Pages:
Author

Topic: Dbrain bounty si hakkinda - page 2. (Read 287 times)

member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
November 06, 2018, 08:51:46 AM
Sen önünü kış tut yaz çıkarsa bahtina dostum. Bu kadar uzaması ya da şimdiye kadar birşey gelmemesi iş çıkmayacağını gösteriyor
jr. member
Activity: 185
Merit: 1
November 06, 2018, 08:14:16 AM
Daha sonuçlanan birşey yok hocam. İmzaya katıldığınız için verdiğiniz emek daha fazla ama kampanya hakkında detaylı bilgi kimse bilmiyor ve bizlerde o kampanyaya katılmıştık. Bountyhivenin ilk kampanyalarından biriydi. Tokenleri peşin almada yoktu ozamanlar
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
November 06, 2018, 08:03:04 AM
İcosu sonuçlanmadı diye hatırlıyorum ama baya uzun süre olduğu doğru Bountyhive nin ilk projelerinden birtanesi herkezin çok övdüğü bir proje ama bounty dağıtımını bende çok merak ediyorum.
full member
Activity: 420
Merit: 105
November 06, 2018, 07:28:58 AM
İco yapılmış mı yapılacak mı ben o kısmı anlamadım . Anlaşılan icoda istenilen yatırımı toplamaya çalışıyorlar gibi bir şey anladım.
full member
Activity: 602
Merit: 118
November 06, 2018, 07:21:22 AM
Anlamadım şimdi sen övüyormusun yoksa sövüyormusun Smiley çok iyi bir proje bize token göndereceklerini sanmıyorum diyorsun sanırım ama sen kazandın o tokenleri bi emek var sonuçta vermek zorundalar bountyhive verir.

Çok iyi proje diye imzaya katıldım.
Bounty bittikten sonra ico olacak dendi ve üstünden epey süre geçti. Dün yazışma sonucunda merak etmeyin çalışıyoruz diye açıklama geldi.
Benim yorumum ise bu da galiba patlak kampanyalarda yerini alacak gibi duruyor
full member
Activity: 392
Merit: 103
November 06, 2018, 07:11:29 AM
Anlamadım şimdi sen övüyormusun yoksa sövüyormusun Smiley çok iyi bir proje bize token göndereceklerini sanmıyorum diyorsun sanırım ama sen kazandın o tokenleri bi emek var sonuçta vermek zorundalar bountyhive verir.
full member
Activity: 602
Merit: 118
November 06, 2018, 06:47:50 AM
Dbrain in imza kampanyasına katılmıştım. Hatırlayanlar belki vardır bountyhive nin yürüttüğü bir bounty idi. Bounty bittikten sonra token satışı olacak ve tokenler sonra gönderilecekti.
Bu durumu geçen gün telegramda sordum. Adı kathya olan bir bayan özelden görüşelim diye cevap yazdı.
Sorduğum soru ise, ben imza kampanyasına katıldım ama elime hiç token geçmedi yazdım. Bana bayanın cevabı. İçi için cabalarimiz devam ediyor bize güvenin sizi mağdur etmeyiz tarzında cümleler idi. Bende bol şans dedim geçtim.
Benim yorumum o bountyden tek bir token gelmez gibime geliyor umarım yanilirim. Çünkü proje bayağı iyi bir proje gibi duruyordu
Pages:
Jump to: