Pages:
Author

Topic: Devlet çiftlik Bank benzeri şirketler için düğmeye bastı: Listede 65 şirket var - page 2. (Read 498 times)

sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Çiftlikbankın bu kadar insanı kolayca dolandırması art niyetli başka kişilerin de benzer yolları kullanabileceği bir kötü örnek oldu. Şimdiden şüpheli 65 oluşum mevcutmuş. Bu tür şirketlerin incelenmeye başlaması güzel haber, başkaları da mağdur olmasın.
full member
Activity: 210
Merit: 100
bu tür incelemelerin çok daha önceden yapılması lazımdı ama gerçekten birilerinin canı yanmadan farkına varılmıyor bazı şeylerin
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Piramit şirketler olarak sözü edilen network şirketleri çok fazla kişiye ulaşıyor ve mağduriyetlere sebep oluyor bu açıdan incelenmeye alınması gerek.

İyi dileklerimle
full member
Activity: 462
Merit: 107
Çiftlik bank benzeri bu kadar oluşum olduğu aklımın ucundan geçmezdi ve bu tarz oluşumlar vatandaşlarımızdan çok yüksek miktarda para toplamayı başarmışlar.Bundan dolayı gerçekten insan bazen hayret ediyor. Smiley
full member
Activity: 308
--
Çiftlik bank benzeri 65 şirket kurulmuş inanılmaz. Çiftlik bankın dolandırı olduğu sır değildi bas bas bağırıyordu herkes ama dinlemek istemediler. Kolay yoldan para kazanmak cazip geldi kulaklarını tıkadılar ve dolandırıldılar.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Bu uygulama için geç bile kalındı. Son zamanlardaki kripto para üzerinden dolandırıcılık olaylarının da artması göz önünde bulundurulduğunda bu tür olaylara karşı dikkatli olunması gerekiyordu. Tabi böyle ne olduğu belirsiz şeylere yatırım yapan insanlarda da suç var da işte artık iş işten geçti. Bundan sonra dikkatli olunur artık diye umuyorum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
Bu adımı atmaları için ille birilerinin dolandırılması gerekiyordu değil mi? Bizim devletimiz neden bütün önlemleri sadece göstermelik alıyor? Ayrıca Çiftlik Bank dolandırıcılığının arkasında siyasiler olmasaydı ne televizyonda reklam verebilirlerdi ne de bu kadar çok yatırım toplayabilirlerdi.

Maalesef öyle benim tanıdıklarım bana yatırım yapalım mı işte televizyonlarda reklamları dönüyor abi beyaz show izlerken gördük adamlar güvenilir olmasa bunlar nasıl olcak diyip duruyorlardı.Laf anlatmaya çalıştım ama dinlemediler şuan hepsi pişman.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Bu adımı atmaları için ille birilerinin dolandırılması gerekiyordu değil mi? Bizim devletimiz neden bütün önlemleri sadece göstermelik alıyor? Ayrıca Çiftlik Bank dolandırıcılığının arkasında siyasiler olmasaydı ne televizyonda reklam verebilirlerdi ne de bu kadar çok yatırım toplayabilirlerdi.
member
Activity: 182
Merit: 11
Bu kadar medyatik olan bir olaydan sonra illaki devlet halkın gazını almak için bir şeyler yapacaktı bundan farklı bir durum beklenemez. Bence asıl sıkıntı bu kadar insan mağdur olmadan önce önlem alınmamasıdır.
full member
Activity: 546
bu tarz olayların gündeme gelmesi çok üzücü sonuçta insanlarımız güven duyuyor ve para yatırıyorlar fakat onların güven duygusunun suistimal edilmesi gerçekten hoş bir durum değil insanlarımız çok saf maalesef.
full member
Activity: 196
Umarım devletimiz bu umut taciri şirketlerin kökünü kazır.Ama devletin bu konuda adım atma konusunda biraz geç kaldığını düşünüyorum.Devletin bu çiftlikbank'ın televizyonlarda boy boy reklamı dönerken olaya müdahale etmesi gerekirdi.
member
Activity: 448
Merit: 15
burada ben devleti de suçlu görüyorum. hiçbir tanıdığım bu olaya girmedi, ancak şunu da soruyorum açıkçası. beyaz show a kadar reklemları tv de yayınlandığı söylenen bir oluşumun kurucusu nasıl kaçabilir ? bu olayın arkasında başka birilerinin olduğunu düşünüyorum. bu tosun da bu oluşumun görünen yüzü sadece.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
Çok önceden belirlenmesi zor ama en azından kazanılan paraların belli bir denetimi olmalı bundan sonra
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Ağzımız yanmadan bir şeyler yapılmaya başlanmıyor maalesef:( Birçok kişi madur oldu anca şimdi harekete geçiyorlar gerçekten yazık yani umarım bundan sonra böyle olaylar yaşanmaz
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Açıkcası devletimizin bu konuda geç davrandığını düşünüyorum.Televizyonlarda boy boy reklamı dönerken bu oluşumun ponzi ve saadet zinciri benzeri bir oluşum olduğu belliydi.Şuan Anadolu Farm ve diğer kuruluşlara yapılan operasyonlar çok daha önce başlatılabilirdi.
member
Activity: 294
Merit: 11
bu kadar kerizin olduğu memlekette bu tarz şirketlerin sayısı çok şaşırtıcı gelmedi, milleti eğitimsizleştirip eğitim seviyemizi yerlere düşürüp bu konuyu konuşmamız da ayrı bir ironi.
newbie
Activity: 98
Merit: 0
Dolandırıcı şirketlerin daha kurulum  aşamasında denetime uğraması gerek
İnşallah bundan sonra olur
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
ŞİMDİYE KADAR NEDEN ÖNLEM ALINMAMIŞ BU SORGULANMIYOR. ZATEN OLANLAR OLDU, BİR ÇOK MAĞDUR VAR VE ASIL İŞİ YAPANLAR ORTLIKTA YOKLAR. BAKIN TOSUNCUĞA FERRARİSİYLE TUR ATIYOR AMA MAĞDURLAR TAVUK, İNEK BESLEMEYE DEVAM EDİYOR.
member
Activity: 308
Merit: 10
Şimdi mi akıllarına gelmiş. bizimkilerin genel alışkanlığı zaten yağmur basar çatı yıkılır ev su içinde kalır bazen ev yıkılır sonra çatıyı tamir etmeye çalışırlar. o soruşturmaya açılışları yapan belediye başkanlarından başlasınlar. gerçi onlarda kaçış yolunu biliyor artık KANDIRILDIK.
hero member
Activity: 678
Merit: 1000
gec kalinmis bi hamle bence. insanlarin cani yandiktan sonra bunun yapilmasi biraz sacma olmus bence. keske daha once yapsalardi bunu,
Pages:
Jump to: