Pages:
Author

Topic: deex borsası açılıyor - page 2. (Read 760 times)

full member
Activity: 546
Merit: 100
May 10, 2018, 06:36:38 PM
Açılmaya açılsın ama diğer borsalara nazaran bir farkı çekiciliği olması gerekiyor. O zaman hadi açılıyor açılıyor diyelim; ne açıyoruz gazoz kapağı mı açıyoruz.Bir atılım bir yenilik bekliyoruz
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
May 10, 2018, 06:35:05 PM
Türk yatırımcısının çok olduğu konuşuluyor. Borsanın açılışı ertelenip duruyormuş, bir an evvel açılsa da yatırımcılarının yüreğine su serpilse iyi olacak. Scam söylentilerinin de boş olduğu ortaya çıkar böylelikle. Yatırım yapmadığım halde ben bile borsanın ne zaman açılacağını merak ediyorum açıkçası.
member
Activity: 98
Merit: 12
May 10, 2018, 04:28:20 PM
Bekleyeni cok ama sonucun ne olacagı halen meçhul ico biteli sanırım 3 ay oldu ama halen ne yetkili agızdan nede sosyal medyadan herhangi bir elle tutulur bir acıklama yok.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
May 10, 2018, 04:01:58 PM
Açılsın açılsın baya büyük bir para gömmüş bir esnaf abimiz baya heyecanla bekliyor bu projeyi. Bense bayagı huylanmıştım sırf token satışı esnasında borsa hesabından ödeme kabul ediyor diye.
sr. member
Activity: 630
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
May 10, 2018, 03:32:20 PM
heyecan değilde merak edip icosundan bir miktar alıp koyduk kanera borsa açılsında bakalım ne yapacaklar ederi ne olacak umarım zarar etmeyiz.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
May 10, 2018, 02:30:24 PM
BitWhite(BTW)'ın da 2018'in son çeyreğinde DEX projesi devreye gireceği konuşuluyor.
member
Activity: 140
Merit: 10
May 10, 2018, 11:55:35 AM
Deex zamanında heyecanla beklenen projelerden birisiydi ICO yapıldı borsa açılacak milletin aklı yeni yerine geldi yoksa kafalarına saksı falan mı düştü bilmiyorum şimdi tutup scam yazıyorlar. Komiksiniz  Tongue Tongue
full member
Activity: 672
Merit: 110
May 10, 2018, 03:32:46 AM
amk scam cıkmasını bekledıgımız falan yok sadece turk v erus vatandaslarına yonelık olan ve sadece ıpn ebayram ılgının tavsıye ettııgı onun sayesınde ulkemızde duyulan bır proje olan deexe ongurumuz bu
full member
Activity: 364
Merit: 114
The revolutionary trading ecosystem
May 09, 2018, 11:48:17 PM
Yahu bu proje scam çıkmamış mıydı ben mi yanlış hatırlıyorum?  Grin Merkezsiz borsa diyip merkezsiz borsa platformu olan bitshares'ın tokeni olarak piyasaya çıkan deex? Saçmalığa bak tokensin ama nasıl bir token bak bak. Merkezsiz borsa platformunun tokeni Cheesy Shitlere gel shitlere...
member
GR
May 09, 2018, 08:47:00 PM
Umarim en kisa surede acilir.  Bu zamana kadar acilmamasi zaten yeterince yatirimciyi korkuttu.  Artik tek care bir an once faaliyete gecip,  kotu propaganda yapanlari susturmak. 
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
May 09, 2018, 04:39:03 PM
Deex scam. Rahatladınız mı? Birbirinin paçasından tutup aşağı çekmeye meraklı bizim  millet gibi başka millet var mı? Ico olmuş bitmiş, bu saatten sonra token alma şansı falan da yok, ee nedir o zaman bu Deex scam çıksın sevdası. Ne kadar pis yürekli insanlaşmışsınız
full member
Activity: 420
Merit: 105
May 09, 2018, 04:13:24 PM
Baştan beri söylüyoruz bu icoda scam belirtileri var diye ama dinleyen yok. Facebook gruplarında bolca destekçisi var sanki babalarının icosuymuş gibi. En fazla yatırımı Türkiyeden aldı deniyor.
member
Activity: 98
Merit: 12
May 09, 2018, 03:33:03 PM
rastgele facebookta karsıma cıkmıstı 25 mayısta acılcak dıyorlardı eger kandırmıyorlarsa bılıyorsun acayıp scam kokusu vardı acarlar mı yalan mıdır bılemem sade turklerın rusların oldugu projeye guvenmemek lazım

Borsa 10 marttan bu yana acılacak. Mart denildi olmadı Nisan denildi gene olmadı şimdide mayıs demişler bakalım nasıl olacak. Cok fazla yerli yatırımcı var ama ortada henüz birsey yok.
full member
Activity: 672
Merit: 110
May 09, 2018, 11:12:39 AM
rastgele facebookta karsıma cıkmıstı 25 mayısta acılcak dıyorlardı eger kandırmıyorlarsa bılıyorsun acayıp scam kokusu vardı acarlar mı yalan mıdır bılemem sade turklerın rusların oldugu projeye guvenmemek lazım
member
Activity: 336
May 09, 2018, 11:06:09 AM
Deex coini piyasaya çıkmadı ve  borsası açılacak deniliyordu ama bir gelişme var mı yok mu bilimyorum acaba ne olacak deex coini ve borsası bilgisi olan var mı bizleri aydınlatırsanız sevinirım icada iken girdik bakalım acılacak mı yoksa açılmayacak mı merakla bekliyoruz gelişmlerden haberi olan var mı acabaa
full member
Activity: 1386
Merit: 116
April 30, 2018, 12:41:03 PM
Deex geliyor deexxxx  Smiley

Ön haberdir. Tokenleriniz borsamızdaki deex.core'e cevirilecek. Dolaysıyla hem borsayı hem oradaki tokenlerinizi görebileceksiniz.

Salavat Uteshov, [30.04.18 13:00]
"Bitshares blockchain’e tokenlerin aktarımı"
Sayın arkadaşlar ve ortaklar!
Merkezi olmayan ekosistem DEEX'in ana borsa işlevinin başlatılmasının arifesinde, blockchain’deki tokenleri ICO katılımcılarının borsa  hesaplarına dağıtımına başladığımızı bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.
Önümüzdeki hafta içinde, yatırımcı deex kişisel hesabınızdaki tokenleri ve ETH cüzdanızdaki tokenleri Bitshares sistemindeki hesaplara aktarabilecek ve tokenleriniz deex.core cevirelerek borsa alım işlemleri yapabileceksiniz.
Herhangi bir nedenle borsa hesabı oluşturmayan herkes, en yakın zamanda yatırımcının kişisel hesabınıza girerek tamamlanması gerekir. Tokenlerin aktarımı ile ilgili ayrıntılı bir şekilde talimat olarak yayınlanacaktır ve detaylı bilgi size verilecektir.
Bir kez daha ICO'ya katılan herkese ve DEEX projesini tanıtımı yapan destekcilere teşekkür etmek istiyoruz. Projenin gelişimi devam ediyor ve çok yakında geliştirdiğimiz kripto-para ekosisteminin kalitesini ve rahatlığını değerlendirebileceksiniz. DEEX - Kripto paranın hızla değişen dünyasında güvenilir rehberiniz.

İletişimde kalın ve DEEX'in resmi gruplardaki ve sosyal medya hesaplarda haberleri takip edin.
Saygılarımızla
DEEX Ekibi
newbie
Activity: 99
Merit: 0
March 29, 2018, 05:45:25 PM
çiftlikbank tan hallice bir token görüntüsünde.umarım yanılırız da yatırım yapan arkadaşlar birşeyler kazanabilir..
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
March 29, 2018, 04:14:29 PM
Deex ceo'su dedikleri adam tam davar livecoinle anlaştık diyor sonra itiraz gibi birşey oluyor büyük borsa soruyorlar adam "onlar çok para istiyor" diyor. Ceo'nun bu lafından sonra tutupta Binance, Bittrex bekleyenler var mı? Bu deex büyük ihtimalle kimseye birşey kazandıramayacak rezil bir proje olacak. Ben hiçbir gelecek göremiyorum.
full member
Activity: 490
Merit: 100
March 29, 2018, 04:05:26 PM
Kendi borsasında listelenirken o kadar ilgi görmeyebilir ama diğer borsalara geçtiği zaman hacmini büyük oranda arttırır.
member
March 29, 2018, 12:11:13 PM
Şu piyasada her haber bizim için bir prim. Bir çok kişi bu düşüşlerde piyasadan koptular fakat gördüğümüz üzere bir çok büyük şirket bir çok büyük isim bu piyasaya her geçen gün adım atıyor.
Pages:
Jump to: