Pages:
Author

Topic: Dijital para piyasasının yeni gözdesi XRP - page 2. (Read 2070 times)

member
Activity: 196
Merit: 10
December 29, 2017, 10:39:35 AM
Piyasa bu kadar dalgalıyken ayakta kalmasını beklediğim en son koin olabilirdi Cheesy açıkcası beni şaşırttı. Yatırımcılarının güvenini boşa çıkarmadı şimdilik ama nedense bana güven vermeyen bir koin. Bu değerlere çok fazla tutunamayacağını düşünüyorum. Takip edeceğim bakalım ne kadar ilerleyecek Smiley
jr. member
Activity: 68
Merit: 6
VOXXO | New ICO for Music
December 29, 2017, 09:16:19 AM
Bu ripple da bir iş var. Bu karışık ortamda bu coinin yükselişe geçmesi bana tuhaf geliyor. Biri yada birileri piyasada ripple üzerinden bişey yapmak istiyor gibi zamanla anlayacağız ne olduğunu.
full member
Activity: 463
Merit: 107
December 29, 2017, 08:48:58 AM
Ya arkadaş neden yükseliyor niçin yükseliyor hakatten aklım almıyor ya. 14k ripple vardı la geçen sene elimde şimdi hale bak çıldırmamak elde değil, 2 doları görecek bugün.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
December 29, 2017, 08:35:04 AM
BTC yi geçecek demekki krpito dünyası kabuk değiştiriyor fork dedik olmadı btc bir türlü toparlayamadı kendisini ripple denilen haylaz çocuk aldı başını gitti bu kadar yükselmesinde var demekki birşeyler
member
Activity: 448
December 29, 2017, 08:07:46 AM
Olmaz olmaz dedik 1$ oldu 2$ a ne kaldı ki şura da Smiley . Ya ilk defa matematiğin işlemediği bir piyasa teknik meknik yok herşey bir habere bakıyor. Herşey Bam Bam Bam... Ama BTC nin düşmesi arkasından da tekrar şaha kalkması yakındır. Zira tük koinler uçuyor x üstüne x yapıyor.
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
December 29, 2017, 07:21:50 AM
Xrp bitcoin , litecoin , eth gibi bir digital crypto currency değildir
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
December 29, 2017, 07:21:31 AM
Dikkat etmekte fayda var şişirilmiş bence bu fiyatlar. Milletin eline verecekler hiç beklenmedik bir anda.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
December 29, 2017, 06:58:07 AM
ripple a hep soguk bakmısımdır. Bana gereksiz yere sisirildi gibi geliyor. son 1 yılda ne olduda bu kadar artıs gosterdi?
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
December 29, 2017, 06:50:16 AM
Bana göre biraz fazla şişmiş durumda XRP .  Daha piyasaya sürülmemiş tokenler mevcutken bu kadar artması normal değil . Karınızı aldıysanız uzayın derim . Yine düşer hesaplı fiyatlardan alırsınız bana kalırsa ..
newbie
Activity: 2
Merit: 0
December 29, 2017, 06:27:22 AM
kalmış konu yazılmamış birdaha..
 10 gün önce 0,79 dan aldığım xrp 1.74  şu an cex de.. 
10 günlük kriptocuyum hiç bişey bilmiyorum.. okuyorum forumu.. bakalım neler çıkacak karşıma.. allahtan 17 senelik forumcuyum da kaybolmuyorum forumda. Wink
sr. member
Activity: 294
Merit: 250
Ben de bir ara almıştım ufak bir karla çıktım, uzun vade yapacaklar elbet kazanır ama öyle aman aman kazandıracağını zannetmiyorum coin adedi çok fazla olması kısmen dezavantaj.
member
Activity: 70
Ripple kavram olarak çok farklı en başta. Coinmarketcap de listelenmesi bile ne kadar doğru tartışılır. Yatırım yapılabilir tabi, yapılmaz diyemem sonuçta temel teknolojik avantajları paylaşıyor ama bitcoin'le kıyaslanamayacak bir noktada. Bitcoin'in devrimsel bir tarafı var ripple sadece pratik şu aşamada.
sr. member
Activity: 798
Merit: 260
Hala xrp konuları görüyorum.Gerçi xrp sayesinde coin dünyası iyi tanında.Bilmeyen adam bile xrp konuşmaya başladı.Ama balondan başka bir şey değil
hero member
Activity: 969
Merit: 1000
Xrp balonu sönmedi mi hala? Milletin ağzı yanmadi mi yeterince bundan. Bu haberler artık iş yapmaz.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
O circulating supply ile XRP olsa olsa 1 dolar olur. Ondan sonra ne olur bilemem ama bir kere 1 doları gösterirler gibi duruyor. Kısaca fiyat çok daha ölüylen (2014-2015 dolayları) satın almamış olanlar fazla kar beklentisi içerisine girmesinler.
full member
Activity: 238
Merit: 105
ayıp olmasın diye 13 tane aldım dursun köşede fakir bu kadar alabiliyor napacan Cheesy
Bende nası olsa uzun vade diye 50 tane aldım sonrasında hareketlendiğinde pişman olmamak için Grin
full member
Activity: 266
Merit: 242
Yah hee hee millet ac rippleymis
Zilyon tane ripple den hic bir bok olmaz yok akbankmis,anlasmismis falan hikaye bunlar.Ripplenin yaptigi en buyuk icraat imf ekibinden birilerini tanidiklarindan dolayi gorusmus olmalari.Tabi bir bok cikmadi gorusmeden o ayri mesele
member
Activity: 108
Bu xrp leri nerede saklıyorsunuz. alıp 2 yada 3 sene unutmak için en güvenli cüzdan nerede. polo gibi online yerlerde saklamak istemiyorum. Kendi cüzdanı varmı güvenli midir?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 413
Ripple'nin Bitcoin ve Ethereum`u geride bıraktığı alanlar hangileri detaylı açıklama şansınız var mı nasıl daha gözde bir coin oluyor ripple anlamak mümkün değil reklamını yapacaksanızda bari mantıklı bir şeyler yazın biz de okurken bir şeyler öğrenelim.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
ayıp olmasın diye 13 tane aldım dursun köşede fakir bu kadar alabiliyor napacan Cheesy

O kadar alamayan vardır hocam, 13 güzel bir sayı öyle deme Smiley Şaka bi yana yazıyı abartı bulsam da fazlasıyla, gelecek görülen bir değer bence de ripple. market cap olarak 3. sıraya çakılı kalmasından belli. Adedi çok, zira çok daha yüksekte olması olağandı şu aralar. Haa 3-5 sene sonrasına Allah kerim diyelim. Belki dizlerimizi döveceğiz, ahh ahh bilmem kaç cent idi de alamadık bak XX dolarlara çıktı diye.

Bu yazıda burada dursun 5 sene sonra açar açar iç geçiririm bende  Cool
Pages:
Jump to: