Pages:
Author

Topic: DeepOnion hakkında fikri düşüncesi olan varmı - page 2. (Read 807 times)

full member
Activity: 147
Merit: 100
bunlarin birde airdroplari vardi, sanirim 40 tane airdrop yapcaklar, ve simdiye kadar sadece 3 tane yaptilar,, airdorplarda bir sürü binlerce coin sectikleri kisilere bedavaya dagitiyorlar. ve airdroplar bitene kadar sadece yuzde 10%  nu satabilor alanlar.

yani millet hepisinin bitmesini beklicek, hepisi bitince herkes topladiklarini satmaya basliyacak  , o zaman tabi nerde olur , nereye kadar düser, bilemem, ve suan da bedava olan biseye millet niye para versin. bence sende ilgi duyuyorsan, airdroplara katil simdiden topla, 37airdropta binlerce belki on binlerce coinin olucak. sonra satarsin. bedava sirke baldan tatli.
full member
Activity: 147
Merit: 100
https://coinmarketcap.com/currencies/deeponion/

sitesinde biraz daha bilgi var,

misal Market Cap
$3,629,651
972 BTC
Volume (24h)
$6,461
1.73 BTC
Circulating Supply
3,326,171 ONION
Total Supply
18,431,290 ONION

247 inci sirada.

suan almak icin iyi. ama bu piyasada ne olucagi belli olmaz. bi bakarsin tüm paran gider bi bakarsin cikar.hangi coinin iyi hangisinin kötü oldugu u önceden bilsek zaten simdi köseliktik.

hepsi spekulatif. 

bu sektörde anca yatiracaksin. unutacaksin. o paraya ihtiyacin olmayacak. cekmeyeceksin. belki bes yil düser. ama bir gecede binlerce katlanir.

al köseye at. belki birgün cikar. ama yarin ama on sene sonra. belkide kül olur gider. bu alemin krali bitcoin bile yarin ne olucagi belli degilken. digerleri icin ne desek yalan olucak. ben de koreya yatirdim. ya hero ya mero bakalim. neolucak. batti balik yan gider.
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
merhaba,

deep onion duyuru sayfası sürekli güncel (genelde yazılan şeyler kampanyalardan gelenler başvurular vs.. )
şuan novaexchange'de işlem görüyor
geçmiş grafikte 5doları görmüş(gerçi uzun bi geçmişide yok)

şuan günlük hacmi ortalama 3-5 btc arası

toplam coin sayısı 18,431,209
kazılan anlık coin sayısı 3,326,090

toplam coin sayısı çok fazla deil bu kısım 1 umut benim için

yakın zamanda yeni exchange sitelerinde listelenecek diyodu onion admini

benim bildiklerim bukadar

varsa sizinde bildiğiniz bişeyler yazarsanız sevinirim

3-4- ay kazdıklarımı kenara atmayı düşünüyorum sizce geleceği varmı bunun
Pages:
Jump to: