Pages:
Author

Topic: DigiliraPAY - Blokzincir ödeme geçidi - page 2. (Read 397 times)

legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
October 25, 2019, 05:54:28 AM

Surada bir dil problemi var sanirim, yarisi Ingilizce yarisi Turkce. Ayrica yanlis hatirlamiyorsam Digilira USD Tether gibi 1 liraya esitti degil mi? Bu sure zaafinda rastgele bir kafe, e-commerce yapan minik platformlar (tisort baski sitesi bile olabilir) herhangi bir anlasma saglandi mi ya da boyle bir plan var mi?
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 25, 2019, 05:33:05 AM
Takdire şayan bir gelişme, Digilira'nın sektördeki diğer firmalara kıyasla daha inovatif olan yaklaşımını zaten beğeniyorum. Şimdiye kadar çok daha iyi yerlere gelinmesi gerekirdi ama takip edenler ne demek istediğimi anlayacaktır ki, en başta seçilen platform teknik olarak avantajlara sahip olmakla birlikte hacim/kullanım vb handikapları da barındırıyor. Sahaya, sokağa inmek bana göre cesurca ve iyi bir karar, e-bebek gibi büyük bir firmayla anlaşmak da işin ciddiyetini gösteriyor.
Kutlarım
newbie
Activity: 164
Merit: 0
October 25, 2019, 05:06:43 AM
Süper!
Diğer sitelere de yaygınlaşmasını dört gözle bekliyoruz.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
October 25, 2019, 04:26:45 AM
Takipteyiz.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
October 25, 2019, 04:22:14 AM
Herkese merhaba,

Blokzincir tabanlı ödeme geçidimiz DigiliraPAY ile ilgili daha öncesinde "Proje Geliştirme" başlığı altında bir konu oluşturmuştuk. Artık yeni bir başlık ile Servisler'e taşınmamızın vakti geldi.

Müşterilerin güncel kurlardan e-ticaret sitelerinde ödeme yapabileceği ve üye iş yerlerinin ise doğrudan itibari para ile ödeme alabileceği DigiliraPAY çok yakında faaliyetine başlıyor. Yaklaşık 1500 kripto para sahibi ile yaptığımız anket sonucunda elde ettiğimiz verilere göre yol haritamızı belirledik. DigiliraPAY öncelikle e-ticaret sitelerine alternatif ödeme metodu olarak entegre olacak. Ardından sosyal medya satışları için tek kullanımlık linkler aracılığı ile ödeme yapma imkanı sunacağız.

Shocked Shocked Kripto para sahiplerinin, sahibi oldukları kripto paralar ile alışveriş yapabilecekleri ilk dev e-ticaret sitesi "ebebek" olacak. Shocked Shocked

Bu sene sonunda canlıya geçmeyi hedefliyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz. Bu başlık her türlü yoruma ve eleştiriye açıktır, self-moderated değildir. 2013 yılında bu foruma kayıt olduğum tarihten itibaren burada çok şey öğrendim ve doğru bildiklerimi sizlerle paylaşmaya çalıştım. Görüşlerinize ve tavsiyelerinize çok önem veriyorum. Türkiye'de başlatacağımız ve testlerimizi tamamlayacağımız blokzincir ödeme geçidimizi, sizlerin tavsiyeleri doğrultusunda geliştirmek ve dünyaya açılmak istiyoruz.

https://www.digilirapay.com

Sevgiler,
Serkan Bayar
Pages:
Jump to: