Pages:
Author

Topic: DEVİR ALT COİN DEVRİ - page 5. (Read 3909 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
December 07, 2017, 04:55:50 PM
Hocam bende devrin altcoin devri olduğunu düşünüyorum ve AOX almaya kararlıyım beklediğim bir açıklama var elimde bulunan altcoin hakkında o açıklamadan sonra biraz fiyat artarsa küçük bir kısmını satıp AOX alıp köşeye atmayı planlıyorum Smiley
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
December 07, 2017, 04:43:07 PM
Bırakalım da bunu biraz da balinalar düşünsün, sizce bir sürü kişinin ortak olduğu BTC de para kazanmak mı kolay? Yoksa altcoinleri indirip çıkartmak mı? Eğer herkes BTC geçerse, onlar nereden para kazanacaklar?
sr. member
Activity: 602
Merit: 277
December 07, 2017, 04:39:14 PM
Aynı ipte iki cambaz yürümüyor maalesef. Bitcoin bu kadar hareketliyken altcoinlerden bir şey beklenemez. Kaldı ki bu sene 2-3 ay altcoinler çılgın attı. Ben bir süre daha altcoinlerden iş çıkmayacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
December 07, 2017, 04:30:57 PM
Ne yazıkki bu dönemde devir altcoin devri değil bitcoin devri oldu bile, yavaş yavaş ve sindire sindire çıkmasını beklerdik bitcoinin ama çok hızlı çıkış yakalayıp altcoinlere satoshi karşısında sağlam değer kaybettirdi, altcoinler toparlasa bile bahar aylarına kadar altcoinler için boğa piyasası gelmez diye düşünüyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 102
December 07, 2017, 04:27:06 PM
Ne devirmiş arkadaş. Altcoin dedikçe kırmızıya dönüyor kar oklarımız  Grin valla artık illahlah dedirtti bundan sonra kısa vadeli bir yatırımcı olma kararı verdim.
member
Activity: 253
Merit: 10
December 07, 2017, 03:58:28 PM
6 aydır bekliyoruz bir türlü olamadı. aldığım altcoinler yerinde sayıyor ama btc nerdeyse 6x yaptı (ben girdiğimden bu yana). ama her sene ocak ayından sonra altcoin pumpı başlıyor. bu senede böyle olursa fena olmaz Smiley
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
December 07, 2017, 03:16:23 PM
Yalancı bahar btc nin 15 bin dolar hareketi ile birlikte bitecek..Altlar ölmesin diye şu an sunni teneffüs yapılıyor kısa zaman sonra açan tazecik yaprakları ayaz vurup hepsini aşağı indirecek..

yalancı bahar falan değil hocam, daha ne çiçekler açacak o çiçekler meyveler verecek o mehveler büyüyecek, şişecek güneşi görünce olgunlaşacak sulanacak, daha çook zaman var. sizin demenizle olsa ohooo.

Gülüyorum an itibariyle yorumunuza.. Grin Grin Grin Zira bedelini para kaybederek ödediniz için bu size ceza olsun.. Grin

Altların Kemik sesleri kulağımı sağır etti.Keşke yukardaki yorumuma güvenseydiniz sizin menfaatinize olurdu..

Neyse hala geç kalmış sayılmazsınız btc 3-5 gün en fazla 10 gün içinde 20.000 doları görecek...

Altlar ne hep kaybettirecektir...BTC nin hedefi 5-6 ay içinde 100.000 dolar..

OHOOO.. amma salladım deilmi...Zuhaha

20 bin dolarlık ilk hedefine ulaşması an meselesi ama 100 bin dolarlık hedef için biraz sancılı olacak gibi. vadeli işlem olayı piyasaya nasıl bir etki edecek ve bu yatırımlara bir talep olacak mı bunu kestirmek mesele ama talep olursa btc fiyatı bence daha fazla kontrol altına alınmaya çalışılacak ve bunu btc nasıl karşılayacak gibi bir sürü soru var gündemde. ama 100 bin dolar hayal değil 6-7 ay için.
member
Activity: 104
December 07, 2017, 01:39:21 AM
Ben yaz aylarindaki gibi fazla erimedim sebebi portfoyun %50 kadarini bitcoine cevirmistim. Tabi bu sistemi anlayana kadar hangi altcoinlerde neler erittim  Embarrassed
Arkadaslar forumdaki tecrubeli insanlarin yorumlarini okumak gercekten cok fayda sagliyor, keske ilk basta bu sistemi yapsaydim.
full member
Activity: 266
Merit: 242
December 07, 2017, 01:25:19 AM
çok buyuk kayıplar verdim son 3 gunde neredeyse ethereum benden yarım btc goturmuş tamam sağlam kale enınde sonunda geri gelır dıyoruz ama bu network sorunu ciddi bir sorun
member
Activity: 742
Merit: 19
December 07, 2017, 01:15:42 AM
Kafam çorba oldu  arkadaşlar küçük küçük alıp satmak daha güvenli geliyor bana.
member
Activity: 448
December 06, 2017, 09:52:02 PM
Ethereum yükseliyordu bi 450lerde stopladı sonra 500 oldu ondan sonra gene düştü ama tam tekrar çıkıcak dedim 470$ iken almıştım biraz gitti kediler işin içine girdi şuan düşüşte hala bide dolarda düşüyo oda vurdu her yerden darbe alıyoruz Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 501
December 06, 2017, 09:41:24 PM
güzel coinler almışsın başarılı seçimler. kazanmaman için hiçbir neden yok. devir kripto para devri. tüm coinler inanılmaz şekilde yükseliyor. sokaktan çevirdiğin adam bile ethereumu bir şekilde duymuş oluyor artık. bunun yansımasını görmemiz çok normal ve kazançlı.BTCBTC
full member
Activity: 424
Merit: 103
December 06, 2017, 06:48:24 PM
Yalancı bahar btc nin 15 bin dolar hareketi ile birlikte bitecek..Altlar ölmesin diye şu an sunni teneffüs yapılıyor kısa zaman sonra açan tazecik yaprakları ayaz vurup hepsini aşağı indirecek..

yalancı bahar falan değil hocam, daha ne çiçekler açacak o çiçekler meyveler verecek o mehveler büyüyecek, şişecek güneşi görünce olgunlaşacak sulanacak, daha çook zaman var. sizin demenizle olsa ohooo.

Gülüyorum an itibariyle yorumunuza.. Grin Grin Grin Zira bedelini para kaybederek ödediniz için bu size ceza olsun.. Grin

Altların Kemik sesleri kulağımı sağır etti.Keşke yukardaki yorumuma güvenseydiniz sizin menfaatinize olurdu..

Neyse hala geç kalmış sayılmazsınız btc 3-5 gün en fazla 10 gün içinde 20.000 doları görecek...

Altlar ne hep kaybettirecektir...BTC nin hedefi 5-6 ay içinde 100.000 dolar..

OHOOO.. amma salladım deilmi...Zuhaha
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
December 06, 2017, 06:45:51 PM
Bu piyasada balinalar ne derse o. Bizler sadece birer kayıp balık nemoyuz. Balinaların yüzdüğü sularda yüzersek karaya vurmayız. Herkese bol kazançlar..

günlük trade işi için evet balinaların dediği oluyor ama uzun vade yatırımları için balinaların pek bi etkisi olmuyor. inandığın projeyi alıp 1 sene beklersen mutlaka sağlam bir kazanç elde edersin ama burada önemli olan elinde tutup satmamak. Grin Grin güzel bir çıkışla satınca pişman oluyor insan.
full member
Activity: 142
Merit: 100
December 06, 2017, 05:47:39 PM
Bu piyasada balinalar ne derse o. Bizler sadece birer kayıp balık nemoyuz. Balinaların yüzdüğü sularda yüzersek karaya vurmayız. Herkese bol kazançlar..
member
Activity: 364
Merit: 20
December 06, 2017, 05:41:32 PM
o altcoinlerin yeşilleneceği günü sabırla bekliyoruz da büyük ihtimalle bizi mart nisan ayına kadar bekletecekler.

çok az alt güzel yükseliyor. diğerleri yükseldiği gibi daha geriye düşüyor.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
December 06, 2017, 03:06:00 PM
INCENT te bir bakın derim. Pump is coming.
full member
Activity: 224
Merit: 100
December 05, 2017, 08:28:56 AM
Eve haklısınız bu aralar altcoinlerde alım fırsatı bayağı iyi oluyor. ama şöyle bir durumda var zaten düşükten aldım diyorsunuz bi sefer biraz daha altına düşüyor böyle olunca insanın tadı tuzu hiç kalmıyor. Başınıza muhakkak gelmiştir.
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
December 05, 2017, 08:23:28 AM
Dolar bazında değerini muhtemelen korur ama inşallah 2-3 ay sonra 5.5 bitcoin erimiş olmaz. İyi şanslar dilerim.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
December 05, 2017, 08:16:13 AM

Aynen öyle. Daha yolun çok başında bu piyasalar.

Bakmayın 1300den fazla ıvız zıvır coin-token- olduğuna piyasada. Bitcoin'i de al aşağı edemese de tahtını sarsacak projeler doğdu. Daha da doğacak.
Biz değilse bile çoluk çocuğumuz bugünlerde yaptığımız her ne ise ya övünecek ya da dövünecekler bizim yerimize...
Pages:
Jump to: