Pages:
Author

Topic: Dev Şirketin CEO’su Doğruladı: Ripple’ı Düşünüyoruz - page 2. (Read 477 times)

Rdu
jr. member
Activity: 224
Merit: 1
Bana kalırsa Ripple'ın yükselişi ve gündemde oluşu bir süre daha böyle devam eder ve sonra durulur. Yatırım yapmak isteyenlerin çok aceleci davranmaması ve yüklü miktar girmemesi gerekir, aksi takdirde beklenen sonuçlar çıkmayabilir ve üzüntüye sebep olabilir.
member
Activity: 532
Merit: 22
Hayatımda ilk defa borsadan borsa ya xrp attım gerçekten çok hızlı geçti. Ve BTC den de daha az fee verdim. Belki başka coinler vardır ben paribudan bitrex e attım. Çok hızlı oldu. BTC çok bekletiyordu
member
Activity: 633
Merit: 15
Hiç güvenmediğim tokenlerden biridir Ripple, başta bitcoin felsefesine aykırı sistemleri var. Bankaların bu tokeni kullandığı falan yok sadece teknolojisini vs. kullanıyorlar ki ikisi farklı şeyler.
full member
Activity: 602
Merit: 118
2017 Nisan ayında ilk aldığım coinlerden birisi xrp diğeri de xem dir. Xrp yi o zamanlar yalan olmasın 1000 satoshilerden almıştım. Mayıs sonuna kadar 20 bin lere gitmişti. Ben hep beğendim ama bankalar ile iş yapması biraz ters geliyor blockchain in mantığına
full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
aman ne büyük haber ne büyük haber şimdi xrp 10 dolar falan olacak. yine bir haber yine bir çöplük forum
full member
Activity: 300
Merit: 103
Her zaman ki ripple haberleri. Artık alıştım ben şahsen. Ripple yöneticileri iyi çalışıyor ancak sadece xRapid teknolojisi üzerinde çalışıyorlar. Bu borsadaki Ripple süs gibi duruyor.
jr. member
Activity: 481
Merit: 1
Ripple'ın sessiz hareketlerini seviyorum. Büyük haberlerimiz var mantığıyla ilerlemiyorlar. Yavaş yavaş derinden gidip organik büyümeyi hedeflemeleri önemli ayrıntı.
member
Activity: 238
Merit: 14
Bu tür haberler çok fazlalaştı ancak fiyata yansımadığı için bir hareketlilik söz konusu olmuyor. Evet bir çok kripto fiyatlanmaktan çok faydası ile önemseniyor ama ülkemiz şartlarında yatırımcı olduğumuz coinler bizim için çok değerli. Umarım ripple yıl başındaki fiyatlara ulaşır.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
ah ah böyle haberler sektöre bir nefes gibi gelirdi bir zamanlar şimdi pek bir takan yok , sebebi de ortada bu tip haberlerin ya abartı olduğu yada sonun da bir şey çıkmadığı görüldü.  Umarım bundan bir şeyler çıkar.
Zamanında dediğiniz gibi dıdısının dıdısı bitcoin iyi dese bile bitcoin %10 artıyordu şimdi herkes alıştı bağışıklık kazandıllar shillemelere.
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
ah ah böyle haberler sektöre bir nefes gibi gelirdi bir zamanlar şimdi pek bir takan yok , sebebi de ortada bu tip haberlerin ya abartı olduğu yada sonun da bir şey çıkmadığı görüldü.  Umarım bundan bir şeyler çıkar.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Gelecekte Ripple bir çok yerde kullanılacak gibi bir imaj veriyor.Şuanda bile birçok banka ile anlaşma yaptılar.Total Supply fazla olması fiyatını yukarı çıkarmıyor.
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
transfer go mu dev şirket? yapmayın yav. dev şirket dediğin her yerde kullanılan sürekli lafı duyulan görülen bi şirkettir.  transfergo ne allah aşkına?

yine ripple şillemeleri başlamış bi şeyler olacak yakında
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
Sizi heveslendirmesin pek. Bize tokenin kullanıması lazım şirketin teknolojisinin kullanılması değil. Tokenine işlev kazandırmadı henüz ripple.
member
Activity: 476
Merit: 12
yahu bir kere oldu diye yok efendim ethereumu 2. sıradan indirir yok çok çalışıyorlar bla bla. yok öyle bişey işleri güçleri spekülasyon yaratmak başka da bir bok bildikleri yok
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Ya bunun xrp ile ne alakası var bu haberlerin falan ben hala anlayamadım coini kullanan yok ki bu DEV şirketlerde
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
ripple kadar fonlanan böyle shillenen başka bir coin görmedim ama hala bu kadar cilala parlat olmasına rağmen fiyatı öyle ahım şahım değil supply e göre iyi yerlere gelebilir daha ama ilk para kaybımımı da ripple dan yaşamıştım o tarafı da var  Grin
member
Activity: 378
Merit: 14
Ripple çok çalışıyor sanırım bu hızla giderlerse Ethereum'u 2. sıradan indirebilirler. Her gün, her yerde Ripple ile ilgili bir takım gelişme haberine rastlamak mümkün sanırım.
jr. member
Activity: 140
Merit: 2
Total suply 50 milyar adette sabitleyebilirler miş.
full member
Activity: 672
Merit: 100
Hey maşallah forumu bildiğin indexleme sitesi oldu adamlar sitelerine yazdıkları her makaleyi farklı hesaplarla burada paylaşıyor. Çoğu da gereksiz ve uydurma.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
ripple sessiz ve derinden çalışmaya devam ediyor. piyasanın öncülerinden olduğunu da her frsatta göstermeye devam ediyor. umarım fiyatlara da yansır bu gelişme.
Pages:
Jump to: