myslenie analityczne i zimna glowa juz nie ta.
Ostatnio bedac w pracy bez neta zarobilem w niej ok 100$, a stracilem szanse na 30k. Ale czy to powod do rzucenia pracy? Juz raz popelnilem taki blad, i postanowilem zyc z krypto. Wszystko bylo fajnie dopoki nie umoczylem i juz nie moglem sie podniesc... Dodatkowe fiaty z pracy sie przydaja, chociazby po to by nie ruszac nic z kryptokonta bo moze zdziesieciokrotnic swoja wartosc w niedlugim czasie...
newbie
Activity: 33
Merit: 0
January 19, 2018, 10:38:42 AM
#62
Podziwiam jak ktoś przepracuje 8 godzin w pracy a potem siada na kolejne tyle do komputera z codziennie tak działa podejmując decyzje z głową Smiley
full member
Activity: 182
Merit: 101
January 19, 2018, 03:43:01 AM
#61
Tak. Chciałem połączyć pracę z Internetem, ale zdałem sobie sprawę, że zajmuje to dużo czasu. Teraz po prostu przestałem.
Da się połączyć i ograniczyć czas, ważne abyś zadał sobie sam pytanie ile możesz poświęcic dziennie na zdalą pracę i w jaki sposób mozesz to zorganizować, rozwiązań jest mase
member
Activity: 574
Merit: 10
January 18, 2018, 05:01:22 PM
#60
Tak. Chciałem połączyć pracę z Internetem, ale zdałem sobie sprawę, że zajmuje to dużo czasu. Teraz po prostu przestałem.
Pages:
Jump to: