Pages:
Author

Topic: [DGB] DigiByte - Profesyonel Seffaf Kripto Para Birimi (Cyrptocurrency) - page 3. (Read 20616 times)

legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Tam toplamalık fiyatı var valla, ben 100 küsür satoshiden topladım.
YTD Smiley))

Valla 100 sat yüksek gibi geliyor bana şu an, yanılıyor da olabilirim.
son haftada 2-3 defa 70sat civarından alıp 95-100 arası sattım. Şu an izlemediyim hala
Uzun vade için 1000 sat altı bile süper bence.
YTD
legendary
Activity: 1108
Merit: 1002
YTD Smiley))

Valla 100 sat yüksek gibi geliyor bana şu an, yanılıyor da olabilirim.
son haftada 2-3 defa 70sat civarından alıp 95-100 arası sattım. Şu an izlemediyim hala
legendary
I am a good bro
YTD Smiley))
legendary
Activity: 1106
Merit: 1000
The future is bright with DigiByte.
Beni dinleyip almissaniz ve tutmussaniz elinizde, su an sizden daha mutlusu yoktur Smiley hehe 1k sat varmisti fiyati Cheesy
legendary
Haha, eger dun aldiysaniz yukaridaki yazdiklarimdan sonra, su an %40 kar etmis olmalisiniz bile Smiley

Haberler gelmek uzere, 5 dakika dendi ama zaman aliyor, serverda problem olmus.
Su an bile satin alirsaniz karli olacaginizi dusunuyorum.

PS: Risk kendinize aittir.
legendary
kazma dışında bittrex üstünden aldım bir miktar.  Grin

Su an bile 2ye katlamis olmalisin, hala tutuyorsan Wink Onumuzdeki gunlerde daha da artis olacak.
DGB hakkinda sorusu olanlar ozelden ulassinlar lutfen, su an OP updated degil maalesef zamanim yok.

member
Activity: 63
Merit: 10
kazma dışında bittrex üstünden aldım bir miktar.  Grin
legendary
Arkadaslar uzun uzun yazamiyorum,

Ozetle,

Multi-algo mining gelmisti, digibit gelistirildi, IOS app geldi, 1 ayda epey bir development oldu.
Onumuzdeki aylarda DGB/USD exchange getirecekler. 250000$'la bir kisi DGB icin yatirim yapti. Bunu DGB satin almak icin degil, DGB'in development asamalarinda kullanmak icin yatirildi.
Ama kisiyi henuz sakliyorlar. Kisi henuz taninmak istememis. Hong Kong ve Amerikada 2 yeni ofisleri acildi. Hong Kong ofisleri anladigim kadariyla baya ciddi bir ofis ve is birligi yapiyorlar. DGB dev team bu isi cok ciddiye aliyor gercekten. Full-time calisiyorlar.

Ben bugune kadar tecrubelerimden size 11 ile 20 arasinda almanizi tavsiye ediyorum. Su an yeni hard fork ile miner award'i 1/3 dustu. O yuzden fiyatta da yukselme bekliyorum. Ama daha onemlisi 2015 gercekten DGB icin saglam olacaga benziyor yukarida bahsettiklerimden oturu.

Suan bence tam satin alma zamani. Kesinlike short term dusunmeyin cok uzulursunuz Wink

Selamlar.

member
2 3 günlük kazıyım diyorum. hatta başladım.

http://i.imgur.com/aCxjZBY.jpg
full member
Activity: 210
Merit: 100
$250.000 özel yatırım geldiğinden dolayı bir kaç gündür takip edebildiğim kadarıyla Digibyte destekçilerinde bir beklenti hakim, sanki küçük bir gelişme olsa, bir olumlu haber gelse baya ciddi yükselecek gibi duruyor az biraz yatırım yapılabilir; ama emin değilim 18-19 Satoshi'den mi girmeli, yoksa biraz beklemeli mi...
legendary
I am a good bro
1 senede ne değişti? Nasıl değişiklikler yapıldı? Ne yenilikler getirildi? 2015'te ne gibi ilginç şeyler olabilir?
Anladığım kadarıyla geliştirici takımına 250.000 $ özel yatırım gelmiş.
legendary
Activity: 1554
1 senede ne değişti? Nasıl değişiklikler yapıldı? Ne yenilikler getirildi? 2015'te ne gibi ilginç şeyler olabilir?
sr. member
Activity: 328
Merit: 250
şuan değeri nasıl yatırım yapılırmı tavsiyeniz nedir arkadaşlar?
legendary
I am a good bro
Kıyıda köşede kalmış altcoinlerimi DGB ye çeviriyorum.
Bu coini seviyorum  Cheesy
member
hiç bir fark göremedim ben. 100lerden 10lara 20lere düşmüş. zor çıkar gibi.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Digibyte almayan kalmasın. 2015 te ilginç şeyler bekliyorum.

beklentilerini söyle de bilelim aklımıza yatarsa alırız.
yoksa spekülatif boş laflarla kimsenin altcoin yatırımı yapacağını zannetmiyorum. zira insanlarıon ağzı çok yandı.
artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz .
full member
Activity: 210
Merit: 100

28 Kasım'da yani 3 gün önce 11 Satoshi fiyat varken alınabilirdi şu anda 22 Satoshi olmuş ne fayda...
legendary
sr. member
Activity: 240
Merit: 250
Arkadaşlar, Digibyte Coin, biraz uzun vadede de olsa, fiyatının çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu benim kendi düşüncem.

Ne kadar uzun vade? Nasıl bir avantajı var diğerlerinden?
legendary
Arkadaşlar, Digibyte Coin, biraz uzun vadede de olsa, fiyatının çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Bu benim kendi düşüncem.
Pages:
Jump to: